Чехия - Плейофи (2025 - 2026)
15:00
Сигма Оломоуц
Карвина
с общ резултат 7 - 1
Карвина1 - 3Сигма Оломоуц
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.90 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.05.2026 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Оломоуц, а гостите от Карвина. Разстоянието между двата града е 97.1 км. Мачът ще се играе на стадион Андрюв, който има капацитет от 12 566 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Андрюв. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Сигма Оломоуц - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Плейофи | Карвина | 1 - 3 | Сигма Оломоуц | 3.28 | 3.51 | 1.99 |
| 10.05.2026 | Плейофи | Сигма Оломоуц | 0 - 2 | Бохемианс 1905 Прага | 1.89 | 3.48 | 3.62 |
| 02.05.2026 | Плейофи | Бохемианс 1905 Прага | 1 - 3 | Сигма Оломоуц | 2.21 | 3.28 | 3.00 |
| 25.04.2026 | 1. Лига | Славия Прага | 2 - 1 | Сигма Оломоуц | 1.35 | 4.58 | 7.66 |
| 19.04.2026 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 2 - 1 | Словачко | 1.70 | 3.52 | 4.51 |
| 12.04.2026 | 1. Лига | Пардубице | 2 - 1 | Сигма Оломоуц | 2.56 | 3.17 | 2.59 |
| 04.04.2026 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 2 - 4 | Млада Болеслав | 1.75 | 3.56 | 4.22 |
| 19.03.2026 | ЛК Финали | Майнц 05 | 2 - 0 | Сигма Оломоуц | 1.34 | 4.66 | 9.03 |
| 15.03.2026 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 2 - 2 | Карвина | 2.00 | 3.29 | 3.54 |
| 12.03.2026 | ЛК Финали | Сигма Оломоуц | 0 - 0 | Майнц 05 | 4.32 | 3.57 | 1.79 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Карвина - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Купа на Чехия | Яблонец | 1 - 3 | Карвина | 1.70 | 3.59 | 4.11 |
| 16.05.2026 | Плейофи | Карвина | 1 - 3 | Сигма Оломоуц | 3.28 | 3.51 | 1.99 |
| 10.05.2026 | Плейофи | Пардубице | 1 - 2 | Карвина | 2.09 | 3.42 | 3.10 |
| 02.05.2026 | Плейофи | Карвина | 1 - 2 | Пардубице | 2.45 | 3.30 | 2.64 |
| 25.04.2026 | 1. Лига | Карвина | 0 - 3 | Млада Болеслав | 2.34 | 3.51 | 2.64 |
| 21.04.2026 | Купа на Чехия | Карвина | 2 - 1 | Баник Острава | 2.33 | 3.23 | 2.67 |
| 18.04.2026 | 1. Лига | Дукла Прага | 1 - 2 | Карвина | 2.76 | 3.13 | 2.46 |
| 12.04.2026 | 1. Лига | Карвина | 3 - 1 | Слован Либерец | 2.62 | 3.41 | 2.38 |
| 05.04.2026 | 1. Лига | Спарта Прага | 2 - 0 | Карвина | 1.27 | 5.30 | 8.19 |
| 15.03.2026 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 2 - 2 | Карвина | 2.00 | 3.29 | 3.54 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Плейофи | Карвина | 1 - 3 | Сигма Оломоуц | 3.28 | 3.51 | 1.99 |
| 15.03.2026 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 2 - 2 | Карвина | 2.00 | 3.29 | 3.54 |
| 18.10.2025 | 1. Лига | Карвина | 1 - 1 | Сигма Оломоуц | 2.52 | 3.19 | 2.66 |
| 05.04.2025 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 1 - 2 | Карвина | 1.86 | 3.48 | 3.75 |
| 02.11.2024 | 1. Лига | Карвина | 2 - 1 | Сигма Оломоуц | 2.11 | 3.33 | 3.14 |
| 25.11.2023 | 1. Лига | Карвина | 0 - 2 | Сигма Оломоуц | 2.86 | 3.37 | 2.28 |
| 29.07.2023 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 3 - 1 | Карвина | 1.54 | 4.01 | 5.37 |
| 13.03.2022 | 1. Лига | Карвина | 1 - 2 | Сигма Оломоуц | 3.26 | 3.17 | 2.18 |
| 17.10.2021 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 2 - 0 | Карвина | 1.57 | 3.99 | 5.20 |
| 20.03.2021 | 1. Лига | Карвина | 0 - 1 | Сигма Оломоуц | 2.82 | 2.96 | 2.53 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сигма Оломоуц имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Сигма Оломоуц класиране в Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Славия Прага | 30 | +40 | 71 |
| 2 | Спарта Прага | 30 | +27 | 63 |
| 3 | Виктория Пилзен | 30 | +16 | 53 |
| 4 | Яблонец | 30 | +8 | 51 |
| 5 | Храдец Кралове | 30 | +9 | 49 |
| 6 | Слован Либерец | 30 | +13 | 46 |
| 7 | Сигма Оломоуц | 30 | 0 | 43 |
| 8 | Пардубице | 30 | -7 | 41 |
| 9 | Карвина | 30 | -8 | 39 |
| 10 | Бохемианс 1905 Прага | 30 | -9 | 36 |
| 11 | Млада Болеслав | 30 | -8 | 35 |
| 12 | Злин | 30 | -11 | 34 |
| 13 | Теплице | 30 | -9 | 29 |
| 14 | Словачко | 30 | -19 | 23 |
| 15 | Дукла Прага | 30 | -22 | 23 |
| 16 | Баник Острава | 30 | -20 | 22 |
Карвина класиране в Национална Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Збройовка Бърно | 29 | +37 | 73 |
| 2 | Таборско | 29 | +17 | 53 |
| 3 | Артис Бърно | 29 | +14 | 52 |
| 4 | Усти над Лабем | 29 | +9 | 48 |
| 5 | Прибрам | 29 | -1 | 45 |
| 6 | Баник Острава Б | 29 | +6 | 44 |
| 7 | Опава | 29 | +11 | 43 |
| 8 | Виктория Жижков | 29 | -13 | 41 |
| 9 | Влашим | 29 | +8 | 38 |
| 10 | Славия Прага Б | 29 | -6 | 35 |
| 11 | Чешке Будьовице | 29 | -9 | 34 |
| 12 | Хрудим | 29 | -13 | 32 |
| 13 | Ханацка Славия Кромержиж | 29 | -12 | 31 |
| 14 | Простейов | 29 | -13 | 27 |
| 15 | Височина Ихлава | 29 | -9 | 26 |
| 16 | Спарта Прага Б | 29 | -26 | 25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.90 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.05.2026 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра