Швейцария - Суперлига (2016 - 2017)
14:45
Сион
Люцерн
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 4.00 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.25 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сион, а гостите от Люцерн. Разстоянието между двата града е 116.5 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Турбийон, който има капацитет от 16 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Турбийон. Мачът ще се играе в 13:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2017 | Суперлига | Базел | 2 - 2 | Сион | 1.53 | 4.15 | 5.19 |
| 13.05.2017 | Суперлига | Сион | 2 - 0 | Лугано | 1.94 | 3.60 | 3.42 |
| 07.05.2017 | Суперлига | Сион | 0 - 1 | Йънг Бойс | 2.09 | 3.54 | 3.06 |
| 30.04.2017 | Суперлига | Тун | 2 - 1 | Сион | 2.02 | 3.57 | 3.25 |
| 23.04.2017 | Суперлига | Сион | 0 - 1 | Лозана Спорт | 1.55 | 4.30 | 4.86 |
| 15.04.2017 | Суперлига | Вадуц | 0 - 1 | Сион | 4.26 | 3.76 | 1.71 |
| 09.04.2017 | Суперлига | Лугано | 4 - 2 | Сион | 2.92 | 3.38 | 2.23 |
| 05.04.2017 | Купа на Швейцария | Сион | 0 - 0 | Люцерн | 1.77 | 3.65 | 4.04 |
| 01.04.2017 | Суперлига | Сион | 2 - 1 | Тун | 1.76 | 3.75 | 3.94 |
| 18.03.2017 | Суперлига | Люцерн | 0 - 0 | Сион | 2.23 | 3.48 | 2.85 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Люцерн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2017 | Суперлига | Люцерн | 0 - 3 | Лозана Спорт | 1.93 | 3.72 | 3.35 |
| 14.05.2017 | Суперлига | Йънг Бойс | 4 - 1 | Люцерн | 1.77 | 3.81 | 3.89 |
| 06.05.2017 | Суперлига | Тун | 3 - 1 | Люцерн | 1.95 | 3.57 | 3.38 |
| 28.04.2017 | Суперлига | Люцерн | 1 - 2 | Базел | 3.58 | 3.56 | 1.91 |
| 22.04.2017 | Суперлига | Грасхопърс | 4 - 1 | Люцерн | 2.45 | 3.28 | 2.70 |
| 17.04.2017 | Суперлига | Люцерн | 2 - 0 | Санкт Гален | 1.71 | 3.77 | 4.20 |
| 09.04.2017 | Суперлига | Вадуц | 0 - 2 | Люцерн | 3.73 | 3.61 | 1.85 |
| 05.04.2017 | Купа на Швейцария | Сион | 0 - 0 | Люцерн | 1.77 | 3.65 | 4.04 |
| 02.04.2017 | Суперлига | Люцерн | 0 - 2 | Лугано | 1.58 | 4.01 | 4.90 |
| 18.03.2017 | Суперлига | Люцерн | 0 - 0 | Сион | 2.23 | 3.48 | 2.85 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2017 | Купа на Швейцария | Сион | 0 - 0 | Люцерн | 1.77 | 3.65 | 4.04 |
| 18.03.2017 | Суперлига | Люцерн | 0 - 0 | Сион | 2.23 | 3.48 | 2.85 |
| 11.12.2016 | Суперлига | Сион | 3 - 1 | Люцерн | 2.00 | 3.43 | 3.36 |
| 21.09.2016 | Суперлига | Люцерн | 2 - 2 | Сион | 1.98 | 3.52 | 3.29 |
| 25.05.2016 | Суперлига | Люцерн | 2 - 2 | Сион | 1.97 | 3.58 | 3.30 |
| 27.02.2016 | Суперлига | Сион | 3 - 1 | Люцерн | 2.44 | 3.24 | 2.72 |
| 08.11.2015 | Суперлига | Сион | 2 - 0 | Люцерн | 2.30 | 3.36 | 2.82 |
| 18.07.2015 | Суперлига | Люцерн | 2 - 2 | Сион | 2.02 | 3.35 | 3.41 |
| 29.05.2015 | Суперлига | Люцерн | 3 - 0 | Сион | 1.84 | 3.63 | 3.69 |
| 01.03.2015 | Суперлига | Сион | 2 - 2 | Люцерн | 2.67 | 3.10 | 2.59 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 6 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сион имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 21.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Базел | 33 | +53 | 80 |
| 2 | Йънг Бойс | 33 | +25 | 62 |
| 3 | Лугано | 34 | -9 | 50 |
| 4 | Сион | 33 | +6 | 49 |
| 5 | Люцерн | 33 | -6 | 43 |
| 6 | Тун | 34 | -7 | 41 |
| 7 | Грасхопърс | 33 | -9 | 37 |
| 8 | Санкт Гален | 33 | -14 | 37 |
| 9 | Лозана Спорт | 34 | -8 | 35 |
| 10 | Вадуц | 34 | -31 | 29 |
Хронология в първенството
| Сион | |
| Люцерн | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сион | Сион | Люцерн | Люцерн | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Базел | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Йънг Бойс | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 3 | Лугано | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Сион | - | - | - | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Люцерн | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | - | - | - | |
| 6 | Тун | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 7 | Грасхопърс | 4 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 8 | Санкт Гален | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Лозана Спорт | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 4 - 4 | 4 - 4 | |
| 10 | Вадуц | 4 - 2 | 0 - 1 | 4 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Сион | Люцерн | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 49 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 28 | 17 |
Форма в шампионата
| Сион | Люцерн | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
4 14 |
12
7 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
1 6 |
5
2 9 |
Голове в шампионата
| Сион | Люцерн | |
|
Вкарани
Получени |
56
50 |
56
62 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
29
19 |
25
38 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 4.00 | 3.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.25 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.67 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
