Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.10 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сивас, а гостите от Саръйер.
Разстоянието между двата града е 691.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Сивас 4 Септември,
който има капацитет от
14 998 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Сивас 4 Септември.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сивасспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
1 - 1 |
Сивасспор |
2.07 |
3.29 |
3.16 |
| 09.10.2026 |
Първа Лига |
Сивасспор |
4 - 1 |
Пендикспор |
2.33 |
3.27 |
2.71 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
1 - 1 |
Сивасспор |
1.94 |
3.58 |
3.25 |
| 13.09.2026 |
Първа Лига |
Сивасспор |
1 - 1 |
Мугласпор |
1.93 |
3.34 |
3.49 |
| 06.09.2026 |
Първа Лига |
Анталияспор |
1 - 2 |
Сивасспор |
2.17 |
3.30 |
2.93 |
| 02.09.2026 |
Първа Лига |
Сивасспор |
2 - 2 |
Мардин 1969 Спор |
2.19 |
3.16 |
3.00 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Батман Петрол. |
2 - 1 |
Сивасспор |
2.18 |
3.24 |
2.96 |
| 24.08.2026 |
Първа Лига |
Сивасспор |
2 - 2 |
Маниса ФК |
2.00 |
3.34 |
3.27 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Кайзериспор |
2 - 0 |
Сивасспор |
1.77 |
3.34 |
4.18 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Сивасспор |
0 - 0 |
Есенлер Ерок. |
3.11 |
3.32 |
2.06 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 равенства
в последните 5 домакинства.
Саръйер - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
1 - 4 |
Бодрум |
1.98 |
3.24 |
3.44 |
| 09.10.2026 |
Първа Лига |
Юмраниеспор |
1 - 1 |
Саръйер |
2.48 |
3.15 |
2.62 |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
2 - 1 |
Болуспор |
1.21 |
5.63 |
10.37 |
| 11.09.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
1 - 1 |
Бандърмаспор |
2.22 |
3.16 |
2.96 |
| 05.09.2026 |
Първа Лига |
Кечиоренгуджу |
3 - 0 |
Саръйер |
2.12 |
3.32 |
3.02 |
| 01.09.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
2 - 0 |
Пендикспор |
2.20 |
3.24 |
2.96 |
| 28.08.2026 |
Първа Лига |
Анталияспор |
1 - 2 |
Саръйер |
1.96 |
3.28 |
3.48 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
1 - 2 |
Батман Петрол. |
2.59 |
3.14 |
2.50 |
| 14.08.2026 |
Първа Лига |
Есенлер Ерок. |
1 - 1 |
Саръйер |
1.82 |
3.44 |
3.80 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
2 - 0 |
Мугласпор |
1.84 |
3.22 |
4.02 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.02.2026 |
Първа Лига |
Саръйер |
1 - 0 |
Сивасспор |
2.23 |
3.14 |
2.89 |
| 13.09.2025 |
Първа Лига |
Сивасспор |
1 - 0 |
Саръйер |
1.92 |
3.38 |
3.40 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Сивасспор имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
ТФФ Първа Лига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кайзериспор |
10 |
8 |
1 |
1 |
22 |
5 |
+17 |
25 |
| 2 |
Бурсаспор |
10 |
7 |
1 |
2 |
20 |
9 |
+11 |
22 |
| 3 |
Ъгдър |
10 |
6 |
2 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
20 |
| 4 |
Батман Петролспор |
10 |
6 |
1 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
19 |
| 5 |
Мардин 1969 Спор |
10 |
5 |
3 |
2 |
12 |
6 |
+6 |
18 |
| 6 |
Кечиоренгуджу |
10 |
4 |
5 |
1 |
19 |
10 |
+9 |
17 |
| 7 |
Саръйер |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
15 |
| 8 |
Анталияспор |
10 |
5 |
0 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
15 |
| 9 |
Бандърмаспор |
10 |
3 |
5 |
2 |
15 |
6 |
+9 |
14 |
| 10 |
Фатих Карагюмрук |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
13 |
0 |
13 |
| 11 |
Сивасспор |
10 |
2 |
6 |
2 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 12 |
Мугласпор |
10 |
2 |
6 |
2 |
9 |
11 |
-2 |
12 |
| 13 |
Бодрум |
10 |
2 |
5 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
11 |
| 14 |
Маниса ФК |
10 |
2 |
4 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
10 |
| 15 |
Пендикспор |
10 |
2 |
4 |
4 |
12 |
19 |
-7 |
10 |
| 16 |
Есенлер Ерокспор |
10 |
1 |
6 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
9 |
| 17 |
Ванспор |
10 |
2 |
3 |
5 |
10 |
20 |
-10 |
9 |
| 18 |
Юмраниеспор |
9 |
1 |
4 |
4 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 19 |
Истанбулспор |
10 |
1 |
2 |
7 |
9 |
24 |
-15 |
5 |
| 20 |
Болуспор |
9 |
0 |
1 |
8 |
3 |
21 |
-18 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сивасспор |
|
| Саръйер |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сивасспор |
Сивасспор |
|
Саръйер |
Саръйер |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кайзериспор |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Бурсаспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Ъгдър |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Батман Петролспор |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 5 |
Мардин 1969 Спор |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 6 |
Кечиоренгуджу |
|
1 - 1 |
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 7 |
Саръйер |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Анталияспор |
|
1 - 2 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Бандърмаспор |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 10 |
Фатих Карагюмрук |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Сивасспор |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Мугласпор |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 13 |
Бодрум |
|
|
|
|
1 - 4 |
|
|
| 14 |
Маниса ФК |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 15 |
Пендикспор |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 16 |
Есенлер Ерокспор |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 17 |
Ванспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Юмраниеспор |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 19 |
Истанбулспор |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Болуспор |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сивасспор |
Саръйер |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
6 |
3 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
14 |
13 |
| Получени Голове |
13 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
1.30 |
| Средно Получени |
1.30 |
1.40 |
| Мачове Вкарал |
80% |
90% |
| Мачове Получил |
90% |
80% |
| Гол/Гол |
80% |
70% |
| Над 1.5 |
90% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
30% |
10% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
9 |
4 |
| Получени Голове |
6 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.80 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.20 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
80% |
75% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
80% |
75% |
| Над 1.5 |
80% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
50% |
| Над 3.5 |
60% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
3.10 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака