Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
17:30
Сивасспор
Балъкесирспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.60 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.03.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сивас, а гостите от Балъкесир. Разстоянието между двата града е 780.9 км. Мачът ще се играе на стадион Сивас 4 Септември, който има капацитет от 14 998 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сивас 4 Септември. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сивасспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2017 | Първа Лига | Алтънорду | 0 - 0 | Сивасспор | 3.07 | 3.20 | 2.18 |
| 01.03.2017 | Купа на Турция | Сивасспор | 0 - 0 | Коняспор | 2.35 | 3.04 | 3.04 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 1 - 0 | Газиантеп ФК | 1.55 | 3.66 | 5.48 |
| 20.02.2017 | Първа Лига | Денизлиспор | 2 - 3 | Сивасспор | 2.84 | 3.16 | 2.38 |
| 12.02.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 1 | Самсунспор | 1.39 | 3.99 | 7.74 |
| 29.01.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Сивасспор | 8.14 | 4.87 | 1.28 |
| 25.01.2017 | Купа на Турция | Сивасспор | 0 - 0 | Истанбул Башакшехир | 2.76 | 3.17 | 2.44 |
| 22.01.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 3 - 1 | Болуспор | 1.78 | 3.39 | 4.13 |
| 18.01.2017 | Купа на Турция | Гьозтепе | 0 - 2 | Сивасспор | 2.79 | 3.20 | 2.44 |
| 14.01.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 0 - 0 | Сивасспор | 2.11 | 3.19 | 3.28 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Балъкесирспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 2 - 2 | Йени Малатияспор | 2.50 | 3.17 | 2.63 |
| 25.02.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 1 - 2 | Балъкесирспор | 2.27 | 3.06 | 3.02 |
| 19.02.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 5 - 0 | Бандърмаспор | 1.76 | 3.38 | 4.42 |
| 13.02.2017 | Първа Лига | Гьозтепе | 1 - 1 | Балъкесирспор | 1.83 | 3.34 | 4.06 |
| 27.01.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 0 - 1 | Гиресунспор | 2.13 | 3.14 | 3.29 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 3 - 2 | Балъкесирспор | 1.75 | 3.43 | 4.26 |
| 24.12.2016 | Първа Лига | Балъкесирспор | 4 - 1 | Елязъгспор | 1.78 | 3.36 | 4.28 |
| 16.12.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 1 - 1 | Балъкесирспор | 3.53 | 3.18 | 2.02 |
| 10.12.2016 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 1 | Шанлъурфаспор | 1.75 | 3.38 | 4.39 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 3 | Балъкесирспор | 1.91 | 3.29 | 3.78 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2016 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 1 | Сивасспор | 2.83 | 3.24 | 2.33 |
| 19.04.2015 | Супер Лига | Сивасспор | 1 - 1 | Балъкесирспор | 1.55 | 3.98 | 5.46 |
| 24.11.2014 | Супер Лига | Балъкесирспор | 1 - 3 | Сивасспор | 2.54 | 3.25 | 2.63 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сивасспор имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
ТФФ Първа Лига класиране към 13.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 24 | +13 | 47 |
| 2 | Сивасспор | 23 | +13 | 42 |
| 3 | Гиресунспор | 24 | +10 | 40 |
| 4 | Гьозтепе | 24 | +7 | 40 |
| 5 | Ескишехирспор | 24 | +10 | 39 |
| 6 | Юмраниеспор | 23 | +5 | 36 |
| 7 | Балъкесирспор | 22 | +15 | 32 |
| 8 | Болуспор | 24 | -7 | 32 |
| 9 | Денизлиспор | 24 | +3 | 30 |
| 10 | Алтънорду | 24 | -3 | 30 |
| 11 | Адана Демирспор | 24 | +3 | 30 |
| 12 | Елязъгспор | 24 | +1 | 25 |
| 13 | Манисаспор | 24 | -2 | 24 |
| 14 | Шанлъурфаспор | 24 | -7 | 23 |
| 15 | Газиантеп ФК | 24 | -9 | 23 |
| 16 | Самсунспор | 24 | -14 | 22 |
| 17 | Бандърмаспор | 24 | -14 | 21 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 24 | -24 | 20 |
Хронология в първенството
| Сивасспор | |
| Балъкесирспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сивасспор | Сивасспор | Балъкесирспор | Балъкесирспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Сивасспор | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 3 | Гиресунспор | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Гьозтепе | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Ескишехирспор | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 6 | Юмраниеспор | 4 - 1 | ||||||
| 7 | Балъкесирспор | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 8 | Болуспор | 3 - 1 | 4 - 1 | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 9 | Денизлиспор | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 10 | Алтънорду | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 11 | Адана Демирспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 4 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 12 | Елязъгспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 4 - 1 | ||||
| 13 | Манисаспор | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 14 | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 15 | Газиантеп ФК | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | |||
| 16 | Самсунспор | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 5 - 0 | |||
| 17 | Бандърмаспор | 0 - 1 | 5 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 6 - 0 | 1 - 0 | 6 - 0 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||
Класиране в шампионата
| Сивасспор | Балъкесирспор | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 42 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 26 | 13 |
Форма в шампионата
| Сивасспор | Балъкесирспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
6 5 |
8
8 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
2 1 |
3
4 4 |
Голове в шампионата
| Сивасспор | Балъкесирспор | |
|
Вкарани
Получени |
33
20 |
40
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
5 |
15
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.60 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.03.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
