Южна Африка - Висша Лига (2026 - 2027)
сряда, 4 ноември, 2026
19:30
отложен
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.40 |
3.60 |
1.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
1.22 |
1.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.60 |
1.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.80 |
1.37 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.58 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Блумфонтейн, а гостите от Йоханесбург.
Разстоянието между двата града е 371.2 км.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сивелеле - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Висша Лига |
Марумо Галантс |
3 - 2 |
Сивелеле |
2.47 |
2.80 |
2.96 |
| 24.10.2026 |
Телком Кнокаут |
Полокване Сити |
0 - 0 |
Сивелеле |
- |
- |
- |
| 18.10.2026 |
Висша Лига |
Сивелеле |
1 - 0 |
Полокване Сити |
2.36 |
2.84 |
3.11 |
| 13.09.2026 |
Висша Лига |
Сивелеле |
1 - 1 |
Ламонтвил Голдън Ероус |
2.58 |
2.90 |
2.73 |
| 09.09.2026 |
Висша Лига |
Мамелоди Съндаунс |
3 - 0 |
Сивелеле |
1.22 |
5.14 |
11.93 |
| 06.09.2026 |
Висша Лига |
Кайзер Чийфс |
3 - 2 |
Сивелеле |
1.61 |
3.35 |
5.62 |
| 25.08.2026 |
Висша Лига |
Сивелеле |
1 - 1 |
Чипа Юнайтед |
1.83 |
3.16 |
4.22 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
АмаЗулу Дърбан |
2 - 0 |
Сивелеле |
2.39 |
2.83 |
3.08 |
| 12.08.2026 |
Висша Лига |
Милфорд |
1 - 0 |
Сивелеле |
2.65 |
2.85 |
2.68 |
| 02.08.2026 |
Висша Лига |
Сивелеле |
2 - 2 |
ТС Галакси |
2.18 |
2.90 |
3.39 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 равенства
в последните 4 домакинства.
Орландо Пайрътс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Висша Лига |
Орландо Пайрътс |
2 - 1 |
Кайзер Чийфс |
1.77 |
3.17 |
4.57 |
| 27.10.2026 |
Телком Кнокаут |
Орландо Пайрътс |
3 - 0 |
Милфорд |
1.43 |
3.77 |
6.42 |
| 13.10.2026 |
Висша Лига |
Орландо Пайрътс |
3 - 0 |
ТС Галакси |
1.19 |
5.40 |
14.84 |
| 10.10.2026 |
МТН 8 |
Орландо Пайрътс |
0 - 2 |
Мамелоди Съндаунс |
2.72 |
2.94 |
2.48 |
| 20.09.2026 |
Висша Лига |
Марумо Галантс |
0 - 2 |
Орландо Пайрътс |
8.37 |
4.39 |
1.34 |
| 17.09.2026 |
Висша Лига |
Орландо Пайрътс |
2 - 0 |
Дърбан Сити |
1.34 |
4.22 |
9.14 |
| 01.09.2026 |
Висша Лига |
Крюгер Юнайтед |
0 - 4 |
Орландо Пайрътс |
9.13 |
4.50 |
1.31 |
| 29.08.2026 |
МТН 8 |
Орландо Пайрътс |
3 - 0 |
Сехухуне Юн. |
1.38 |
3.98 |
7.74 |
| 25.08.2026 |
Висша Лига |
Орландо Пайрътс |
2 - 0 |
Сехухуне Юн. |
1.32 |
4.34 |
9.19 |
| 22.08.2026 |
МТН 8 |
Сехухуне Юн. |
0 - 1 |
Орландо Пайрътс |
4.70 |
3.25 |
1.72 |
Общо 9 победи и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.03.2026 |
Висша Лига |
Орландо Пайрътс |
1 - 1 |
Сивелеле |
1.28 |
4.39 |
11.42 |
| 04.10.2025 |
Телком Кнокаут |
Орландо Пайрътс |
1 - 0 |
Сивелеле |
1.33 |
4.23 |
8.05 |
| 23.09.2025 |
Висша Лига |
Сивелеле |
0 - 1 |
Орландо Пайрътс |
5.19 |
3.20 |
1.68 |
В последните 3 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Сивелеле имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Висша Лига класиране към 04.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Мамелоди Съндаунс |
10 |
8 |
2 |
0 |
27 |
9 |
+18 |
26 |
| 2 |
Орландо Пайрътс |
9 |
8 |
1 |
0 |
21 |
2 |
+19 |
25 |
| 3 |
АмаЗулу Дърбан |
9 |
7 |
1 |
1 |
13 |
8 |
+5 |
22 |
| 4 |
Милфорд |
10 |
5 |
3 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
18 |
| 5 |
Кайзер Чийфс |
9 |
3 |
5 |
1 |
14 |
10 |
+4 |
14 |
| 6 |
Сехухуне Юнайтед |
9 |
4 |
2 |
3 |
9 |
9 |
0 |
14 |
| 7 |
Чипа Юнайтед |
9 |
2 |
5 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
11 |
| 8 |
Стеленбош |
9 |
2 |
4 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
10 |
| 9 |
Крюгер Юнайтед |
9 |
3 |
1 |
5 |
7 |
13 |
-6 |
10 |
| 10 |
Ламонтвил Голдън Ероус |
9 |
1 |
5 |
3 |
3 |
5 |
-2 |
8 |
| 11 |
Полокване Сити |
9 |
1 |
5 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
8 |
| 12 |
ТС Галакси |
9 |
1 |
4 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
7 |
| 13 |
Дърбан Сити |
9 |
1 |
4 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 14 |
Сивелеле |
9 |
1 |
3 |
5 |
9 |
16 |
-7 |
6 |
| 15 |
Марумо Галантс |
9 |
1 |
2 |
6 |
9 |
17 |
-8 |
5 |
| 16 |
Ричардс Бей |
9 |
0 |
3 |
6 |
11 |
23 |
-12 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сивелеле |
|
| Орландо Пайрътс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сивелеле |
Сивелеле |
|
Орландо Пайрътс |
Орландо Пайрътс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Мамелоди Съндаунс |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Орландо Пайрътс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
АмаЗулу Дърбан |
|
2 - 0 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Милфорд |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 5 |
Кайзер Чийфс |
|
3 - 2 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 6 |
Сехухуне Юнайтед |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 7 |
Чипа Юнайтед |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 8 |
Стеленбош |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Крюгер Юнайтед |
|
|
|
|
|
0 - 4 |
0 - 4 |
| 10 |
Ламонтвил Голдън Ероус |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 11 |
Полокване Сити |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 12 |
ТС Галакси |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
3 - 0 |
|
|
| 13 |
Дърбан Сити |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 14 |
Сивелеле |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Марумо Галантс |
|
3 - 2 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 16 |
Ричардс Бей |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сивелеле |
Орландо Пайрътс |
| Победи |
1 |
8 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
5 |
0 |
| Вкарани Голове |
9 |
21 |
| Получени Голове |
16 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.33 |
| Средно Получени |
1.78 |
0.22 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
89% |
22% |
| Гол/Гол |
56% |
22% |
| Над 1.5 |
78% |
100% |
| Над 2.5 |
44% |
44% |
| Над 3.5 |
33% |
11% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
5 |
10 |
| Получени Голове |
4 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
2.50 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.25 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
75% |
25% |
| Гол/Гол |
75% |
25% |
| Над 1.5 |
75% |
100% |
| Над 2.5 |
25% |
50% |
| Над 3.5 |
25% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.40 |
3.60 |
1.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.30 |
1.22 |
1.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.60 |
1.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.80 |
1.37 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.58 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач