Приятелски Срещи - Клубни
01:00
Сиенсиано
(Перу)
Спортинг Кристал
(Перу)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.25 | 2.28 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.27 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.98 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.73 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.94 | 1.77 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.34 | 2.99 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.13 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.07.2024 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куско, а гостите от Лима. Разстоянието между двата града е 572.9 км.
Отговорна Игра
Сиенсиано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2024 | Приятелски срещи | Сиенсиано | 0 - 0 | Унив. де Депортес | - | - | - |
| 27.05.2024 | Лига 1 | Унион Комерсио | 1 - 1 | Сиенсиано | 2.31 | 3.10 | 2.99 |
| 21.05.2024 | Лига 1 | Сиенсиано | 0 - 0 | Унив. де Депортес | 2.97 | 3.20 | 2.25 |
| 13.05.2024 | Лига 1 | Алианса Атлетико | 0 - 1 | Сиенсиано | 1.81 | 3.30 | 4.30 |
| 04.05.2024 | Лига 1 | Сиенсиано | 1 - 1 | Унив. Сезар Валехо | 1.68 | 3.69 | 4.47 |
| 28.04.2024 | Лига 1 | Куско | 2 - 0 | Сиенсиано | 2.43 | 3.20 | 2.72 |
| 20.04.2024 | Лига 1 | Сиенсиано | 0 - 2 | Деп. Гарсиласо | 1.97 | 3.51 | 3.37 |
| 12.04.2024 | Лига 1 | Спорт Уанкайо | 1 - 2 | Сиенсиано | 1.87 | 3.48 | 3.66 |
| 07.04.2024 | Лига 1 | Сиенсиано | 1 - 1 | Унив. де Кахамарка | 1.38 | 4.37 | 7.11 |
| 30.03.2024 | Лига 1 | Мелгар Арекипа | 2 - 0 | Сиенсиано | 1.43 | 4.23 | 6.46 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Спортинг Кристал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2024 | Приятелски срещи | Алианса Лима | 1 - 1 | Спортинг Кристал | 2.12 | 3.55 | 2.81 |
| 28.06.2024 | Приятелски срещи | Спортинг Кристал | 1 - 3 | Атлетико Насионал | 2.54 | 3.26 | 2.46 |
| 25.05.2024 | Лига 1 | Комерсиантес Унидос | 0 - 1 | Спортинг Кристал | 5.79 | 4.46 | 1.46 |
| 18.05.2024 | Лига 1 | Спортинг Кристал | 5 - 1 | Унион Комерсио | 1.16 | 6.83 | 12.01 |
| 13.05.2024 | Лига 1 | Унив. де Депортес | 4 - 1 | Спортинг Кристал | 2.00 | 3.31 | 3.50 |
| 05.05.2024 | Лига 1 | Спортинг Кристал | 2 - 1 | Алианса Атлетико | 1.17 | 6.45 | 12.35 |
| 30.04.2024 | Лига 1 | Унив. Сезар Валехо | 2 - 1 | Спортинг Кристал | 3.50 | 3.36 | 1.97 |
| 21.04.2024 | Лига 1 | Спортинг Кристал | 2 - 0 | Куско | 1.23 | 5.66 | 10.54 |
| 16.04.2024 | Лига 1 | Деп. Гарсиласо | 2 - 3 | Спортинг Кристал | 2.77 | 3.34 | 2.33 |
| 07.04.2024 | Лига 1 | Спортинг Кристал | 4 - 0 | Спорт Уанкайо | 1.30 | 4.94 | 8.32 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02.2024 | Лига 1 | Сиенсиано | 2 - 2 | Спортинг Кристал | 2.31 | 3.16 | 2.92 |
| 23.10.2023 | Лига 1 | Сиенсиано | 1 - 0 | Спортинг Кристал | 2.54 | 3.09 | 2.69 |
| 02.06.2023 | Лига 1 | Спортинг Кристал | 4 - 2 | Сиенсиано | 1.43 | 4.13 | 6.67 |
| 11.09.2022 | Лига 1 | Спортинг Кристал | 4 - 1 | Сиенсиано | 1.45 | 4.24 | 5.98 |
| 23.04.2022 | Лига 1 | Сиенсиано | 0 - 1 | Спортинг Кристал | 2.09 | 3.23 | 3.21 |
| 01.10.2021 | Лига 1 | Сиенсиано | 2 - 1 | Спортинг Кристал | 5.82 | 3.71 | 1.52 |
| 25.10.2020 | Лига 1 | Сиенсиано | 2 - 3 | Спортинг Кристал | 5.10 | 3.68 | 1.62 |
| 15.09.2020 | Лига 1 | Сиенсиано | 0 - 0 | Спортинг Кристал | 6.07 | 4.15 | 1.43 |
| 27.09.2015 | Лига 1 | Сиенсиано | 2 - 2 | Спортинг Кристал | 2.25 | 3.13 | 2.95 |
| 20.05.2015 | Лига 1 | Спортинг Кристал | 3 - 2 | Сиенсиано | 1.31 | 4.56 | 8.41 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сиенсиано имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.70 | 3.25 | 2.28 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.27 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.98 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.73 | 1.24 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.94 | 1.77 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.34 | 2.99 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.13 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.07.2024 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра