Грузия - Висша Лига (2018)
12:00
Сиони Болниси
Колхети-1913 Поти
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.75 | 4.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.47 | 2.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Болниси, а гостите от Поти. Разстоянието между двата града е 250.0 км. Мачът ще се играе на стадион Талмаз Степани, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Талмаз Степани. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сиони Болниси - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Висша Лига | Самтредия | 0 - 1 | Сиони Болниси | 1.44 | 4.09 | 5.63 |
| 05.03.2018 | Висша Лига | Иберия 1999 | 3 - 1 | Сиони Болниси | - | - | - |
| 03.12.2017 | Грузия | Динамо Батуми | 3 - 2 | Сиони Болниси | - | - | - |
| 30.11.2017 | Грузия | Сиони Болниси | 3 - 2 | Динамо Батуми | - | - | - |
| 03.11.2017 | Първа Лига | ВИТ Джорджия Тбилиси | 1 - 2 | Сиони Болниси | 1.72 | 3.50 | 4.00 |
| 19.10.2017 | Първа Лига | Сиони Болниси | 0 - 0 | Мерани Мартвили | 2.90 | 3.40 | 2.10 |
| 13.10.2017 | Първа Лига | Цхинвали | 4 - 2 | Сиони Болниси | 2.55 | 3.50 | 2.25 |
| 21.04.2017 | Първа Лига | Сиони Болниси | 4 - 2 | Гурия Ланчхути | 1.45 | 4.75 | 4.60 |
| 06.12.2016 | ВЛ Плейоф Изп/Пр | Шукура Кобулети | 2 - 0 | Сиони Болниси | 2.05 | 3.25 | 3.05 |
| 01.12.2016 | ВЛ Плейоф Изп/Пр | Сиони Болниси | 4 - 3 | Шукура Кобулети | - | - | - |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Колхети-1913 Поти - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Висша Лига | Колхети-1913 Поти | 1 - 4 | Иберия 1999 | 5.34 | 3.64 | 1.52 |
| 03.03.2018 | Висша Лига | Чихура Сачхере | 6 - 1 | Колхети-1913 Поти | 1.49 | 3.93 | 5.02 |
| 03.12.2017 | Грузия | Мерани Мартвили | 2 - 2 | Колхети-1913 Поти | - | - | - |
| 30.11.2017 | Грузия | Колхети-1913 Поти | 2 - 1 | Мерани Мартвили | - | - | - |
| 26.11.2017 | Висша Лига | Динамо Батуми | 1 - 2 | Колхети-1913 Поти | - | - | - |
| 22.11.2017 | Висша Лига | Колхети-1913 Поти | 0 - 4 | Чихура Сачхере | 3.79 | 3.54 | 1.77 |
| 18.11.2017 | Висша Лига | Самтредия | 5 - 0 | Колхети-1913 Поти | - | - | - |
| 04.11.2017 | Висша Лига | Колхети-1913 Поти | 1 - 0 | Дила Гори | 2.50 | 4.29 | 2.10 |
| 29.10.2017 | Висша Лига | Локомотив Тбилиси | 1 - 0 | Колхети-1913 Поти | 1.30 | 4.64 | 7.97 |
| 23.10.2017 | Висша Лига | Колхети-1913 Поти | 0 - 3 | Шукура Кобулети *** | 1.75 | 3.50 | 4.00 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10.2016 | Червена Група | Колхети-1913 Поти | 1 - 0 | Сиони Болниси | - | - | - |
| 20.08.2016 | Червена Група | Сиони Болниси | 0 - 2 | Колхети-1913 Поти | - | - | - |
| 23.02.2016 | Висша Лига | Сиони Болниси | 3 - 1 | Колхети-1913 Поти | - | - | - |
| 22.08.2015 | Висша Лига | Колхети-1913 Поти | 0 - 1 | Сиони Болниси | - | - | - |
| 03.04.2015 | Висша Лига | Сиони Болниси | 1 - 2 | Колхети-1913 Поти | - | - | - |
| 26.09.2014 | Висша Лига | Колхети-1913 Поти | 1 - 0 | Сиони Болниси | - | - | - |
| 27.04.2013 | ВЛ Плейоф Изп/Пр | Сиони Болниси | 6 - 2 | Колхети-1913 Поти | - | - | - |
| 17.03.2013 | ВЛ Плейоф Изп/Пр | Колхети-1913 Поти | 2 - 1 | Сиони Болниси | 4.20 | 3.40 | 1.75 |
| 04.11.2012 | Висша Лига | Колхети-1913 Поти | 0 - 1 | Сиони Болниси | - | - | - |
| 18.08.2012 | Висша Лига | Сиони Болниси | 0 - 0 | Колхети-1913 Поти | 1.86 | 3.10 | 3.96 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Сиони Болниси имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 18.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Чихура Сачхере | 3 | +6 | 7 |
| 2 | Иберия 1999 Тбилиси | 2 | +5 | 6 |
| 3 | Динамо Тбилиси | 3 | +4 | 6 |
| 4 | Торпедо Кутаиси | 3 | +4 | 6 |
| 5 | Дила Гори | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Рустави | 3 | -1 | 3 |
| 6 | Сиони Болниси | 2 | -1 | 3 |
| 8 | Самтредия | 3 | -2 | 3 |
| 9 | Локомотив Тбилиси | 3 | -8 | 0 |
| 10 | Колхети-1913 Поти | 2 | -8 | -6 |
Хронология в първенството
| Сиони Болниси | |
| Колхети-1913 Поти | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сиони Болниси | Сиони Болниси | Колхети-1913 Поти | Колхети-1913 Поти | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Чихура Сачхере | 6 - 1 | 6 - 1 | |||||
| 2 | Иберия 1999 Тбилиси | 3 - 1 | 1 - 4 | |||||
| 3 | Динамо Тбилиси | |||||||
| 4 | Торпедо Кутаиси | |||||||
| 5 | Дила Гори | |||||||
| 6 | Рустави | |||||||
| 6 | Сиони Болниси | - | - | - | ||||
| 8 | Самтредия | 0 - 1 | ||||||
| 9 | Локомотив Тбилиси | |||||||
| 10 | Колхети-1913 Поти | - | - | - | ||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Сиони Болниси | Колхети-1913 Поти | |
| Позиция | 6 | 10 |
| Точки | 3 | -6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Сиони Болниси | Колхети-1913 Поти | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
0
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Сиони Болниси | Колхети-1913 Поти | |
|
Вкарани
Получени |
2
3 |
2
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
1
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.75 | 4.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.47 | 2.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
