Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
17:00
Сион
Санкт Гален
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 4.00 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.25 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.72 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сион, а гостите от Санкт Гален. Разстоянието между двата града е 202.9 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Турбийон, който има капацитет от 16 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Турбийон. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 2 | Сион | 3.01 | 3.40 | 2.19 |
| 05.05.2018 | Суперлига | Сион | 0 - 1 | Йънг Бойс | 2.46 | 3.68 | 2.47 |
| 29.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 3 - 3 | Сион | 2.22 | 3.41 | 2.96 |
| 22.04.2018 | Суперлига | Сион | 2 - 2 | Базел | 3.60 | 3.57 | 1.89 |
| 18.04.2018 | Суперлига | Сион | 0 - 1 | Лугано | 2.17 | 3.31 | 3.12 |
| 15.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 0 - 1 | Сион | 2.36 | 3.44 | 2.69 |
| 08.04.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 2 | Сион | 3.10 | 3.47 | 2.09 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Цюрих | 2.64 | 3.28 | 2.48 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Базел | 1 - 0 | Сион | 1.32 | 5.11 | 7.42 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Сион | 7 - 2 | Тун | 2.27 | 3.37 | 2.86 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Санкт Гален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 3 | Люцерн | 2.39 | 3.43 | 2.69 |
| 06.05.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 4 | Базел | 4.18 | 3.79 | 1.72 |
| 29.04.2018 | Суперлига | Лугано | 2 - 1 | Санкт Гален | 1.89 | 3.43 | 3.82 |
| 21.04.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 1 | Тун | 2.21 | 3.58 | 2.83 |
| 18.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 4 - 0 | Санкт Гален | 1.89 | 3.54 | 3.69 |
| 14.04.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.89 | 3.45 | 3.72 |
| 08.04.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 4 | Йънг Бойс | 4.70 | 4.08 | 1.59 |
| 02.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 3 - 1 | Санкт Гален | 2.13 | 3.33 | 3.16 |
| 17.03.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.30 | 3.35 | 2.83 |
| 10.03.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 4 | Санкт Гален | 2.56 | 3.37 | 2.51 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.12.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 3 - 2 | Сион | 2.27 | 3.43 | 2.85 |
| 15.10.2017 | Суперлига | Сион | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.84 | 3.61 | 3.75 |
| 06.08.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 0 | Сион | 2.49 | 3.32 | 2.61 |
| 28.05.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 1 | Сион | 3.00 | 3.53 | 2.14 |
| 05.03.2017 | Суперлига | Сион | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.52 | 4.11 | 5.25 |
| 04.12.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 1 | Сион | 3.97 | 3.68 | 1.77 |
| 30.07.2016 | Суперлига | Сион | 2 - 1 | Санкт Гален | 1.59 | 3.86 | 4.90 |
| 20.04.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 1 | Сион | 3.44 | 3.37 | 1.99 |
| 13.04.2016 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Санкт Гален | 1.42 | 4.35 | 6.37 |
| 04.10.2015 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 1 | Сион | 2.76 | 3.25 | 2.41 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сион имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 13.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 34 | +40 | 78 |
| 2 | Базел | 34 | +39 | 68 |
| 3 | Люцерн | 34 | 0 | 52 |
| 4 | Цюрих | 34 | +3 | 45 |
| 5 | Санкт Гален | 34 | -16 | 45 |
| 6 | Лугано | 34 | -15 | 41 |
| 7 | Тун | 34 | -15 | 39 |
| 8 | Грасхопърс | 34 | -8 | 38 |
| 9 | Сион | 34 | -7 | 36 |
| 10 | Лозана Спорт | 34 | -21 | 32 |
Хронология в първенството
| Сион | |
| Санкт Гален | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сион | Сион | Санкт Гален | Санкт Гален | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Базел | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 3 | Люцерн | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Цюрих | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 5 | Санкт Гален | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | - | - | - | |
| 6 | Лугано | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Тун | 7 - 2 | 0 - 1 | 7 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Грасхопърс | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Сион | - | - | - | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Лозана Спорт | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 4 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Сион | Санкт Гален | |
| Позиция | 9 | 5 |
| Точки | 36 | 45 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 3 |
| Точки | 17 | 23 |
Форма в шампионата
| Сион | Санкт Гален | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
9 16 |
14
3 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
8 6 |
7
2 8 |
Голове в шампионата
| Сион | Санкт Гален | |
|
Вкарани
Получени |
46
53 |
50
66 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
24 |
22
34 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 4.00 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.25 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.39 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.00 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.70 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.72 | 2.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
