Южна Африка - Висша Лига (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
16:00
16:00
Сивелеле
Магеси
Прогнози на потребителите
1 0% за Сивелеле
X 0% за равен
2 0% за Магеси
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.36 | 2.96 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.34 | 1.51 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.05 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.33 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.13 | 5.30 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.18 | 1.60 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Блумфонтейн, а гостите от Полокване. Разстоянието между двата града е 664.2 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сивелеле - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Висша Лига | Мамелоди Съндаунс | 7 - 4 | Сивелеле | 1.20 | 5.26 | 13.16 |
| 05.05.2026 | Висша Лига | Сивелеле | 2 - 2 | Дърбан Сити | 2.21 | 2.83 | 3.39 |
| 29.04.2026 | Висша Лига | Сивелеле | 2 - 0 | Кайзер Чийфс | 3.38 | 2.78 | 2.22 |
| 24.04.2026 | Висша Лига | Ламонтвил Голдън Ероус | 0 - 0 | Сивелеле | 2.62 | 2.85 | 2.71 |
| 18.04.2026 | Висша Лига | Марумо Галантс | 0 - 0 | Сивелеле | 2.78 | 2.71 | 2.71 |
| 11.04.2026 | Висша Лига | Сивелеле | 1 - 1 | АмаЗулу Дърбан | 2.29 | 2.83 | 3.19 |
| 07.04.2026 | Висша Лига | Чипа Юнайтед | 1 - 0 | Сивелеле | 2.65 | 2.85 | 2.68 |
| 22.03.2026 | Висша Лига | Сивелеле | 1 - 0 | Орбит Колидж | 1.83 | 2.97 | 4.54 |
| 14.03.2026 | Висша Лига | Орландо Пайрътс | 1 - 1 | Сивелеле | 1.28 | 4.39 | 11.42 |
| 03.03.2026 | Висша Лига | Сивелеле | 0 - 0 | Стеленбош | 2.85 | 2.65 | 2.67 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Магеси - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Висша Лига | Магеси | 0 - 3 | Орландо Пайрътс | 9.11 | 4.19 | 1.34 |
| 05.05.2026 | Висша Лига | Магеси | 1 - 2 | Орбит Колидж | 1.93 | 2.88 | 4.22 |
| 26.04.2026 | Висша Лига | ТС Галакси | 0 - 0 | Магеси | 2.31 | 2.84 | 3.15 |
| 19.04.2026 | Висша Лига | Магеси | 5 - 2 | Дърбан Сити | 2.44 | 2.79 | 3.03 |
| 15.04.2026 | Висша Лига | Магеси | 1 - 4 | Кайзер Чийфс | 4.53 | 3.08 | 1.80 |
| 11.04.2026 | Висша Лига | Сехухуне Юн. | 1 - 0 | Магеси | 1.92 | 2.91 | 4.24 |
| 07.04.2026 | Висша Лига | Магеси | 3 - 0 | Марумо Галантс | 2.33 | 2.76 | 3.23 |
| 21.03.2026 | Висша Лига | Кайзер Чийфс | 2 - 0 | Магеси | 1.66 | 3.19 | 5.36 |
| 14.03.2026 | Висша Лига | Магеси | 2 - 2 | Чипа Юнайтед | 2.35 | 2.71 | 3.23 |
| 04.03.2026 | Висша Лига | АмаЗулу Дърбан | 0 - 0 | Магеси | 2.17 | 2.81 | 3.41 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2025 | Висша Лига | Магеси | 2 - 0 | Сивелеле | 2.28 | 2.73 | 3.39 |
Висша Лига класиране към 16.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мамелоди Съндаунс | 30 | +36 | 68 |
| 2 | Орландо Пайрътс | 28 | +44 | 65 |
| 3 | Кайзер Чийфс | 28 | +14 | 51 |
| 4 | АмаЗулу Дърбан | 28 | +4 | 44 |
| 5 | Сехухуне Юнайтед | 28 | +5 | 42 |
| 6 | Полокване Сити | 29 | 0 | 39 |
| 7 | Дърбан Сити | 28 | 0 | 38 |
| 8 | Ламонтвил Голдън Ероус | 28 | -1 | 37 |
| 9 | Сивелеле | 28 | -5 | 33 |
| 10 | Стеленбош | 28 | -6 | 33 |
| 11 | Ричардс Бей | 28 | -6 | 33 |
| 12 | ТС Галакси | 29 | -8 | 31 |
| 13 | Чипа Юнайтед | 28 | -19 | 25 |
| 14 | Орбит Колидж | 28 | -22 | 24 |
| 15 | Марумо Галантс | 28 | -17 | 23 |
| 16 | Магеси | 28 | -19 | 21 |
Хронология в първенството
| Сивелеле | |
| Магеси | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сивелеле | Сивелеле | Магеси | Магеси | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Мамелоди Съндаунс | 1 - 1 | 7 - 4 | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Орландо Пайрътс | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Кайзер Чийфс | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | АмаЗулу Дърбан | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Сехухуне Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Полокване Сити | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Дърбан Сити | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 5 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Ламонтвил Голдън Ероус | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 9 | Сивелеле | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 10 | Стеленбош | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Ричардс Бей | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 12 | ТС Галакси | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 13 | Чипа Юнайтед | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Орбит Колидж | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 15 | Марумо Галантс | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Магеси | 2 - 0 | - | - | - | |||
Представяне в Шампионата
| Сивелеле | Магеси | |
| Победи | 7 | 4 |
| Равни | 12 | 9 |
| Загуби | 9 | 15 |
| Вкарани Голове | 21 | 23 |
| Получени Голове | 26 | 42 |
| Средно Вкарани | 0.75 | 0.82 |
| Средно Получени | 0.93 | 1.50 |
| Мачове Вкарал | 46% | 50% |
| Мачове Получил | 54% | 79% |
| Гол/Гол | 25% | 43% |
| Над 1.5 | 46% | 75% |
| Над 2.5 | 11% | 39% |
| Над 3.5 | 11% | 18% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 6 | 0 |
| Равни | 6 | 6 |
| Загуби | 2 | 8 |
| Вкарани Голове | 13 | 5 |
| Получени Голове | 7 | 19 |
| Средно Вкарани | 0.93 | 0.36 |
| Средно Получени | 0.50 | 1.36 |
| Мачове Вкарал | 64% | 36% |
| Мачове Получил | 43% | 71% |
| Гол/Гол | 29% | 36% |
| Над 1.5 | 36% | 57% |
| Над 2.5 | 14% | 29% |
| Над 3.5 | 14% | 14% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.36 | 2.96 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.34 | 1.51 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.05 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.33 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.13 | 5.30 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.18 | 1.60 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.05.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Сивелеле
X 0% за равен
2 0% за Магеси
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
