Словакия - Суперлига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
16:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.08 |
3.53 |
2.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.25 |
1.66 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.23 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.56 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.49 |
2.46 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Скалица, а гостите от Тренчин.
Разстоянието между двата града е 60.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Скалица,
който има капацитет от
2 000 места, от които седящи 800.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Скалица.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Скалица - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Суперлига |
Скалица |
1 - 1 |
Слован Братислава |
5.35 |
4.33 |
1.46 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Збройовка Бърно |
5 - 1 |
Скалица |
- |
- |
- |
| 20.09.2026 |
Суперлига |
Скалица |
0 - 1 |
Железарна Подбр. |
3.07 |
3.39 |
2.07 |
| 12.09.2026 |
Суперлига |
Дукла Банска Бистрица |
3 - 2 |
Скалица |
2.23 |
3.34 |
2.82 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Комарно |
0 - 0 |
Скалица |
1.73 |
3.59 |
4.10 |
| 02.09.2026 |
Купа на Словакия |
Фомат Мартин |
1 - 4 |
Скалица |
- |
- |
- |
| 30.08.2026 |
Суперлига |
Скалица |
1 - 6 |
ДАК Дунайска Стреда |
4.16 |
3.57 |
1.72 |
| 22.08.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
2 - 0 |
Скалица |
2.00 |
3.37 |
3.26 |
| 15.08.2026 |
Суперлига |
Скалица |
2 - 4 |
Кошице |
3.04 |
3.51 |
2.04 |
| 09.08.2026 |
Суперлига |
Жилина |
1 - 3 |
Скалица |
1.57 |
3.80 |
4.99 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Тренчин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.10.2026 |
Купа на Словакия |
Локомотив Кошице |
0 - 1 |
Тренчин |
5.39 |
4.09 |
1.42 |
| 10.10.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
0 - 1 |
Дукла Банска Бистрица |
1.91 |
3.60 |
3.31 |
| 19.09.2026 |
Суперлига |
Жилина |
2 - 1 |
Тренчин |
1.35 |
4.86 |
6.49 |
| 12.09.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
1 - 4 |
ДАК Дунайска Стреда |
4.53 |
4.24 |
1.55 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
3 - 1 |
Тренчин |
1.97 |
3.57 |
3.16 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
2 - 1 |
Ружомберок |
2.22 |
3.52 |
2.71 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
0 - 4 |
Спартак Търнава |
3.85 |
3.74 |
1.74 |
| 15.08.2026 |
Суперлига |
Железарна Подбр. |
2 - 1 |
Тренчин |
1.53 |
4.14 |
4.88 |
| 01.08.2026 |
Суперлига |
Кошице |
3 - 3 |
Тренчин |
1.64 |
3.89 |
4.16 |
| 25.07.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
1 - 1 |
Комарно |
2.25 |
3.27 |
2.85 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Скалица |
4 - 1 |
Тренчин |
2.15 |
3.31 |
2.94 |
| 15.03.2026 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
2 - 1 |
Скалица |
2.16 |
3.12 |
3.08 |
| 28.02.2026 |
Суперлига |
Скалица |
0 - 1 |
Тренчин |
1.95 |
3.23 |
3.49 |
| 18.10.2025 |
Суперлига |
Тренчин |
1 - 1 |
Скалица |
2.02 |
3.23 |
3.26 |
| 17.05.2025 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
2 - 0 |
Скалица |
1.62 |
3.72 |
4.44 |
| 15.03.2025 |
Група за Изпадане |
Скалица |
1 - 0 |
Тренчин |
2.08 |
3.07 |
3.24 |
| 01.03.2025 |
Суперлига |
Скалица |
0 - 0 |
Тренчин |
1.87 |
3.25 |
3.65 |
| 19.10.2024 |
Суперлига |
Тренчин |
2 - 1 |
Скалица |
1.93 |
3.48 |
3.28 |
| 27.04.2024 |
Група за Изпадане |
Скалица |
0 - 4 |
Тренчин |
2.74 |
3.03 |
2.41 |
| 16.03.2024 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
1 - 3 |
Скалица |
1.42 |
4.08 |
6.37 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Скалица имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ДАК Дунайска Стреда |
9 |
7 |
2 |
0 |
28 |
5 |
+23 |
23 |
| 2 |
Спартак Търнава |
10 |
6 |
3 |
1 |
24 |
11 |
+13 |
21 |
| 3 |
Жилина |
10 |
6 |
3 |
1 |
25 |
19 |
+6 |
21 |
| 4 |
Слован Братислава |
9 |
5 |
2 |
2 |
21 |
10 |
+11 |
17 |
| 5 |
Железарна Подбрезова |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
19 |
-5 |
14 |
| 6 |
Кошице |
9 |
3 |
4 |
2 |
22 |
19 |
+3 |
13 |
| 7 |
Земплин Михаловце |
10 |
4 |
1 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
| 8 |
Дукла Банска Бистрица |
10 |
3 |
1 |
6 |
10 |
21 |
-11 |
10 |
| 9 |
Скалица |
10 |
2 |
3 |
5 |
12 |
20 |
-8 |
9 |
| 10 |
Комарно |
10 |
0 |
6 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
6 |
| 11 |
Ружомберок |
10 |
1 |
3 |
6 |
10 |
20 |
-10 |
6 |
| 12 |
Тренчин |
9 |
1 |
2 |
6 |
10 |
21 |
-11 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Скалица |
|
| Тренчин |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Скалица |
Скалица |
|
Тренчин |
Тренчин |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ДАК Дунайска Стреда |
1 - 6 |
|
1 - 6 |
|
1 - 4 |
|
|
| 2 |
Спартак Търнава |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 4 |
|
|
| 3 |
Жилина |
|
1 - 3 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Слован Братислава |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 5 |
Железарна Подбрезова |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Кошице |
2 - 4 |
|
2 - 4 |
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 7 |
Земплин Михаловце |
|
2 - 0 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 8 |
Дукла Банска Бистрица |
|
3 - 2 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 9 |
Скалица |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Комарно |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 11 |
Ружомберок |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 12 |
Тренчин |
|
|
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Скалица |
Тренчин |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
5 |
6 |
| Вкарани Голове |
12 |
10 |
| Получени Голове |
20 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
1.11 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
70% |
78% |
| Мачове Получил |
90% |
100% |
| Гол/Гол |
70% |
78% |
| Над 1.5 |
80% |
89% |
| Над 2.5 |
50% |
78% |
| Над 3.5 |
40% |
44% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
6 |
6 |
| Получени Голове |
13 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
1.50 |
| Средно Получени |
2.60 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
80% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
80% |
100% |
| Над 1.5 |
80% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
100% |
| Над 3.5 |
40% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.08 |
3.53 |
2.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.25 |
1.66 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.23 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.56 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.49 |
2.46 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.39 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака