Чехия - Група за Изпадане (2019 - 2020)
18:30
Сигма Оломоуц
Теплице
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.10 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.06.2020 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Оломоуц, а гостите от Теплице. Разстоянието между двата града е 270.5 км. Мачът ще се играе на стадион Андрюв, който има капацитет от 12 566 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Андрюв. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сигма Оломоуц - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2020 | Група за Изпадане | Прибрам | 2 - 0 | Сигма Оломоуц | 2.49 | 3.22 | 2.72 |
| 17.06.2020 | Купа на Чехия | Сигма Оломоуц | 1 - 2 | Слован Либерец | 2.52 | 3.14 | 2.74 |
| 14.06.2020 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 0 - 1 | Виктория Пилзен | 5.96 | 4.15 | 1.50 |
| 10.06.2020 | 1. Лига | Млада Болеслав | 0 - 2 | Сигма Оломоуц | 2.30 | 3.34 | 2.94 |
| 07.06.2020 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 2 - 3 | Баник Острава | 2.78 | 3.07 | 2.56 |
| 03.06.2020 | 1. Лига | Чешке Будьовице | 2 - 0 | Сигма Оломоуц | 2.50 | 3.26 | 2.69 |
| 30.05.2020 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 1 - 2 | Прибрам | 1.46 | 4.20 | 6.32 |
| 26.05.2020 | 1. Лига | Словачко | 0 - 0 | Сигма Оломоуц | 2.18 | 3.24 | 3.27 |
| 16.05.2020 | Приятелски срещи | Сигма Оломоуц | 2 - 0 | Збройовка Бърно | - | - | - |
| 13.05.2020 | Приятелски срещи | Простейов | 4 - 0 | Сигма Оломоуц | - | - | - |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 домакинства.
Теплице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2020 | Група за Изпадане | Теплице | 4 - 1 | Карвина | 2.41 | 3.12 | 2.91 |
| 14.06.2020 | 1. Лига | Теплице | 4 - 0 | Прибрам | 2.29 | 3.33 | 2.94 |
| 10.06.2020 | 1. Лига | Чешке Будьовице | 3 - 1 | Теплице | 1.64 | 3.79 | 4.86 |
| 07.06.2020 | 1. Лига | Теплице | 1 - 2 | Яблонец | 3.59 | 3.37 | 1.98 |
| 03.06.2020 | 1. Лига | Спарта Прага | 3 - 0 | Теплице | 1.18 | 6.41 | 14.28 |
| 31.05.2020 | 1. Лига | Теплице | 2 - 2 | Опава | 1.76 | 3.47 | 4.39 |
| 27.05.2020 | 1. Лига | Бохемианс 1905 Прага | 4 - 0 | Теплице | 1.87 | 3.33 | 4.13 |
| 23.05.2020 | 1. Лига | Теплице | 2 - 0 | Слован Либерец | 4.08 | 3.21 | 1.92 |
| 16.05.2020 | Приятелски срещи | Теплице | 4 - 1 | Усти над Лабем | 1.41 | 3.98 | 5.85 |
| 08.03.2020 | 1. Лига | Теплице | 0 - 0 | Словачко | 2.73 | 3.11 | 2.60 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2020 | 1. Лига | Теплице | 1 - 3 | Сигма Оломоуц | 2.42 | 3.05 | 2.97 |
| 23.08.2019 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 2 - 0 | Теплице | 1.77 | 3.53 | 4.47 |
| 21.04.2019 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 2 - 0 | Теплице | 1.76 | 3.50 | 4.50 |
| 11.11.2018 | 1. Лига | Теплице | 0 - 0 | Сигма Оломоуц | 2.41 | 3.19 | 2.83 |
| 29.04.2018 | 1. Лига | Теплице | 1 - 2 | Сигма Оломоуц | 2.48 | 3.06 | 2.79 |
| 28.10.2017 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 1 - 0 | Теплице | 1.87 | 3.33 | 3.92 |
| 14.05.2016 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 6 - 0 | Теплице | 1.52 | 3.93 | 5.66 |
| 25.07.2015 | 1. Лига | Теплице | 2 - 2 | Сигма Оломоуц | 1.97 | 3.26 | 3.55 |
| 02.03.2014 | 1. Лига | Теплице | 4 - 0 | Сигма Оломоуц | 1.75 | 3.51 | 4.22 |
| 10.08.2013 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 2 - 2 | Теплице | 2.15 | 3.27 | 3.18 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сигма Оломоуц имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 23.06.2020
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сигма Оломоуц | 31 | -2 | 36 |
| 2 | Теплице | 31 | -6 | 34 |
| 3 | Злин | 31 | -9 | 30 |
| 4 | Карвина | 31 | -11 | 26 |
| 5 | Прибрам | 1 | +2 | 24 |
| 6 | Опава | 1 | -2 | 23 |
Хронология в първенството
| Сигма Оломоуц | |
| Теплице | |
| Домакин | |
| Гост |
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Класиране в шампионата
| Сигма Оломоуц | Теплице | |
| Позиция | 1 | 2 |
| Точки | 36 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 4 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Сигма Оломоуц | Теплице | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
1
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Сигма Оломоуц | Теплице | |
|
Вкарани
Получени |
0
2 |
4
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.10 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.33 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.06.2020 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
