Чехия - Купа на Чехия (2010 - 2011)

сряда, 11 май, 2011
19:00
Сигма Оломоуц

Сигма Оломоуц

Славия Прага

Славия Прага

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Сигма Оломоуц
X 100% за равен
2 0% за Славия Прага
Общо гласували: 1
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.00 3.25 3.25
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.26 1.25 1.67
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.53 2.38
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.75 2.05

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.05.2011 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Оломоуц, а гостите от Прага. Разстоянието между двата града е 210.3 км. Мачът ще се играе на стадион Андрюв, който има капацитет от 12 566 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Андрюв. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Сигма Оломоуц - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
08.05.2011 1. Лига Бохемианс 1905 Прага 2 - 1 Сигма Оломоуц 2.24 3.02 3.18
01.05.2011 1. Лига Сигма Оломоуц 0 - 2 Словачко 1.44 3.91 6.88
27.04.2011 Купа на Чехия Яблонец 2 - 1 Сигма Оломоуц 1.83 3.39 3.89
22.04.2011 1. Лига Спарта Прага 2 - 0 Сигма Оломоуц 1.54 3.61 6.20
17.04.2011 1. Лига Сигма Оломоуц 3 - 0 Теплице 1.81 3.34 4.27
13.04.2011 Купа на Чехия Сигма Оломоуц 2 - 0 Яблонец 2.21 3.11 3.09
09.04.2011 1. Лига Слован Либерец 3 - 0 Сигма Оломоуц 2.46 3.05 2.83
01.04.2011 1. Лига Млада Болеслав 2 - 0 Сигма Оломоуц 2.38 3.08 2.92
20.03.2011 1. Лига Сигма Оломоуц 0 - 0 Славия Прага 1.81 3.33 4.27
11.03.2011 1. Лига Збройовка Бърно 2 - 0 Сигма Оломоуц 4.11 3.37 1.83

Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.

Славия Прага - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
08.05.2011 1. Лига Чешке Будьовице 1 - 1 Славия Прага 2.08 3.20 3.42
01.05.2011 1. Лига Славия Прага 3 - 0 Усти над Лабем 1.37 4.32 7.71
25.04.2011 1. Лига Виктория Пилзен 2 - 2 Славия Прага 1.51 3.75 6.29
21.04.2011 Купа на Чехия Славия Прага 1 - 0 Теплице 1.98 3.27 3.47
18.04.2011 1. Лига Славия Прага 2 - 0 Словачко 1.68 3.37 5.09
14.04.2011 Купа на Чехия Теплице 2 - 1 Славия Прага 1.95 3.08 3.75
11.04.2011 1. Лига Спарта Прага 2 - 0 Славия Прага 1.60 3.52 5.69
03.04.2011 1. Лига Славия Прага 0 - 0 Храдец Кралове 1.56 3.55 5.97
20.03.2011 1. Лига Сигма Оломоуц 0 - 0 Славия Прага 1.81 3.33 4.27
13.03.2011 1. Лига Славия Прага 4 - 1 Теплице 2.09 3.11 3.52

Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
20.03.2011 1. Лига Сигма Оломоуц 0 - 0 Славия Прага 1.81 3.33 4.27
27.08.2010 1. Лига Славия Прага 1 - 1 Сигма Оломоуц 2.43 3.08 2.78
25.04.2010 1. Лига Сигма Оломоуц 3 - 1 Славия Прага 2.00 3.20 3.45
26.10.2009 1. Лига Славия Прага 1 - 2 Сигма Оломоуц 1.50 3.69 6.34
05.04.2009 1. Лига Сигма Оломоуц 1 - 0 Славия Прага 3.25 2.93 2.17
05.05.2008 1. Лига Сигма Оломоуц 1 - 3 Славия Прага 3.20 2.98 2.14
23.11.2007 1. Лига Славия Прага 0 - 0 Сигма Оломоуц 1.34 4.20 8.11
01.04.2007 1. Лига Сигма Оломоуц 1 - 2 Славия Прага 3.41 3.08 2.02
27.08.2006 1. Лига Славия Прага 3 - 0 Сигма Оломоуц 1.51 3.59 5.91
27.02.2006 1. Лига Славия Прага 2 - 1 Сигма Оломоуц 1.53 3.52 5.84

В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сигма Оломоуц имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Класиране в Първа Лига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Виктория Пилзен 27 19 6 2 65 25 +40 63
2 Спарта Прага 27 19 2 6 46 19 +27 59
3 Яблонец 27 15 6 6 57 28 +29 51
4 Бохемианс 1905 Прага 27 12 6 9 32 27 +5 42
5 Сигма Оломоуц 27 12 5 10 43 27 +16 41
6 Млада Болеслав 27 11 7 9 44 37 +7 40
7 Слован Либерец 27 11 6 10 41 32 +9 39
8 Храдец Кралове 27 10 8 9 24 31 -7 38
9 Теплице 27 10 7 10 37 43 -6 37
10 Славия Прага 27 7 12 8 33 32 +1 33
11 Словачко 27 8 6 13 25 39 -14 30
12 Баник Острава 27 7 8 12 27 38 -11 29
13 Чешке Будьовице 27 6 10 11 25 44 -19 28
14 Прибрам 27 6 7 14 17 33 -16 25
15 Збройовка Бърно 27 7 2 18 29 49 -20 23
16 Усти над Лабем 27 4 6 17 18 59 -41 18

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.00 3.25 3.25
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.26 1.25 1.67
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.53 2.38
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 1.75 2.05

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.05.2011 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Сигма Оломоуц
X 100% за равен
2 0% за Славия Прага
Общо гласували: 1