Перу - Лига 1 (2026 - Клаусура)
събота, 18 юли, 2026
04:00
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.40 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куско, а гостите от Арекипа.
Разстоянието между двата града е 323.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Гаркиласо,
който има капацитет от
45 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Гаркиласо.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сиенсиано - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.07.2026 |
Перу |
Сиенсиано |
2 - 3 |
АДТ Тарма |
1.81 |
3.26 |
3.86 |
| 29.06.2026 |
Перу |
Куско |
1 - 2 |
Сиенсиано |
2.91 |
2.99 |
2.30 |
| 22.06.2026 |
Перу |
Сиенсиано |
2 - 1 |
Деп. Гарсиласо |
2.37 |
3.02 |
2.76 |
| 14.06.2026 |
Перу |
Бинасионал |
0 - 2 |
Сиенсиано |
2.97 |
3.33 |
2.12 |
| 01.06.2026 |
Лига 1 |
Сиенсиано |
3 - 2 |
Спортинг Кристал |
1.65 |
3.86 |
4.43 |
| 28.05.2026 |
Копа Судамерикана |
Сиенсиано |
1 - 1 |
Хув. де Лас Пиедрас |
1.51 |
4.01 |
5.77 |
| 24.05.2026 |
Лига 1 |
Спорт Уанкайо |
2 - 2 |
Сиенсиано |
2.01 |
3.47 |
3.25 |
| 22.05.2026 |
Копа Судамерикана |
Атлетико MG |
2 - 0 |
Сиенсиано |
1.17 |
6.50 |
15.44 |
| 17.05.2026 |
Лига 1 |
Сиенсиано |
0 - 1 |
Алианса Лима |
2.12 |
3.18 |
3.25 |
| 09.05.2026 |
Лига 1 |
Атлетико Грау |
1 - 2 |
Сиенсиано |
2.09 |
3.16 |
3.33 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Мелгар Арекипа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.06.2026 |
Перу |
Мелгар Арекипа |
0 - 0 |
Деп. Мокегуа |
1.95 |
3.56 |
3.16 |
| 31.05.2026 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
3 - 1 |
Алианса Атлетико |
1.54 |
3.74 |
5.67 |
| 22.05.2026 |
Лига 1 |
Хуан Пабло II |
1 - 1 |
Мелгар Арекипа |
3.60 |
3.40 |
1.92 |
| 16.05.2026 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
4 - 1 |
Спорт Уанкайо |
1.53 |
3.89 |
5.44 |
| 10.05.2026 |
Лига 1 |
Комерсиантес Унидос |
1 - 1 |
Мелгар Арекипа |
2.75 |
3.09 |
2.46 |
| 04.05.2026 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
2 - 0 |
Унив. де Кахамарка |
1.57 |
3.83 |
5.27 |
| 28.04.2026 |
Лига 1 |
Деп. Гарсиласо |
1 - 0 |
Мелгар Арекипа |
2.63 |
3.10 |
2.57 |
| 20.04.2026 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
2 - 1 |
Унив. де Депортес |
2.33 |
3.10 |
2.94 |
| 15.04.2026 |
Лига 1 |
Спорт Бойс |
1 - 3 |
Мелгар Арекипа |
2.66 |
3.29 |
2.44 |
| 04.04.2026 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
1 - 3 |
Куско |
1.71 |
3.54 |
4.43 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.03.2026 |
Копа Судамерикана |
Сиенсиано |
1 - 1 |
Мелгар Арекипа |
2.27 |
3.35 |
2.92 |
| 01.02.2026 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
2 - 0 |
Сиенсиано |
1.61 |
3.76 |
4.82 |
| 03.10.2025 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
2 - 0 |
Сиенсиано |
1.74 |
3.66 |
4.16 |
| 11.05.2025 |
Лига 1 |
Сиенсиано |
1 - 2 |
Мелгар Арекипа |
2.67 |
3.21 |
2.46 |
| 26.08.2024 |
Лига 1 |
Сиенсиано |
3 - 1 |
Мелгар Арекипа |
3.32 |
3.21 |
2.11 |
| 30.03.2024 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
2 - 0 |
Сиенсиано |
1.43 |
4.23 |
6.46 |
| 10.09.2023 |
Лига 1 |
Сиенсиано |
0 - 1 |
Мелгар Арекипа |
2.53 |
3.13 |
2.65 |
| 15.04.2023 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
1 - 0 |
Сиенсиано |
1.62 |
3.54 |
5.20 |
| 17.09.2022 |
Лига 1 |
Сиенсиано |
2 - 2 |
Мелгар Арекипа |
2.88 |
3.07 |
2.37 |
| 30.04.2022 |
Лига 1 |
Мелгар Арекипа |
1 - 0 |
Сиенсиано |
2.13 |
3.05 |
3.17 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сиенсиано имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 18.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Спортинг Кристал |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 2 |
Кахамарка |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 2 |
Хуан Пабло II Колидж |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 4 |
Депортиво Гарсиласо |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 5 |
АДТ Тарма |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Алианса Атлетико |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Алианса Лима |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Атлетико Грау |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Депортиво Мокегуа |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Комерсиантес Унидос |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Куско |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Лос Чанкас |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Мелгар Арекипа |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Сиенсиано |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Спорт Бойс |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Спорт Уанкайо |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Универсидад де Кахамарка |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Университарио де Депортес |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сиенсиано |
Мелгар Арекипа |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.40 |
3.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.07.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите