Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
17:30
Сиена
Прато
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.30 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.33 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сиена, а гостите от Прато. Разстоянието между двата града е 65.7 км. Мачът ще се играе на стадион Артемио Франки-Монтепачи Арена, който има капацитет от 15 373 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Артемио Франки-Монтепачи Арена. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сиена - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2017 | Серия С - А | Сиена | 0 - 1 | Комо | 2.41 | 3.06 | 2.72 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 2 - 0 | Сиена | 2.34 | 2.97 | 2.91 |
| 25.01.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 1 | Сиена | 2.68 | 3.03 | 2.48 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Сиена | 0 - 1 | Арецо | 2.35 | 3.03 | 2.81 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 2 - 3 | Сиена | 2.09 | 3.07 | 3.25 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Сиена | 2 - 1 | Понтедера | 1.86 | 3.08 | 4.05 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Сиена | 0 - 1 | Олбия | 2.01 | 3.04 | 3.52 |
| 08.12.2016 | Серия С - А | Витербезе | 0 - 1 | Сиена | 1.95 | 3.16 | 3.59 |
| 05.12.2016 | Серия С - А | Сиена | 1 - 2 | Лукезе | 2.12 | 3.10 | 3.17 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Ренате | 1 - 1 | Сиена | 2.51 | 2.99 | 2.66 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Прато - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2017 | Серия С - А | Прато | 2 - 0 | Витербезе | 2.53 | 2.99 | 2.64 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Прато | 3 - 0 | Карарезе | 2.66 | 2.98 | 2.51 |
| 22.01.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 2 - 0 | Прато | 1.82 | 3.28 | 3.92 |
| 30.12.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 0 | Расинг Рома | 2.26 | 2.99 | 3.01 |
| 23.12.2016 | Серия С - А | Тутокуойо | 3 - 1 | Прато | 1.60 | 3.35 | 5.33 |
| 18.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Пиаченца | 3.98 | 3.27 | 1.81 |
| 11.12.2016 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 0 | Прато | 1.55 | 3.52 | 5.50 |
| 07.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 2 | Арецо | 4.53 | 3.43 | 1.66 |
| 03.12.2016 | Серия С - А | Кремонезе | 5 - 1 | Прато | 1.28 | 4.74 | 8.68 |
| 27.11.2016 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Алесандрия | 6.47 | 4.01 | 1.42 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 2 | Сиена | 2.45 | 2.98 | 2.76 |
| 31.01.2016 | Серия С - В | Прато | 0 - 1 | Сиена | 2.52 | 2.97 | 2.62 |
| 19.09.2015 | Серия С - В | Сиена | 0 - 0 | Прато | 1.88 | 3.13 | 3.80 |
| 14.08.2015 | Италия | Прато | 0 - 0 | Сиена | 2.34 | 3.15 | 2.67 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сиена имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 12.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 24 | +29 | 56 |
| 2 | Арецо | 24 | +14 | 48 |
| 3 | Кремонезе | 24 | +20 | 47 |
| 4 | Ливорно | 24 | +15 | 46 |
| 5 | Джиана Ерминио | 24 | +8 | 37 |
| 6 | Ренате | 24 | +4 | 36 |
| 7 | Комо | 24 | +2 | 36 |
| 8 | Лукезе | 24 | +11 | 35 |
| 9 | Витербезе | 24 | 0 | 34 |
| 10 | Пиаченца | 24 | -2 | 31 |
| 11 | Олбия | 24 | -3 | 31 |
| 12 | Сиена | 24 | -1 | 29 |
| 13 | Про Пиаченца | 24 | -2 | 29 |
| 14 | Пистоезе | 24 | +1 | 28 |
| 15 | Лупа Рома | 25 | -14 | 25 |
| 16 | Карарезе | 24 | -11 | 23 |
| 17 | Тутокуойо | 24 | -12 | 22 |
| 18 | Понтедера | 24 | -15 | 22 |
| 19 | Прато | 24 | -22 | 19 |
| 20 | Расинг Рома | 25 | -22 | 17 |
Хронология в първенството
| Сиена | |
| Прато | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сиена | Сиена | Прато | Прато | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 5 - 2 | 0 - 1 | |||||
| 2 | Арецо | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | |||
| 3 | Кремонезе | 1 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||||
| 4 | Ливорно | 1 - 0 | 1 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | |||
| 5 | Джиана Ерминио | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 6 | Ренате | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 7 | Комо | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 8 | Лукезе | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 9 | Витербезе | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 10 | Пиаченца | 2 - 3 | 2 - 3 | 1 - 0 | ||||
| 11 | Олбия | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 12 | Сиена | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 13 | Про Пиаченца | 2 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 14 | Пистоезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 15 | Лупа Рома | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | |||
| 16 | Карарезе | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 17 | Тутокуойо | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 18 | Понтедера | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | |||
| 19 | Прато | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 20 | Расинг Рома | 0 - 4 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
Класиране в шампионата
| Сиена | Прато | |
| Позиция | 12 | 19 |
| Точки | 29 | 19 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 20 |
| Точки | 14 | 4 |
Форма в шампионата
| Сиена | Прато | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 11 |
5
4 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 6 |
1
1 9 |
Голове в шампионата
| Сиена | Прато | |
|
Вкарани
Получени |
29
30 |
19
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
12 |
5
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.30 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.33 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
