Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
15:30
Сивасспор
Юмраниеспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.30 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.33 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.04.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сивас, а гостите от Юмрание. Разстоянието между двата града е 685.1 км. Мачът ще се играе на стадион Сивас 4 Септември, който има капацитет от 14 998 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Сивас 4 Септември. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сивасспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 1 - 1 | Сивасспор | 2.69 | 3.04 | 2.53 |
| 06.04.2017 | Купа на Турция | Коняспор | 3 - 2 | Сивасспор | 1.83 | 3.14 | 4.74 |
| 02.04.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 0 | Манисаспор | 1.55 | 3.78 | 5.58 |
| 19.03.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 2 - 1 | Сивасспор | 3.36 | 3.17 | 2.07 |
| 13.03.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 1 - 1 | Балъкесирспор | 1.70 | 3.52 | 4.55 |
| 06.03.2017 | Първа Лига | Алтънорду | 0 - 0 | Сивасспор | 3.07 | 3.20 | 2.18 |
| 01.03.2017 | Купа на Турция | Сивасспор | 0 - 0 | Коняспор | 2.35 | 3.04 | 3.04 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 1 - 0 | Газиантеп ФК | 1.55 | 3.66 | 5.48 |
| 20.02.2017 | Първа Лига | Денизлиспор | 2 - 3 | Сивасспор | 2.84 | 3.16 | 2.38 |
| 12.02.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 1 | Самсунспор | 1.39 | 3.99 | 7.74 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Юмраниеспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 0 | Йени Малатияспор | 2.55 | 3.11 | 2.62 |
| 02.04.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 3 - 3 | Юмраниеспор | 2.13 | 3.16 | 3.25 |
| 28.03.2017 | Приятелски срещи | Бешикташ | 2 - 1 | Юмраниеспор | - | - | - |
| 26.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 2 - 0 | Балъкесирспор | 2.16 | 2.66 | 3.93 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 0 - 0 | Бандърмаспор | 1.78 | 3.41 | 4.11 |
| 10.03.2017 | Първа Лига | Гьозтепе | 0 - 1 | Юмраниеспор | 1.72 | 3.51 | 4.36 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 0 | Гиресунспор | 2.48 | 3.09 | 2.71 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 0 - 0 | Юмраниеспор | 1.53 | 3.63 | 5.87 |
| 19.02.2017 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 0 | Юмраниеспор | 1.89 | 3.35 | 3.82 |
| 11.02.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 2 - 1 | Елязъгспор | 1.94 | 3.28 | 3.64 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2016 | Първа Лига | Юмраниеспор | 4 - 1 | Сивасспор | 3.53 | 3.31 | 1.97 |
ТФФ Първа Лига класиране към 18.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 27 | +15 | 53 |
| 2 | Сивасспор | 27 | +14 | 47 |
| 3 | Ескишехирспор | 27 | +13 | 45 |
| 4 | Юмраниеспор | 27 | +8 | 44 |
| 5 | Гьозтепе | 27 | +3 | 43 |
| 6 | Гиресунспор | 27 | +7 | 43 |
| 7 | Болуспор | 27 | -2 | 41 |
| 8 | Алтънорду | 27 | -2 | 36 |
| 9 | Балъкесирспор | 27 | +11 | 34 |
| 10 | Адана Демирспор | 27 | +3 | 34 |
| 10 | Денизлиспор | 27 | +3 | 34 |
| 12 | Самсунспор | 27 | -10 | 31 |
| 13 | Елязъгспор | 27 | +2 | 29 |
| 14 | Манисаспор | 27 | -4 | 27 |
| 15 | Шанлъурфаспор | 27 | -8 | 26 |
| 16 | Газиантеп ФК | 27 | -12 | 24 |
| 17 | Мерсин Идман Юрду | 27 | -25 | 24 |
| 18 | Бандърмаспор | 27 | -16 | 22 |
Хронология в първенството
| Сивасспор | |
| Юмраниеспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сивасспор | Сивасспор | Юмраниеспор | Юмраниеспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 2 | Сивасспор | - | - | - | 4 - 1 | |||
| 3 | Ескишехирспор | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 4 | Юмраниеспор | 4 - 1 | - | - | - | |||
| 5 | Гьозтепе | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 6 | Гиресунспор | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 7 | Болуспор | 3 - 1 | 4 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Алтънорду | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 9 | Балъкесирспор | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||
| 10 | Адана Демирспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 10 | Денизлиспор | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 12 | Самсунспор | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | |||
| 13 | Елязъгспор | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Манисаспор | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 15 | Шанлъурфаспор | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Газиантеп ФК | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | |||
| 17 | Мерсин Идман Юрду | 6 - 0 | 1 - 0 | 6 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 18 | Бандърмаспор | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Сивасспор | Юмраниеспор | |
| Позиция | 2 | 4 |
| Точки | 47 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 30 | 15 |
Форма в шампионата
| Сивасспор | Юмраниеспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
8 6 |
12
8 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 1 |
4
3 6 |
Голове в шампионата
| Сивасспор | Юмраниеспор | |
|
Вкарани
Получени |
38
24 |
34
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
6 |
14
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.30 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.33 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.04.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
