Чехия - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
19:00
Сигма Оломоуц
Слован Либерец
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.25 |
2.63 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.30 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Оломоуц, а гостите от Либерец.
Разстоянието между двата града е 203.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Андрюв,
който има капацитет от
12 566 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Андрюв.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сигма Оломоуц - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
1. Лига |
Теплице |
1 - 1 |
Сигма Оломоуц |
2.56 |
3.34 |
2.50 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Сигма Оломоуц |
4 - 0 |
Жилина |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
1. Лига |
Сигма Оломоуц |
0 - 3 |
Спарта Прага |
3.02 |
3.56 |
2.10 |
| 13.09.2026 |
1. Лига |
Виктория Пилзен |
2 - 3 |
Сигма Оломоуц |
1.55 |
4.09 |
4.97 |
| 09.09.2026 |
Купа на Чехия |
Простейов |
1 - 1 |
Сигма Оломоуц |
6.17 |
4.25 |
1.41 |
| 05.09.2026 |
1. Лига |
Сигма Оломоуц |
3 - 0 |
Бохемианс 1905 Прага |
1.67 |
3.76 |
4.50 |
| 29.08.2026 |
1. Лига |
Баник Острава |
1 - 0 |
Сигма Оломоуц |
2.34 |
3.36 |
2.70 |
| 23.08.2026 |
1. Лига |
Сигма Оломоуц |
3 - 1 |
Пардубице |
1.89 |
3.49 |
3.56 |
| 15.08.2026 |
1. Лига |
Словачко |
1 - 2 |
Сигма Оломоуц |
2.95 |
3.24 |
2.26 |
| 09.08.2026 |
1. Лига |
Артис Бърно |
1 - 2 |
Сигма Оломоуц |
4.21 |
3.58 |
1.73 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Слован Либерец - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
1. Лига |
Слован Либерец |
0 - 2 |
Словачко |
1.47 |
4.06 |
5.92 |
| 19.09.2026 |
1. Лига |
Артис Бърно |
0 - 0 |
Слован Либерец |
4.87 |
3.78 |
1.61 |
| 15.09.2026 |
Купа на Чехия |
Влашим |
0 - 2 |
Слован Либерец |
9.23 |
5.98 |
1.20 |
| 12.09.2026 |
1. Лига |
Слован Либерец |
3 - 0 |
Млада Болеслав |
1.64 |
3.93 |
4.46 |
| 06.09.2026 |
1. Лига |
Яблонец |
1 - 2 |
Слован Либерец |
2.79 |
3.12 |
2.44 |
| 30.08.2026 |
1. Лига |
Слован Либерец |
2 - 0 |
Храдец Кралове |
1.75 |
3.49 |
4.37 |
| 22.08.2026 |
1. Лига |
Злин |
0 - 1 |
Слован Либерец |
3.79 |
3.39 |
1.88 |
| 16.08.2026 |
1. Лига |
Слован Либерец |
1 - 1 |
Славия Прага |
4.22 |
3.62 |
1.72 |
| 07.08.2026 |
1. Лига |
Збройовка Бърно |
0 - 1 |
Слован Либерец |
2.45 |
3.29 |
2.62 |
| 01.08.2026 |
1. Лига |
Слован Либерец |
0 - 1 |
Теплице |
1.68 |
3.63 |
4.60 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.11.2025 |
1. Лига |
Слован Либерец |
1 - 0 |
Сигма Оломоуц |
1.84 |
3.35 |
4.00 |
| 02.08.2025 |
1. Лига |
Сигма Оломоуц |
2 - 1 |
Слован Либерец |
2.36 |
3.29 |
2.76 |
| 24.11.2024 |
1. Лига |
Сигма Оломоуц |
1 - 4 |
Слован Либерец |
2.33 |
3.13 |
2.87 |
| 28.07.2024 |
1. Лига |
Слован Либерец |
1 - 1 |
Сигма Оломоуц |
1.92 |
3.38 |
3.64 |
| 10.02.2024 |
1. Лига |
Слован Либерец |
2 - 0 |
Сигма Оломоуц |
2.20 |
3.35 |
3.00 |
| 27.08.2023 |
1. Лига |
Сигма Оломоуц |
2 - 0 |
Слован Либерец |
2.11 |
3.37 |
3.23 |
| 18.02.2023 |
1. Лига |
Слован Либерец |
2 - 2 |
Сигма Оломоуц |
2.57 |
3.13 |
2.68 |
| 26.11.2022 |
Купа на Чехия |
Слован Либерец |
4 - 1 |
Сигма Оломоуц |
2.24 |
3.13 |
2.94 |
| 31.08.2022 |
1. Лига |
Сигма Оломоуц |
1 - 1 |
Слован Либерец |
2.43 |
3.10 |
2.89 |
| 30.04.2022 |
Плейофи |
Слован Либерец |
0 - 2 |
Сигма Оломоуц |
2.27 |
3.03 |
3.22 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сигма Оломоуц имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Славия Прага |
10 |
8 |
2 |
0 |
26 |
6 |
+20 |
26 |
| 2 |
Слован Либерец |
10 |
6 |
2 |
2 |
13 |
6 |
+7 |
20 |
| 3 |
Спарта Прага |
10 |
6 |
0 |
4 |
20 |
12 |
+8 |
18 |
| 4 |
Млада Болеслав |
10 |
5 |
2 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
17 |
| 5 |
Сигма Оломоуц |
10 |
5 |
2 |
3 |
17 |
14 |
+3 |
17 |
| 6 |
Яблонец |
10 |
5 |
2 |
3 |
12 |
9 |
+3 |
17 |
| 7 |
Теплице |
10 |
5 |
2 |
3 |
18 |
16 |
+2 |
17 |
| 8 |
Збройовка Бърно |
10 |
5 |
1 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
16 |
| 9 |
Бохемианс 1905 Прага |
10 |
4 |
3 |
3 |
11 |
11 |
0 |
15 |
| 10 |
Храдец Кралове |
10 |
4 |
2 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
14 |
| 11 |
Виктория Пилзен |
10 |
3 |
4 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
13 |
| 12 |
Баник Острава |
10 |
3 |
1 |
6 |
7 |
18 |
-11 |
10 |
| 13 |
Пардубице |
10 |
2 |
2 |
6 |
9 |
16 |
-7 |
8 |
| 14 |
Артис Бърно |
10 |
2 |
2 |
6 |
11 |
20 |
-9 |
8 |
| 15 |
Словачко |
10 |
1 |
4 |
5 |
9 |
16 |
-7 |
7 |
| 16 |
Злин |
10 |
0 |
1 |
9 |
8 |
20 |
-12 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сигма Оломоуц |
|
| Слован Либерец |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сигма Оломоуц |
Сигма Оломоуц |
|
Слован Либерец |
Слован Либерец |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Славия Прага |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 2 |
Слован Либерец |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Спарта Прага |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
| 4 |
Млада Болеслав |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
3 - 0 |
|
|
| 5 |
Сигма Оломоуц |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Яблонец |
|
2 - 1 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Теплице |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 8 |
Збройовка Бърно |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Бохемианс 1905 Прага |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 10 |
Храдец Кралове |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 11 |
Виктория Пилзен |
|
2 - 3 |
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 12 |
Баник Острава |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 13 |
Пардубице |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 14 |
Артис Бърно |
|
1 - 2 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 15 |
Словачко |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 16 |
Злин |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сигма Оломоуц |
Слован Либерец |
| Победи |
5 |
6 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
17 |
13 |
| Получени Голове |
14 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.70 |
1.30 |
| Средно Получени |
1.40 |
0.60 |
| Мачове Вкарал |
80% |
70% |
| Мачове Получил |
90% |
50% |
| Гол/Гол |
70% |
30% |
| Над 1.5 |
90% |
60% |
| Над 2.5 |
80% |
30% |
| Над 3.5 |
30% |
10% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
8 |
7 |
| Получени Голове |
6 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.50 |
0.40 |
| Мачове Вкарал |
75% |
80% |
| Мачове Получил |
75% |
40% |
| Гол/Гол |
50% |
40% |
| Над 1.5 |
100% |
40% |
| Над 2.5 |
100% |
40% |
| Над 3.5 |
50% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.40 |
3.25 |
2.63 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.30 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.90 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака