САЩ - ЮС Опън Къп (2024)
05:30
Сиатъл Саундърс
Лос Анджелис ФК
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.20 | 2.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.29 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.08.2024 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сиатъл, а гостите от Лос Анджелис. Разстоянието между двата града е 1 545.4 км. Мачът ще се играе на стадион Лумен Фийлд, който има капацитет от 37 722 места. Размерите на терена са 106 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Лумен Фийлд. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Отговорна Игра
Сиатъл Саундърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2024 | Висша Лига | Минесота Юнайтед | 2 - 3 | Сиатъл Саундърс | 2.53 | 3.39 | 2.58 |
| 18.08.2024 | Купа на Лигите | Сиатъл Саундърс | 0 - 3 | Лос Анджелис ФК | 2.17 | 3.35 | 3.06 |
| 13.08.2024 | Купа на Лигите | Сиатъл Саундърс | 4 - 0 | Пумас УНАМ Мексико | 2.14 | 3.21 | 3.32 |
| 09.08.2024 | Купа на Лигите | Сиатъл Саундърс | 3 - 1 | Лос Анджелис Галакси | 1.82 | 3.77 | 3.84 |
| 05.08.2024 | Други Международни | Сиатъл Саундърс | 1 - 3 | Некакса Агуаскалиентес | 1.65 | 3.97 | 4.34 |
| 27.07.2024 | Други Международни | Сиатъл Саундърс | 2 - 0 | Минесота Юнайтед | 1.66 | 3.79 | 4.63 |
| 21.07.2024 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 0 - 3 | Лос Анджелис ФК | 2.18 | 3.46 | 3.04 |
| 18.07.2024 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 2 - 0 | Сейнт Луис Сити | 1.59 | 4.06 | 5.00 |
| 14.07.2024 | Висша Лига | Остин | 0 - 1 | Сиатъл Саундърс | 2.69 | 3.37 | 2.44 |
| 07.07.2024 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 2 - 0 | Ню Инглънд Революшън | 1.44 | 4.52 | 6.25 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 3 загуби в последните 8 домакинства.
Лос Анджелис ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2024 | Купа на Лигите | Кълъмбъс Крю | 3 - 1 | Лос Анджелис ФК | 1.93 | 3.73 | 3.63 |
| 22.08.2024 | Купа на Лигите | Лос Анджелис ФК | 4 - 0 | Колорадо Рапидс | 1.44 | 4.45 | 6.13 |
| 18.08.2024 | Купа на Лигите | Сиатъл Саундърс | 0 - 3 | Лос Анджелис ФК | 2.17 | 3.35 | 3.06 |
| 14.08.2024 | Купа на Лигите | Лос Анджелис ФК | 4 - 1 | Сан Хосе Еърткуейкс | 1.31 | 5.32 | 7.70 |
| 08.08.2024 | Купа на Лигите | Лос Анджелис ФК | 2 - 0 | Остин | 1.31 | 5.20 | 8.05 |
| 31.07.2024 | Други Международни | Лос Анджелис ФК | 2 - 2 | Ванкувър Уайткепс | 1.50 | 4.27 | 5.75 |
| 27.07.2024 | Други Международни | Лос Анджелис ФК | 3 - 0 | Тихуана | 1.58 | 3.88 | 5.18 |
| 21.07.2024 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 0 - 3 | Лос Анджелис ФК | 2.18 | 3.46 | 3.04 |
| 18.07.2024 | Висша Лига | Лос Анджелис ФК | 1 - 1 | Реал Солт Лейк | 1.52 | 4.48 | 5.16 |
| 14.07.2024 | Висша Лига | Лос Анджелис ФК | 1 - 5 | Кълъмбъс Крю | 1.76 | 3.96 | 3.90 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2024 | Купа на Лигите | Сиатъл Саундърс | 0 - 3 | Лос Анджелис ФК | 2.17 | 3.35 | 3.06 |
| 21.07.2024 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 0 - 3 | Лос Анджелис ФК | 2.18 | 3.46 | 3.04 |
| 24.02.2024 | Висша Лига | Лос Анджелис ФК | 2 - 1 | Сиатъл Саундърс | 1.70 | 3.68 | 4.77 |
| 27.11.2023 | Плейофи | Сиатъл Саундърс | 0 - 1 | Лос Анджелис ФК | 2.43 | 3.21 | 2.85 |
| 22.06.2023 | Висша Лига | Лос Анджелис ФК | 1 - 0 | Сиатъл Саундърс | 1.78 | 3.61 | 4.32 |
| 18.03.2023 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 0 - 0 | Лос Анджелис ФК | 2.17 | 3.48 | 3.11 |
| 30.07.2022 | Висша Лига | Лос Анджелис ФК | 2 - 1 | Сиатъл Саундърс | 1.54 | 4.22 | 5.53 |
| 18.06.2022 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 1 - 1 | Лос Анджелис ФК | 2.37 | 3.43 | 2.82 |
| 27.10.2021 | Висша Лига | Лос Анджелис ФК | 3 - 0 | Сиатъл Саундърс | 1.83 | 3.63 | 4.02 |
| 17.05.2021 | Висша Лига | Сиатъл Саундърс | 2 - 0 | Лос Анджелис ФК | 2.32 | 3.39 | 2.92 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сиатъл Саундърс имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.20 | 2.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.29 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.08.2024 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра