Естония - Мейстрилига (2017)
19:30
Силамае Калев
Нарва Транс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.75 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.25 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Силамае, а гостите от Нарва. Разстоянието между двата града е 24.8 км. Мачът ще се играе на стадион Силамае Калев, който има капацитет от 800 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Силамае Калев. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Силамае Калев - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Силамае Калев | 2.29 | 3.40 | 2.61 |
| 24.04.2017 | Мейстрилига | ФКИ Талин | 2 - 2 | Силамае Калев | 1.21 | 5.35 | 10.64 |
| 21.04.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 2 - 1 | Силамае Калев | 2.66 | 3.49 | 2.23 |
| 14.04.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 1 | Силамае Калев | 2.53 | 3.46 | 2.34 |
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 2 - 0 | Силамае Калев | 1.27 | 4.96 | 8.18 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 1 - 3 | Силамае Калев | 4.58 | 4.00 | 1.57 |
| 18.03.2017 | Мейстрилига | Номе Калю | 2 - 1 | Силамае Калев | 1.34 | 4.72 | 6.67 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 5 - 0 | Силамае Калев | 1.39 | 4.24 | 6.28 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | Силамае Калев | 3.76 | 3.43 | 1.79 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Раквере Тарвас | 0 - 3 | Силамае Калев | 9.44 | 5.92 | 1.20 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи.
Нарва Транс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Силамае Калев | 2.29 | 3.40 | 2.61 |
| 25.04.2017 | Мейстрилига | Флора Талин | 4 - 2 | Нарва Транс | 1.20 | 5.27 | 12.07 |
| 22.04.2017 | Мейстрилига | Вапрус Пярну | 0 - 2 | Нарва Транс | 5.13 | 4.02 | 1.50 |
| 15.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 0 | Номе Калю | 5.22 | 4.10 | 1.48 |
| 08.04.2017 | Мейстрилига | Левадия Талин | 3 - 1 | Нарва Транс | 1.24 | 5.07 | 8.98 |
| 01.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 2 - 1 | Тулевик Вилянди | 1.37 | 4.61 | 6.04 |
| 17.03.2017 | Мейстрилига | Таммека Тарту | 1 - 1 | Нарва Транс | 2.39 | 3.41 | 2.50 |
| 11.03.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | ФКИ Талин | 4.59 | 4.01 | 1.55 |
| 04.03.2017 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 1 - 5 | Нарва Транс | 1.70 | 3.68 | 4.03 |
| 05.11.2016 | Мейстрилига | Пайде Линнамеесконд | 0 - 0 | Нарва Транс | 1.65 | 4.08 | 3.82 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2017 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 1 | Силамае Калев | 2.29 | 3.40 | 2.61 |
| 17.09.2016 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 1 | Нарва Транс | 1.49 | 3.79 | 5.58 |
| 23.07.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 3 | Силамае Калев | 2.48 | 3.38 | 2.39 |
| 08.07.2016 | Мейстрилига | Силамае Калев | 3 - 0 | Нарва Транс | 2.42 | 3.35 | 2.53 |
| 08.03.2016 | Мейстрилига | Нарва Транс | 3 - 3 | Силамае Калев | 2.19 | 3.51 | 2.71 |
| 22.01.2016 | Естония | Силамае Калев | 0 - 1 | Нарва Транс | 1.67 | 4.17 | 3.83 |
| 03.10.2015 | Мейстрилига | Силамае Калев | 2 - 0 | Нарва Транс | 2.07 | 3.48 | 2.97 |
| 15.08.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 0 - 0 | Силамае Калев | 3.04 | 3.59 | 1.96 |
| 15.05.2015 | Мейстрилига | Силамае Калев | 1 - 0 | Нарва Транс | 1.35 | 4.44 | 6.52 |
| 25.04.2015 | Мейстрилига | Нарва Транс | 1 - 2 | Силамае Калев | 5.54 | 4.34 | 1.42 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Силамае Калев имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 05.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ФКИ Левадия Талин | 9 | +27 | 23 |
| 2 | Флора Талин | 9 | +16 | 23 |
| 3 | Номе Калю | 9 | +16 | 20 |
| 4 | Нарва Транс | 9 | +5 | 16 |
| 5 | ФКИ Талин | 9 | +12 | 13 |
| 6 | Таммека Тарту | 9 | -4 | 10 |
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 9 | -17 | 10 |
| 8 | Тулевик Вилянди | 9 | -19 | 6 |
| 9 | Силамае Калев | 9 | -10 | 5 |
| 10 | Вапрус Пярну | 9 | -26 | 1 |
Хронология в първенството
| Силамае Калев | |
| Нарва Транс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Силамае Калев | Силамае Калев | Нарва Транс | Нарва Транс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ФКИ Левадия Талин | 5 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 2 | Флора Талин | 2 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||||
| 3 | Номе Калю | 2 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 4 | Нарва Транс | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 5 | ФКИ Талин | 2 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 6 | Таммека Тарту | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 7 | Пайде Линнамеесконд | 2 - 1 | 1 - 5 | 1 - 5 | ||||
| 8 | Тулевик Вилянди | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 9 | Силамае Калев | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 10 | Вапрус Пярну | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Силамае Калев | Нарва Транс | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 5 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 0 | 7 |
Форма в шампионата
| Силамае Калев | Нарва Транс | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 6 |
5
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
2
1 2 |
Голове в шампионата
| Силамае Калев | Нарва Транс | |
|
Вкарани
Получени |
9
19 |
18
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
11
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.75 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.25 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
