Фарьорски острови - Висша Лига (2026)
неделя, 17 май, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.87 |
3.71 |
1.58 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.04 |
1.19 |
1.11 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.53 |
1.21 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.70 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.37 |
2.70 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.98 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Скала, а гостите от Торсхавн.
Разстоянието между двата града е 16.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Скала,
който има капацитет от
2 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Скала.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Скала ИФ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Скала ИФ |
1 - 0 |
АБ Аргир |
2.43 |
3.18 |
2.58 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Клаксвик |
0 - 0 |
Скала ИФ |
1.11 |
7.35 |
15.55 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Скала ИФ |
3 - 3 |
Рунавик |
7.63 |
4.92 |
1.29 |
| 20.04.2026 |
Висша Лига |
Скала ИФ |
0 - 0 |
Викингур Гота |
5.10 |
3.73 |
1.54 |
| 16.04.2026 |
Купа на Фарьорите |
07 Вестур |
1 - 0 |
Скала ИФ |
- |
- |
- |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Б36 Торсхавн |
0 - 0 |
Скала ИФ |
1.36 |
4.36 |
6.83 |
| 06.04.2026 |
Висша Лига |
Скала ИФ |
1 - 2 |
ЕБ Стреймур |
1.76 |
3.62 |
3.71 |
| 21.03.2026 |
Висша Лига |
07 Вестур |
1 - 0 |
Скала ИФ |
3.15 |
3.57 |
1.95 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
Б68 Тофтир |
2 - 1 |
Скала ИФ |
2.40 |
3.53 |
2.42 |
| 08.03.2026 |
Висша Лига |
Скала ИФ |
1 - 2 |
ХБ Торсхавн |
5.17 |
4.11 |
1.48 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Б36 Торсхавн - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Б36 Торсхавн |
1 - 1 |
Клаксвик |
3.89 |
3.46 |
1.77 |
| 04.05.2026 |
Висша Лига |
Б36 Торсхавн |
2 - 0 |
Рунавик |
2.60 |
3.38 |
2.32 |
| 29.04.2026 |
Купа на Фарьорите |
ХБ Торсхавн |
3 - 1 |
Б36 Торсхавн |
- |
- |
- |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
АБ Аргир |
1 - 4 |
Б36 Торсхавн |
4.85 |
3.80 |
1.56 |
| 20.04.2026 |
Висша Лига |
07 Вестур |
0 - 1 |
Б36 Торсхавн |
5.25 |
3.99 |
1.49 |
| 15.04.2026 |
Купа на Фарьорите |
Судурой |
0 - 3 |
Б36 Торсхавн |
- |
- |
- |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Б36 Торсхавн |
0 - 0 |
Скала ИФ |
1.36 |
4.36 |
6.83 |
| 06.04.2026 |
Висша Лига |
ХБ Торсхавн |
2 - 2 |
Б36 Торсхавн |
2.09 |
3.22 |
3.07 |
| 21.03.2026 |
Висша Лига |
Б36 Торсхавн |
6 - 0 |
Б68 Тофтир |
1.27 |
5.04 |
8.28 |
| 13.03.2026 |
Висша Лига |
Викингур Гота |
0 - 0 |
Б36 Торсхавн |
1.85 |
3.44 |
3.55 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Б36 Торсхавн |
0 - 0 |
Скала ИФ |
1.36 |
4.36 |
6.83 |
| 26.10.2024 |
Висша Лига |
Б36 Торсхавн |
3 - 0 |
Скала ИФ |
1.39 |
4.51 |
5.77 |
| 29.06.2024 |
Висша Лига |
Б36 Торсхавн |
3 - 0 |
Скала ИФ |
1.31 |
4.95 |
7.05 |
| 25.04.2024 |
Купа на Фарьорите |
Б36 Торсхавн |
3 - 1 |
Скала ИФ |
1.24 |
5.63 |
8.14 |
| 01.04.2024 |
Висша Лига |
Скала ИФ |
1 - 4 |
Б36 Торсхавн |
6.35 |
4.90 |
1.35 |
| 16.09.2022 |
Висша Лига |
Б36 Торсхавн |
5 - 0 |
Скала ИФ |
1.15 |
6.63 |
11.77 |
| 12.08.2022 |
Висша Лига |
Б36 Торсхавн |
5 - 1 |
Скала ИФ |
1.30 |
4.90 |
6.96 |
| 24.04.2022 |
Висша Лига |
Скала ИФ |
1 - 1 |
Б36 Торсхавн |
5.22 |
4.76 |
1.39 |
| 25.10.2020 |
Висша Лига |
Скала ИФ |
1 - 2 |
Б36 Торсхавн |
10.29 |
7.14 |
1.15 |
| 01.10.2020 |
Висша Лига |
Скала ИФ |
1 - 3 |
Б36 Торсхавн |
16.52 |
8.92 |
1.08 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 8 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Скала ИФ имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Рунавик |
9 |
6 |
2 |
1 |
14 |
9 |
+5 |
20 |
| 2 |
Б36 Торсхавн |
9 |
5 |
4 |
0 |
18 |
5 |
+13 |
19 |
| 3 |
Клаксвик |
9 |
4 |
5 |
0 |
17 |
5 |
+12 |
17 |
| 4 |
Викингур Гота |
9 |
2 |
5 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
11 |
| 5 |
ХБ Торсхавн |
9 |
3 |
2 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
11 |
| 6 |
АБ Аргир |
9 |
3 |
2 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
11 |
| 7 |
Б68 Тофтир |
9 |
3 |
2 |
4 |
12 |
21 |
-9 |
11 |
| 8 |
Скала ИФ |
9 |
1 |
4 |
4 |
7 |
10 |
-3 |
7 |
| 9 |
07 Вестур |
9 |
2 |
1 |
6 |
4 |
14 |
-10 |
7 |
| 10 |
ЕБ Стреймур |
9 |
1 |
3 |
5 |
6 |
13 |
-7 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Скала ИФ |
|
| Б36 Торсхавн |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Скала ИФ |
Скала ИФ |
|
Б36 Торсхавн |
Б36 Торсхавн |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Рунавик |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
2 - 0 |
|
|
| 2 |
Б36 Торсхавн |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Клаксвик |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 4 |
Викингур Гота |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 5 |
ХБ Торсхавн |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 6 |
АБ Аргир |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 7 |
Б68 Тофтир |
|
2 - 1 |
|
|
6 - 0 |
|
|
| 8 |
Скала ИФ |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 9 |
07 Вестур |
|
1 - 0 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
ЕБ Стреймур |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
2 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Скала ИФ |
Б36 Торсхавн |
| Победи |
1 |
5 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
4 |
0 |
| Вкарани Голове |
7 |
18 |
| Получени Голове |
10 |
5 |
| Средно Вкарани |
0.78 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.11 |
0.56 |
| Мачове Вкарал |
56% |
78% |
| Мачове Получил |
56% |
44% |
| Гол/Гол |
44% |
44% |
| Над 1.5 |
44% |
67% |
| Над 2.5 |
44% |
44% |
| Над 3.5 |
11% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
6 |
7 |
| Получени Голове |
7 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
1.75 |
| Средно Получени |
1.40 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
80% |
75% |
| Мачове Получил |
60% |
50% |
| Гол/Гол |
60% |
50% |
| Над 1.5 |
60% |
50% |
| Над 2.5 |
60% |
50% |
| Над 3.5 |
20% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.87 |
3.71 |
1.58 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.04 |
1.19 |
1.11 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.53 |
1.21 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.70 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.37 |
2.70 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.98 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака