Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
15:00
Сивасспор
Болуспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.01.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сивас, а гостите от Болу. Разстоянието между двата града е 472.0 км. Мачът ще се играе на стадион Сивас 4 Септември, който има капацитет от 14 998 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сивас 4 Септември. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сивасспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2017 | Купа на Турция | Гьозтепе | 0 - 2 | Сивасспор | 2.79 | 3.20 | 2.44 |
| 14.01.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 0 - 0 | Сивасспор | 2.11 | 3.19 | 3.28 |
| 24.12.2016 | Първа Лига | Сивасспор | 0 - 0 | Адана Демирспор | 1.50 | 3.73 | 6.22 |
| 17.12.2016 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 1 | Сивасспор | 3.07 | 3.16 | 2.22 |
| 13.12.2016 | Купа на Турция | Истанбул Башакшехир | 2 - 0 | Сивасспор | 1.57 | 3.68 | 5.32 |
| 10.12.2016 | Първа Лига | Сивасспор | 3 - 0 | Гьозтепе | 2.24 | 3.15 | 3.03 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 2 | Сивасспор | 2.89 | 3.11 | 2.35 |
| 29.11.2016 | Купа на Турция | Сивасспор | 0 - 1 | Гьозтепе | 1.82 | 3.43 | 3.94 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 0 | Ескишехирспор | 2.34 | 3.13 | 2.90 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Юмраниеспор | 4 - 1 | Сивасспор | 3.53 | 3.31 | 1.97 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Болуспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.01.2017 | Купа на Турция | Болуспор | 0 - 0 | Кайзериспор | 2.35 | 3.21 | 2.88 |
| 14.01.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 2 | Болуспор | 3.54 | 3.23 | 1.96 |
| 27.12.2016 | Купа на Турция | Бешикташ | 2 - 0 | Болуспор | 1.20 | 6.00 | 15.00 |
| 24.12.2016 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 5 | Йени Малатияспор | 2.13 | 3.14 | 3.29 |
| 20.12.2016 | Купа на Турция | Болуспор | 1 - 1 | Бешикташ | 8.17 | 4.67 | 1.33 |
| 17.12.2016 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 4 - 0 | Болуспор | 2.87 | 3.02 | 2.42 |
| 10.12.2016 | Първа Лига | Адана Демирспор | 1 - 2 | Болуспор | 2.67 | 3.05 | 2.54 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 3 | Балъкесирспор | 1.91 | 3.29 | 3.78 |
| 29.11.2016 | Купа на Турция | Кайзериспор | 3 - 0 | Болуспор | 1.48 | 3.95 | 6.17 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | Бандърмаспор | 1 - 0 | Болуспор | 3.07 | 3.21 | 2.20 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2016 | Първа Лига | Болуспор | 4 - 1 | Сивасспор | 2.89 | 3.15 | 2.29 |
ТФФ Първа Лига класиране към 22.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ескишехирспор | 18 | +14 | 34 |
| 2 | Йени Малатияспор | 18 | +10 | 34 |
| 3 | Гьозтепе | 17 | +9 | 31 |
| 4 | Сивасспор | 17 | +9 | 29 |
| 5 | Гиресунспор | 18 | +6 | 27 |
| 6 | Болуспор | 17 | -1 | 27 |
| 7 | Балъкесирспор | 17 | +10 | 24 |
| 8 | Денизлиспор | 17 | +6 | 24 |
| 9 | Юмраниеспор | 16 | +5 | 23 |
| 10 | Алтънорду | 18 | -2 | 22 |
| 11 | Шанлъурфаспор | 17 | +2 | 21 |
| 12 | Адана Демирспор | 17 | 0 | 19 |
| 13 | Газиантеп ФК | 17 | -5 | 18 |
| 14 | Бандърмаспор | 17 | -5 | 17 |
| 15 | Елязъгспор | 18 | -2 | 15 |
| 16 | Манисаспор | 18 | -11 | 14 |
| 17 | Самсунспор | 17 | -19 | 11 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 18 | -26 | 10 |
Хронология в първенството
| Сивасспор | |
| Болуспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сивасспор | Сивасспор | Болуспор | Болуспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ескишехирспор | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 2 | Йени Малатияспор | 0 - 0 | 1 - 5 | |||||
| 3 | Гьозтепе | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Сивасспор | - | - | - | 4 - 1 | |||
| 5 | Гиресунспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 6 | Болуспор | 4 - 1 | - | - | - | |||
| 7 | Балъкесирспор | 1 - 1 | 2 - 3 | |||||
| 8 | Денизлиспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | ||||
| 9 | Юмраниеспор | 4 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 10 | Алтънорду | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | ||||
| 11 | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 12 | Адана Демирспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 13 | Газиантеп ФК | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 14 | Бандърмаспор | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 15 | Елязъгспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 16 | Манисаспор | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 17 | Самсунспор | 0 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 6 - 0 | 6 - 0 | 0 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Сивасспор | Болуспор | |
| Позиция | 4 | 6 |
| Точки | 29 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 4 |
| Точки | 17 | 12 |
Форма в шампионата
| Сивасспор | Болуспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 4 |
8
3 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 1 |
3
3 3 |
Голове в шампионата
| Сивасспор | Болуспор | |
|
Вкарани
Получени |
24
15 |
27
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
3 |
11
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.29 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.01.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
