Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
13:30
Сивасспор
Бандърмаспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.50 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.18 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.05.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сивас, а гостите от Бандърма. Разстоянието между двата града е 772.8 км. Мачът ще се играе на стадион Сивас 4 Септември, който има капацитет от 14 998 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сивас 4 Септември. Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сивасспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2017 | Първа Лига | Гьозтепе | 0 - 1 | Сивасспор | 2.38 | 3.11 | 2.74 |
| 28.04.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 0 | Гиресунспор | 1.87 | 3.25 | 3.88 |
| 23.04.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 2 - 2 | Сивасспор | 2.01 | 3.24 | 3.53 |
| 18.04.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 0 - 0 | Юмраниеспор | 1.66 | 3.39 | 5.03 |
| 10.04.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 1 - 1 | Сивасспор | 2.69 | 3.04 | 2.53 |
| 06.04.2017 | Купа на Турция | Коняспор | 3 - 2 | Сивасспор | 1.83 | 3.14 | 4.74 |
| 02.04.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 0 | Манисаспор | 1.55 | 3.78 | 5.58 |
| 19.03.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 1 | Сивасспор | 3.36 | 3.17 | 2.07 |
| 13.03.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 1 - 1 | Балъкесирспор | 1.70 | 3.52 | 4.55 |
| 06.03.2017 | Първа Лига | Алтънорду | 0 - 0 | Сивасспор | 3.07 | 3.20 | 2.18 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Бандърмаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 5 - 0 | Йени Малатияспор | 2.94 | 3.27 | 2.17 |
| 29.04.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 1 - 4 | Бандърмаспор | 1.70 | 3.61 | 4.33 |
| 23.04.2017 | Първа Лига | Болуспор | 4 - 1 | Бандърмаспор | 1.52 | 4.02 | 5.49 |
| 18.04.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 3 - 1 | Гьозтепе | 3.15 | 3.16 | 2.17 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 0 | Бандърмаспор | 1.33 | 4.40 | 8.08 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 1 | Ескишехирспор | 4.45 | 3.48 | 1.73 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Аланияспор | 5 - 4 | Бандърмаспор | - | - | - |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 0 - 0 | Бандърмаспор | 1.78 | 3.41 | 4.11 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 1 - 2 | Елязъгспор | 2.31 | 3.17 | 2.89 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 6 - 2 | Бандърмаспор | 2.10 | 3.23 | 3.19 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2016 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 1 | Сивасспор | 3.07 | 3.16 | 2.22 |
ТФФ Първа Лига класиране към 07.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 31 | +10 | 57 |
| 2 | Сивасспор | 31 | +17 | 55 |
| 3 | Ескишехирспор | 32 | +21 | 55 |
| 4 | Болуспор | 31 | +1 | 50 |
| 5 | Гиресунспор | 31 | +7 | 50 |
| 6 | Юмраниеспор | 31 | +8 | 48 |
| 7 | Гьозтепе | 31 | 0 | 46 |
| 8 | Алтънорду | 31 | +4 | 46 |
| 9 | Денизлиспор | 32 | +2 | 39 |
| 10 | Балъкесирспор | 31 | +11 | 39 |
| 11 | Елязъгспор | 31 | +5 | 37 |
| 12 | Адана Демирспор | 31 | -3 | 34 |
| 13 | Манисаспор | 31 | -5 | 33 |
| 14 | Самсунспор | 31 | -17 | 32 |
| 15 | Бандърмаспор | 31 | -9 | 31 |
| 16 | Газиантеп ФК | 31 | -11 | 30 |
| 17 | Шанлъурфаспор | 31 | -9 | 30 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 31 | -32 | 25 |
Хронология в първенството
| Сивасспор | |
| Бандърмаспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сивасспор | Сивасспор | Бандърмаспор | Бандърмаспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 0 - 0 | 5 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 2 | Сивасспор | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 3 | Ескишехирспор | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 4 | Болуспор | 3 - 1 | 4 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 5 | Гиресунспор | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Юмраниеспор | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Гьозтепе | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 8 | Алтънорду | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Денизлиспор | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Балъкесирспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 11 | Елязъгспор | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 12 | Адана Демирспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||
| 13 | Манисаспор | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 4 - 0 | 6 - 2 | 6 - 2 | |
| 14 | Самсунспор | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | |||
| 15 | Бандърмаспор | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 16 | Газиантеп ФК | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 17 | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 6 - 0 | 1 - 0 | 6 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Сивасспор | Бандърмаспор | |
| Позиция | 2 | 15 |
| Точки | 55 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 17 |
| Точки | 34 | 9 |
Форма в шампионата
| Сивасспор | Бандърмаспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
15
10 6 |
8
7 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
4 1 |
2
3 10 |
Голове в шампионата
| Сивасспор | Бандърмаспор | |
|
Вкарани
Получени |
43
26 |
40
49 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
6 |
15
35 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.50 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.18 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.05.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
