Южна Африка - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
16:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.43 |
2.88 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.35 |
1.49 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.15 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.25 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.37 |
2.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.10 |
5.60 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Блумфонтейн, а гостите от Полокване.
Разстоянието между двата града е 664.2 км.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сивелеле - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.09.2026 |
Висша Лига |
Сивелеле |
1 - 1 |
Ламонтвил Голдън Ероус |
2.58 |
2.90 |
2.73 |
| 09.09.2026 |
Висша Лига |
Мамелоди Съндаунс |
3 - 0 |
Сивелеле |
1.22 |
5.14 |
11.93 |
| 06.09.2026 |
Висша Лига |
Кайзер Чийфс |
3 - 2 |
Сивелеле |
1.61 |
3.35 |
5.62 |
| 25.08.2026 |
Висша Лига |
Сивелеле |
1 - 1 |
Чипа Юнайтед |
1.83 |
3.16 |
4.22 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
АмаЗулу Дърбан |
2 - 0 |
Сивелеле |
2.39 |
2.83 |
3.08 |
| 12.08.2026 |
Висша Лига |
Милфорд |
1 - 0 |
Сивелеле |
2.65 |
2.85 |
2.68 |
| 02.08.2026 |
Висша Лига |
Сивелеле |
2 - 2 |
ТС Галакси |
2.18 |
2.90 |
3.39 |
| 23.05.2026 |
Висша Лига |
Сехухуне Юн. |
2 - 2 |
Сивелеле |
2.05 |
3.03 |
3.50 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Сивелеле |
1 - 0 |
Магеси |
2.35 |
2.94 |
2.99 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Мамелоди Съндаунс |
7 - 4 |
Сивелеле |
1.20 |
5.26 |
13.16 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 равенства
в последните 4 домакинства.
Полокване Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.09.2026 |
Висша Лига |
Полокване Сити |
0 - 1 |
АмаЗулу Дърбан |
3.04 |
2.77 |
2.45 |
| 12.09.2026 |
Висша Лига |
Полокване Сити |
1 - 1 |
Кайзер Чийфс |
3.93 |
2.94 |
1.98 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Марумо Галантс |
2 - 2 |
Полокване Сити |
2.63 |
2.66 |
2.90 |
| 26.08.2026 |
Висша Лига |
Полокване Сити |
0 - 0 |
Милфорд |
2.01 |
2.86 |
3.92 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Сехухуне Юн. |
2 - 0 |
Полокване Сити |
2.32 |
2.81 |
3.19 |
| 11.08.2026 |
Висша Лига |
Полокване Сити |
3 - 3 |
Стеленбош |
2.44 |
2.74 |
3.08 |
| 08.08.2026 |
МТН 8 |
Мамелоди Съндаунс |
2 - 2 |
Полокване Сити |
1.28 |
4.53 |
9.00 |
| 02.08.2026 |
Висша Лига |
Ричардс Бей |
1 - 2 |
Полокване Сити |
2.70 |
2.67 |
2.83 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Полокване Сити |
0 - 1 |
Сехухуне Юн. |
2.70 |
2.95 |
2.45 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Полокване Сити |
1 - 1 |
Марумо Галантс |
3.09 |
2.94 |
2.29 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.02.2026 |
Висша Лига |
Полокване Сити |
0 - 0 |
Сивелеле |
2.42 |
2.62 |
3.27 |
| 19.08.2025 |
Висша Лига |
Сивелеле |
0 - 1 |
Полокване Сити |
2.49 |
2.62 |
3.17 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Сивелеле имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Висша Лига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Мамелоди Съндаунс |
9 |
7 |
2 |
0 |
23 |
8 |
+15 |
23 |
| 2 |
Орландо Пайрътс |
8 |
7 |
1 |
0 |
19 |
1 |
+18 |
22 |
| 3 |
АмаЗулу Дърбан |
8 |
6 |
1 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
19 |
| 4 |
Кайзер Чийфс |
8 |
3 |
5 |
0 |
13 |
8 |
+5 |
14 |
| 5 |
Милфорд |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
12 |
| 6 |
Сехухуне Юнайтед |
7 |
3 |
2 |
2 |
7 |
7 |
0 |
11 |
| 7 |
Стеленбош |
8 |
2 |
4 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
10 |
| 8 |
Ламонтвил Голдън Ероус |
7 |
1 |
5 |
1 |
3 |
3 |
0 |
8 |
| 9 |
Чипа Юнайтед |
7 |
1 |
5 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
8 |
| 10 |
Полокване Сити |
7 |
1 |
4 |
2 |
8 |
10 |
-2 |
7 |
| 11 |
Дърбан Сити |
8 |
1 |
4 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
7 |
| 12 |
ТС Галакси |
8 |
1 |
3 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
6 |
| 13 |
Крюгер Юнайтед |
7 |
1 |
1 |
5 |
3 |
12 |
-9 |
4 |
| 14 |
Сивелеле |
7 |
0 |
3 |
4 |
6 |
13 |
-7 |
3 |
| 15 |
Ричардс Бей |
8 |
0 |
3 |
5 |
10 |
20 |
-10 |
3 |
| 16 |
Марумо Галантс |
7 |
0 |
2 |
5 |
5 |
13 |
-8 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сивелеле |
|
| Полокване Сити |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сивелеле |
Сивелеле |
|
Полокване Сити |
Полокване Сити |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Мамелоди Съндаунс |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Орландо Пайрътс |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
АмаЗулу Дърбан |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Кайзер Чийфс |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Милфорд |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Сехухуне Юнайтед |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Стеленбош |
|
|
|
|
3 - 3 |
|
|
| 8 |
Ламонтвил Голдън Ероус |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 9 |
Чипа Юнайтед |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Полокване Сити |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Дърбан Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
ТС Галакси |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
|
|
| 13 |
Крюгер Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Сивелеле |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Ричардс Бей |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 16 |
Марумо Галантс |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сивелеле |
Полокване Сити |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
8 |
| Получени Голове |
13 |
10 |
| Средно Вкарани |
0.86 |
1.14 |
| Средно Получени |
1.86 |
1.43 |
| Мачове Вкарал |
57% |
57% |
| Мачове Получил |
100% |
86% |
| Гол/Гол |
57% |
57% |
| Над 1.5 |
86% |
71% |
| Над 2.5 |
43% |
43% |
| Над 3.5 |
29% |
29% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
4 |
| Получени Голове |
4 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
33% |
67% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.43 |
2.88 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.35 |
1.49 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.15 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.25 |
1.56 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.37 |
2.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.10 |
5.60 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака