Северна Македония - Първа Лига (2026 - 2027)
петък, 28 август, 2026
17:00
Силекс Кратово
Шкендия Тетово
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.76 |
2.95 |
2.42 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
1.34 |
1.37 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.96 |
1.74 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.83 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.18 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.21 |
3.98 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.85 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кратово, а гостите от Тетово.
Разстоянието между двата града е 100.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Кратово,
който има капацитет от
1 800 места.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Кратово.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Силекс Кратово - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.08.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
4 - 1 |
Силекс Кратово |
1.70 |
3.26 |
4.60 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Силекс Кратово |
3 - 0 |
Скопие |
1.24 |
4.91 |
9.76 |
| 07.08.2026 |
Първа Лига |
Шк. Арачиново |
1 - 1 |
Силекс Кратово |
4.49 |
3.30 |
1.70 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Силекс Кратово |
6 - 0 |
Башк. Куманово |
1.04 |
9.83 |
37.60 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Силекс Кратово |
0 - 1 |
Динамо Минск |
3.65 |
2.90 |
2.13 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Динамо Минск |
0 - 1 |
Силекс Кратово |
1.47 |
3.95 |
6.56 |
| 02.07.2026 |
Приятелски срещи |
Силекс Кратово |
4 - 0 |
Балкани Суха р. |
- |
- |
- |
| 23.06.2026 |
Приятелски срещи |
Силекс Кратово |
1 - 2 |
Динамо Сити |
- |
- |
- |
| 25.05.2026 |
Първа Лига |
Македония ГП |
4 - 2 |
Силекс Кратово |
3.86 |
3.68 |
1.74 |
| 20.05.2026 |
Купа на Сев. Мак. |
Силекс Кратово |
1 - 0 |
Шкендия Тетово |
3.60 |
3.40 |
1.85 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Шкендия Тетово - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.08.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
2 - 1 |
Струга Трим-Лум |
1.72 |
3.34 |
4.20 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
4 - 1 |
Брегалница Щип |
1.17 |
5.76 |
12.97 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Шкендия Тетово |
0 - 0 |
Хибърниън |
2.37 |
3.52 |
2.62 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
0 - 2 |
Шкендия Тетово |
2.00 |
3.35 |
3.28 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Хибърниън |
2 - 1 |
Шкендия Тетово |
1.44 |
4.17 |
6.61 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Шкендия Тетово |
3 - 1 |
Браво Любляна |
1.56 |
3.96 |
5.20 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
3 - 0 |
Скопие |
1.12 |
6.71 |
16.57 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Браво Любляна |
2 - 1 |
Шкендия Тетово |
1.76 |
3.64 |
4.06 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Шкендия Тетово |
1 - 0 |
Юръп |
1.22 |
5.71 |
10.95 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Юръп |
0 - 5 |
Шкендия Тетово |
5.04 |
3.99 |
1.55 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.05.2026 |
Купа на Сев. Мак. |
Силекс Кратово |
1 - 0 |
Шкендия Тетово |
3.60 |
3.40 |
1.85 |
| 01.05.2026 |
Първа Лига |
Силекс Кратово |
1 - 1 |
Шкендия Тетово |
- |
- |
- |
| 22.02.2026 |
Първа Лига |
Силекс Кратово |
1 - 2 |
Шкендия Тетово |
2.41 |
3.23 |
2.58 |
| 28.09.2025 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
2 - 0 |
Силекс Кратово |
2.03 |
3.43 |
3.13 |
| 17.05.2025 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
1 - 3 |
Силекс Кратово |
1.99 |
3.19 |
3.24 |
| 23.02.2025 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
4 - 2 |
Силекс Кратово |
1.70 |
3.20 |
4.59 |
| 05.10.2024 |
Първа Лига |
Силекс Кратово |
0 - 0 |
Шкендия Тетово |
3.35 |
3.14 |
2.03 |
| 14.04.2024 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
6 - 1 |
Силекс Кратово |
1.68 |
3.27 |
4.93 |
| 10.12.2023 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
3 - 1 |
Силекс Кратово |
1.46 |
3.80 |
6.37 |
| 17.09.2023 |
Първа Лига |
Силекс Кратово |
2 - 1 |
Шкендия Тетово |
4.89 |
3.47 |
1.66 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Силекс Кратово имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 28.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шкендия Тетово |
4 |
4 |
0 |
0 |
11 |
2 |
+9 |
12 |
| 2 |
Тиквеш Кавадарци |
4 |
2 |
1 |
1 |
11 |
3 |
+8 |
7 |
| 3 |
Силекс Кратово |
4 |
2 |
1 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
7 |
| 4 |
Струга Трим-Лум |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 5 |
Брегалница Щип |
4 |
2 |
0 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
6 |
| 6 |
Вардар Скопие |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 7 |
Арсими Чегране |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
9 |
-5 |
6 |
| 8 |
Шкендия Арачиново |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
4 |
| 9 |
Скопие |
4 |
0 |
2 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
2 |
| 10 |
Башкими Куманово |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
15 |
-15 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Силекс Кратово |
|
| Шкендия Тетово |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Силекс Кратово |
Силекс Кратово |
|
Шкендия Тетово |
Шкендия Тетово |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шкендия Тетово |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Тиквеш Кавадарци |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Силекс Кратово |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Струга Трим-Лум |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 5 |
Брегалница Щип |
|
|
|
|
4 - 1 |
|
|
| 6 |
Вардар Скопие |
|
4 - 1 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 7 |
Арсими Чегране |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Шкендия Арачиново |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Скопие |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
| 10 |
Башкими Куманово |
6 - 0 |
|
6 - 0 |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Силекс Кратово |
Шкендия Тетово |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
11 |
11 |
| Получени Голове |
5 |
2 |
| Средно Вкарани |
2.75 |
2.75 |
| Средно Получени |
1.25 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
75% |
| Над 3.5 |
50% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
9 |
2 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
4.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.76 |
2.95 |
2.42 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.46 |
1.34 |
1.37 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.96 |
1.74 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.83 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.60 |
2.18 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.21 |
3.98 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.85 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите