Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
17:00
Сион
Базел
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.75 | 1.95 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.28 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сион, а гостите от Базел. Разстоянието между двата града е 148.7 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Турбийон, който има капацитет от 16 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Турбийон. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Суперлига | Сион | 0 - 1 | Лугано | 2.17 | 3.31 | 3.12 |
| 15.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 0 - 1 | Сион | 2.36 | 3.44 | 2.69 |
| 08.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 2 | Сион | 3.10 | 3.47 | 2.09 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Цюрих | 2.64 | 3.28 | 2.48 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Базел | 1 - 0 | Сион | 1.32 | 5.11 | 7.42 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Сион | 7 - 2 | Тун | 2.27 | 3.37 | 2.86 |
| 04.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Люцерн | 2.14 | 3.41 | 3.07 |
| 24.02.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 1 - 0 | Сион | 1.28 | 5.51 | 8.10 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Сион | 3 - 1 | Лозана Спорт | 1.82 | 3.70 | 3.78 |
| 10.02.2018 | Суперлига | Лугано | 1 - 0 | Сион | 1.95 | 3.40 | 3.61 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Базел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Суперлига | Базел | 1 - 0 | Грасхопърс | 1.40 | 4.52 | 6.77 |
| 15.04.2018 | Суперлига | Базел | 2 - 1 | Лозана Спорт | 1.17 | 6.82 | 11.63 |
| 11.04.2018 | Суперлига | Базел | 3 - 0 | Цюрих | 1.48 | 4.12 | 5.90 |
| 08.04.2018 | Суперлига | Лугано | 0 - 1 | Базел | 4.35 | 3.47 | 1.75 |
| 02.04.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 2 - 2 | Базел | 1.89 | 3.52 | 3.63 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Базел | 1 - 0 | Сион | 1.32 | 5.11 | 7.42 |
| 14.03.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 1 | Базел | 7.58 | 4.76 | 1.34 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Люцерн | 1 - 0 | Базел | 4.16 | 3.69 | 1.74 |
| 07.03.2018 | ШЛ Осминафинали | Манчестър Сити | 1 - 2 | Базел | 1.17 | 7.31 | 16.64 |
| 27.02.2018 | Купа на Швейцария | Йънг Бойс | 2 - 0 | Базел | 2.08 | 3.47 | 3.15 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Суперлига | Базел | 1 - 0 | Сион | 1.32 | 5.11 | 7.42 |
| 18.11.2017 | Суперлига | Базел | 5 - 1 | Сион | 1.32 | 5.02 | 7.91 |
| 27.08.2017 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Базел | 4.44 | 3.62 | 1.71 |
| 25.05.2017 | Купа на Швейцария | Базел | 3 - 0 | Сион | 1.65 | 3.80 | 4.74 |
| 18.05.2017 | Суперлига | Базел | 2 - 2 | Сион | 1.53 | 4.15 | 5.19 |
| 12.03.2017 | Суперлига | Сион | 0 - 1 | Базел | 2.80 | 3.45 | 2.26 |
| 27.11.2016 | Суперлига | Сион | 1 - 2 | Базел | 2.81 | 3.41 | 2.27 |
| 24.07.2016 | Суперлига | Базел | 3 - 0 | Сион | 1.65 | 3.82 | 4.52 |
| 30.04.2016 | Суперлига | Базел | 2 - 1 | Сион | 1.59 | 3.93 | 4.94 |
| 20.03.2016 | Суперлига | Сион | 0 - 1 | Базел | 3.69 | 3.48 | 1.88 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 8 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сион имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 30 | +39 | 69 |
| 2 | Базел | 30 | +28 | 58 |
| 3 | Санкт Гален | 31 | -12 | 45 |
| 4 | Люцерн | 30 | -3 | 43 |
| 5 | Цюрих | 30 | +3 | 40 |
| 6 | Тун | 31 | -10 | 36 |
| 7 | Грасхопърс | 31 | -6 | 35 |
| 8 | Лугано | 31 | -16 | 35 |
| 9 | Сион | 30 | -8 | 31 |
| 10 | Лозана Спорт | 30 | -15 | 31 |
Хронология в първенството
| Сион | |
| Базел | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сион | Сион | Базел | Базел | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 2 | Базел | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 3 | Санкт Гален | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Люцерн | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Цюрих | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Тун | 7 - 2 | 0 - 1 | 7 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Грасхопърс | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 8 | Лугано | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Сион | - | - | - | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Лозана Спорт | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Сион | Базел | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 31 | 58 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 2 |
| Точки | 16 | 26 |
Форма в шампионата
| Сион | Базел | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
7 15 |
17
7 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
7 5 |
7
5 3 |
Голове в шампионата
| Сион | Базел | |
|
Вкарани
Получени |
39
47 |
52
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
21 |
25
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.75 | 1.95 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.28 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
