Перу - Лига 1 (2021 - Апертура)
22:30
Сиенсиано
Универсидад де Кахамарка
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 2.90 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.40 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2021 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куско, а гостите от Кахамарка. Разстоянието между двата града е 1 005.0 км. Мачът ще се играе на стадион Гаркиласо, който има капацитет от 45 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Гаркиласо. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Отговорна Игра
Сиенсиано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2020 | Лига 1 | Универсидад Сан Мартин | 1 - 2 | Сиенсиано | 2.24 | 3.32 | 2.91 |
| 23.11.2020 | Лига 1 | Сиенсиано | 2 - 0 | Алианса Универс. | 2.01 | 3.14 | 3.58 |
| 20.11.2020 | Лига 1 | Сиенсиано | 1 - 0 | Атлетико Грау | 1.91 | 3.44 | 3.54 |
| 14.11.2020 | Лига 1 | Академия Кантолао | 2 - 0 | Сиенсиано | 2.35 | 3.28 | 2.74 |
| 11.11.2020 | Лига 1 | Карлос Стейн | 3 - 2 | Сиенсиано | 3.33 | 3.27 | 2.03 |
| 07.11.2020 | Лига 1 | Сиенсиано | 1 - 1 | Бинасионал | 2.16 | 3.36 | 2.97 |
| 03.11.2020 | Лига 1 | Унив. де Депортес | 0 - 1 | Сиенсиано | 1.78 | 3.41 | 4.23 |
| 31.10.2020 | Лига 1 | Сиенсиано | 1 - 1 | Унив. де Кахамарка | 2.24 | 3.37 | 2.87 |
| 25.10.2020 | Лига 1 | Сиенсиано | 2 - 3 | Спортинг Кристал | 5.10 | 3.68 | 1.62 |
| 17.10.2020 | Лига 1 | Сиенсиано | 2 - 1 | Алианса Лима | 2.65 | 3.21 | 2.47 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Универсидад де Кахамарка - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2020 | Лига 1 | Карлос Стейн | 1 - 1 | Унив. де Кахамарка | 1.87 | 3.64 | 3.62 |
| 23.11.2020 | Лига 1 | Унив. де Кахамарка | 1 - 1 | Спортинг Кристал | 3.54 | 3.20 | 1.98 |
| 19.11.2020 | Лига 1 | Универсидад Сан Мартин | 1 - 1 | Унив. де Кахамарка | 2.74 | 2.95 | 2.61 |
| 13.11.2020 | Лига 1 | Унив. де Кахамарка | 1 - 2 | Алианса Универс. | 1.55 | 3.75 | 5.34 |
| 10.11.2020 | Лига 1 | Унив. де Депортес | 1 - 6 | Унив. де Кахамарка | 2.01 | 3.16 | 3.63 |
| 07.11.2020 | Лига 1 | Унив. де Кахамарка | 0 - 0 | Атлетико Грау | 1.58 | 3.65 | 5.18 |
| 03.11.2020 | Лига 1 | Унив. де Кахамарка | 4 - 2 | Академия Кантолао | 1.77 | 3.31 | 4.37 |
| 31.10.2020 | Лига 1 | Сиенсиано | 1 - 1 | Унив. де Кахамарка | 2.24 | 3.37 | 2.87 |
| 27.10.2020 | Лига 1 | Унив. де Кахамарка | 3 - 0 | Бинасионал | 2.00 | 3.24 | 3.38 |
| 19.10.2020 | Лига 1 | Атлетико Грау | 0 - 0 | Унив. де Кахамарка | 3.03 | 3.25 | 2.17 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2020 | Лига 1 | Сиенсиано | 1 - 1 | Унив. де Кахамарка | 2.24 | 3.37 | 2.87 |
| 26.09.2020 | Лига 1 | Унив. де Кахамарка | 3 - 0 | Сиенсиано | 2.19 | 3.27 | 2.98 |
| 16.10.2015 | Лига 1 | Унив. де Кахамарка | 0 - 0 | Сиенсиано | 1.91 | 3.23 | 3.63 |
| 12.07.2015 | Лига 1 | Сиенсиано | 2 - 0 | Унив. де Кахамарка | 1.61 | 3.63 | 4.82 |
| 12.11.2014 | Лига 1 | Сиенсиано | 1 - 1 | Унив. де Кахамарка | 1.91 | 3.26 | 3.62 |
| 14.08.2014 | Лига 1 | Унив. де Кахамарка | 2 - 1 | Сиенсиано | 1.43 | 3.86 | 7.02 |
| 12.04.2014 | Копа Инка | Унив. де Кахамарка | 1 - 0 | Сиенсиано | 1.74 | 3.29 | 4.29 |
| 22.02.2014 | Копа Инка | Сиенсиано | 2 - 2 | Унив. де Кахамарка | 2.75 | 2.95 | 2.40 |
| 02.11.2013 | Лига 1 Вт. Фаза | Унив. де Кахамарка | 1 - 0 | Сиенсиано | 1.81 | 3.27 | 3.96 |
| 18.09.2013 | Лига 1 Вт. Фаза | Сиенсиано | 2 - 2 | Унив. де Кахамарка | 2.14 | 3.14 | 3.08 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сиенсиано имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 4 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 2.90 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.40 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.03.2021 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра