Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
21:30
Сиена
Понтедера
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.20 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.36 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2016 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сиена, а гостите от Понтедера. Разстоянието между двата града е 68.1 км. Мачът ще се играе на стадион Артемио Франки-Монтепачи Арена, който има капацитет от 15 373 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Артемио Франки-Монтепачи Арена. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сиена - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Серия С - А | Сиена | 0 - 1 | Олбия | 2.01 | 3.04 | 3.52 |
| 08.12.2016 | Серия С - А | Витербезе | 0 - 1 | Сиена | 1.95 | 3.16 | 3.59 |
| 05.12.2016 | Серия С - А | Сиена | 1 - 2 | Лукезе | 2.12 | 3.10 | 3.17 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Ренате | 1 - 1 | Сиена | 2.51 | 2.99 | 2.66 |
| 23.11.2016 | Италия | Терамо | 2 - 0 | Сиена | 2.55 | 3.02 | 2.56 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Сиена | 2 - 0 | Тутокуойо | 1.84 | 3.22 | 3.89 |
| 13.11.2016 | Серия С - А | Кремонезе | 1 - 0 | Сиена | 1.69 | 3.37 | 4.62 |
| 06.11.2016 | Серия С - А | Сиена | 2 - 0 | Карарезе | 2.28 | 2.99 | 2.94 |
| 02.11.2016 | Италия | Сиена | 2 - 0 | Витербезе | 2.44 | 2.90 | 2.76 |
| 30.10.2016 | Серия С - А | Алесандрия | 5 - 2 | Сиена | 1.43 | 3.93 | 6.41 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Понтедера - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2016 | Серия С - А | Понтедера | 0 - 0 | Алесандрия | 4.45 | 3.45 | 1.68 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Понтедера | 1.70 | 3.35 | 4.51 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Понтедера | 2 - 2 | Карарезе | 2.07 | 3.06 | 3.32 |
| 04.12.2016 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 1 | Понтедера | 1.78 | 3.30 | 4.04 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Ливорно | 1 - 1 | Понтедера | 1.54 | 3.70 | 5.22 |
| 23.11.2016 | Италия | Понтедера | 1 - 3 | Тутокуойо | 2.28 | 3.04 | 2.91 |
| 20.11.2016 | Серия С - А | Понтедера | 3 - 2 | Арецо | 3.25 | 3.08 | 2.09 |
| 13.11.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Понтедера | 2.14 | 3.08 | 3.20 |
| 09.11.2016 | Италия | Понтедера | 3 - 1 | Унион Бреша | 3.73 | 3.25 | 1.87 |
| 06.11.2016 | Серия С - А | Понтедера | 0 - 4 | Кремонезе | 3.07 | 3.10 | 2.16 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2016 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 1 | Сиена | 2.26 | 3.05 | 3.00 |
| 13.03.2016 | Серия С - В | Сиена | 2 - 0 | Понтедера | 2.11 | 2.99 | 3.25 |
| 31.10.2015 | Серия С - В | Понтедера | 2 - 2 | Сиена | 2.34 | 3.04 | 2.81 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сиена имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Серия С - Група А класиране към 23.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 19 | +27 | 47 |
| 2 | Кремонезе | 19 | +17 | 39 |
| 3 | Ливорно | 19 | +12 | 36 |
| 4 | Арецо | 19 | +7 | 33 |
| 5 | Ренате | 19 | +4 | 29 |
| 6 | Пиаченца | 19 | +1 | 29 |
| 7 | Комо | 19 | +1 | 28 |
| 8 | Лукезе | 19 | +9 | 27 |
| 9 | Джиана Ерминио | 19 | +2 | 27 |
| 10 | Витербезе | 19 | +1 | 27 |
| 11 | Олбия | 19 | 0 | 27 |
| 12 | Сиена | 18 | +2 | 23 |
| 13 | Пистоезе | 19 | +1 | 22 |
| 14 | Карарезе | 19 | -1 | 22 |
| 15 | Понтедера | 19 | -13 | 19 |
| 16 | Про Пиаченца | 18 | -4 | 18 |
| 17 | Тутокуойо | 19 | -7 | 18 |
| 18 | Лупа Рома | 19 | -15 | 16 |
| 19 | Прато | 19 | -23 | 12 |
| 20 | Расинг Рома | 19 | -21 | 11 |
Хронология в първенството
| Сиена | |
| Понтедера | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сиена | Сиена | Понтедера | Понтедера | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 5 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 2 | Кремонезе | 1 - 0 | 0 - 4 | |||||
| 3 | Ливорно | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 4 | Арецо | 2 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 5 | Ренате | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 6 | Пиаченца | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Комо | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 8 | Лукезе | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 4 | ||||
| 9 | Джиана Ерминио | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 10 | Витербезе | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 11 | Олбия | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 12 | Сиена | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 13 | Пистоезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 14 | Карарезе | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | ||||
| 15 | Понтедера | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 16 | Про Пиаченца | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 17 | Тутокуойо | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 18 | Лупа Рома | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 19 | Прато | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 20 | Расинг Рома | 0 - 4 | 3 - 2 | |||||
Класиране в шампионата
| Сиена | Понтедера | |
| Позиция | 12 | 15 |
| Точки | 23 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 13 |
| Точки | 11 | 8 |
Форма в шампионата
| Сиена | Понтедера | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 7 |
4
7 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 4 |
2
2 5 |
Голове в шампионата
| Сиена | Понтедера | |
|
Вкарани
Получени |
23
21 |
17
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
9 |
5
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.20 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.36 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2016 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
