Приятелски Срещи - Клубни
16:30
Сион
(Швейцария)
Грасхопърс
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.52 | 3.50 | 2.36 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.25 | 1.45 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 1.78 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.94 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.01 | 1.71 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.38 | 2.81 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.07.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сион, а гостите от Цюрих. Разстоянието между двата града е 155.6 км.
Отговорна Игра
Сион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2024 | Приятелски срещи | Сион | 1 - 3 | Спортинг Брага | - | - | - |
| 20.05.2024 | Чалъндж Лига | Сион | 3 - 0 | Шафхаузен | 1.33 | 4.62 | 7.12 |
| 17.05.2024 | Чалъндж Лига | Белинзона | 0 - 2 | Сион | 7.56 | 4.76 | 1.30 |
| 09.05.2024 | Чалъндж Лига | Аарау | 1 - 2 | Сион | 5.26 | 4.06 | 1.49 |
| 03.05.2024 | Чалъндж Лига | Сион | 4 - 0 | Вил | 1.47 | 4.08 | 5.48 |
| 27.04.2024 | Купа на Швейцария | Сион | 0 - 2 | Лугано | 2.99 | 3.20 | 2.24 |
| 22.04.2024 | Чалъндж Лига | Тун | 1 - 0 | Сион | 2.53 | 3.16 | 2.51 |
| 19.04.2024 | Чалъндж Лига | Сион | 1 - 0 | Стад Нион | 1.39 | 4.38 | 6.29 |
| 13.04.2024 | Чалъндж Лига | Баден | 0 - 3 | Сион | 6.64 | 4.45 | 1.39 |
| 06.04.2024 | Чалъндж Лига | Сион | 2 - 2 | Вадуц | 1.41 | 4.29 | 6.12 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Грасхопърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Грасхопърс | 1 - 1 | Шафхаузен | 1.32 | 4.93 | 6.97 |
| 31.05.2024 | СЛ Плейоф | Тун | 1 - 2 | Грасхопърс | 2.43 | 3.42 | 2.61 |
| 26.05.2024 | СЛ Плейоф | Грасхопърс | 1 - 1 | Тун | 1.89 | 3.48 | 3.60 |
| 21.05.2024 | Група за Изпадане | Лозана Спорт | 0 - 0 | Грасхопърс | 1.75 | 3.79 | 4.03 |
| 18.05.2024 | Група за Изпадане | Грасхопърс | 0 - 1 | Базел | 2.27 | 3.45 | 2.84 |
| 14.05.2024 | Група за Изпадане | Грасхопърс | 2 - 0 | Ивердон-Спорт | 1.72 | 3.77 | 4.24 |
| 10.05.2024 | Група за Изпадане | Люцерн | 1 - 1 | Грасхопърс | 1.83 | 3.70 | 3.74 |
| 04.05.2024 | Група за Изпадане | Грасхопърс | 3 - 2 | Лозана-Уши | 1.74 | 3.72 | 4.10 |
| 20.04.2024 | Суперлига | Сервет | 1 - 0 | Грасхопърс | 1.49 | 4.33 | 5.46 |
| 13.04.2024 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 1 | Лугано | 3.32 | 3.38 | 2.07 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.2023 | Купа на Швейцария | Сион | 3 - 0 | Грасхопърс | 2.14 | 3.44 | 2.94 |
| 16.04.2023 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 3 | Сион | 1.93 | 3.59 | 3.58 |
| 18.03.2023 | Суперлига | Сион | 1 - 2 | Грасхопърс | 2.34 | 3.34 | 2.84 |
| 08.10.2022 | Суперлига | Грасхопърс | 4 - 4 | Сион | 2.71 | 3.64 | 2.35 |
| 13.08.2022 | Суперлига | Сион | 2 - 2 | Грасхопърс | 2.01 | 3.51 | 3.48 |
| 08.05.2022 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 1 | Сион | 1.89 | 3.56 | 3.79 |
| 30.01.2022 | Суперлига | Сион | 2 - 0 | Грасхопърс | 2.91 | 3.38 | 2.33 |
| 31.10.2021 | Суперлига | Сион | 1 - 3 | Грасхопърс | 2.57 | 3.50 | 2.54 |
| 26.09.2021 | Суперлига | Грасхопърс | 3 - 1 | Сион | 1.94 | 3.67 | 3.58 |
| 22.05.2019 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 3 | Сион | 4.79 | 4.23 | 1.61 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сион имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.52 | 3.50 | 2.36 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.25 | 1.45 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 1.78 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.94 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.01 | 1.71 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.38 | 2.81 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.07.2024 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра