Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
17:00
Сион
Тун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.50 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.30 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сион, а гостите от Тун. Разстоянието между двата града е 61.4 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Турбийон, който има капацитет от 16 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Стад Турбийон. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Люцерн | 2.14 | 3.41 | 3.07 |
| 24.02.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 1 - 0 | Сион | 1.28 | 5.51 | 8.10 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Сион | 3 - 1 | Лозана Спорт | 1.82 | 3.70 | 3.78 |
| 10.02.2018 | Суперлига | Лугано | 1 - 0 | Сион | 1.95 | 3.40 | 3.61 |
| 04.02.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 3 | Грасхопърс | 2.41 | 3.31 | 2.72 |
| 24.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 0 | Сион | 2.29 | 3.58 | 2.60 |
| 14.01.2018 | Приятелски срещи | Катания | 2 - 1 | Сион | 2.27 | 3.52 | 2.65 |
| 16.12.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 3 - 2 | Сион | 2.27 | 3.43 | 2.85 |
| 09.12.2017 | Суперлига | Сион | 2 - 3 | Тун | 2.36 | 3.39 | 2.74 |
| 02.12.2017 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Сион | 2.08 | 3.41 | 3.24 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Тун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.83 | 3.66 | 3.73 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Тун | 2.14 | 3.39 | 3.09 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 3 - 1 | Тун | 1.34 | 4.98 | 7.15 |
| 10.02.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 2 | Базел | 4.37 | 3.80 | 1.69 |
| 04.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 2 - 4 | Тун | 1.62 | 3.88 | 4.79 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 1 | Лозана Спорт | 2.02 | 3.56 | 2.94 |
| 24.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 0 | Сион | 2.29 | 3.58 | 2.60 |
| 23.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 1 - 1 | Вил | 1.40 | 4.39 | 6.01 |
| 19.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 4 - 1 | Шафхаузен | 1.82 | 4.01 | 3.24 |
| 13.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 7 - 1 | Волен | 1.54 | 4.37 | 4.37 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2018 | Приятелски срещи | Тун | 0 - 0 | Сион | 2.29 | 3.58 | 2.60 |
| 09.12.2017 | Суперлига | Сион | 2 - 3 | Тун | 2.36 | 3.39 | 2.74 |
| 23.07.2017 | Суперлига | Тун | 0 - 1 | Сион | 2.29 | 3.38 | 2.83 |
| 30.04.2017 | Суперлига | Тун | 2 - 1 | Сион | 2.02 | 3.57 | 3.25 |
| 01.04.2017 | Суперлига | Сион | 2 - 1 | Тун | 1.76 | 3.75 | 3.94 |
| 05.11.2016 | Суперлига | Тун | 2 - 3 | Сион | 3.21 | 3.41 | 2.07 |
| 11.09.2016 | Суперлига | Сион | 1 - 0 | Тун | 1.65 | 3.74 | 4.67 |
| 16.05.2016 | Суперлига | Тун | 1 - 1 | Сион | 3.15 | 3.41 | 2.08 |
| 10.04.2016 | Суперлига | Сион | 2 - 1 | Тун | 1.83 | 3.46 | 4.00 |
| 29.11.2015 | Суперлига | Сион | 1 - 2 | Тун | 1.98 | 3.36 | 3.49 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сион имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Суперлига класиране към 11.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 24 | +33 | 55 |
| 2 | Базел | 22 | +22 | 41 |
| 3 | Санкт Гален | 25 | -5 | 39 |
| 4 | Цюрих | 24 | +4 | 35 |
| 5 | Грасхопърс | 24 | 0 | 31 |
| 6 | Люцерн | 24 | -6 | 31 |
| 7 | Лугано | 25 | -13 | 31 |
| 8 | Лозана Спорт | 24 | -12 | 26 |
| 9 | Тун | 24 | -9 | 24 |
| 10 | Сион | 24 | -14 | 21 |
Хронология в първенството
| Сион | |
| Тун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сион | Сион | Тун | Тун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Базел | 1 - 1 | 5 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Санкт Гален | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Цюрих | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 5 | Грасхопърс | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Люцерн | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Лугано | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 8 | Лозана Спорт | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 5 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 9 | Тун | 2 - 3 | 0 - 1 | 2 - 3 | - | - | - | |
| 10 | Сион | - | - | - | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Сион | Тун | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 21 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 12 | 13 |
Форма в шампионата
| Сион | Тун | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 13 |
7
3 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
6 4 |
4
1 7 |
Голове в шампионата
| Сион | Тун | |
|
Вкарани
Получени |
28
42 |
37
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
17 |
21
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.50 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.30 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.61 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
