Северна Македония - Първа Лига (2026 - 2027)
петък, 21 август, 2026
18:00
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Тиквеш Кавадарци
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.27 |
3.45 |
1.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.74 |
1.25 |
1.28 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.46 |
1.48 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.05 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Скопие, а гостите от Кавадарци.
Разстоянието между двата града е 79.4 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Скопие - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Силекс Кратово |
3 - 0 |
Скопие |
1.24 |
4.91 |
9.76 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Скопие |
1 - 1 |
Струга Трим-Лум |
5.08 |
3.78 |
1.52 |
| 26.07.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
3 - 0 |
Скопие |
1.12 |
6.71 |
16.57 |
| 31.05.2026 |
Л1 Плейоф |
АП Брера Стр. |
0 - 1 |
Скопие |
1.92 |
3.29 |
3.41 |
| 10.09.2025 |
Купа на Сев. Мак. |
Скопие |
0 - 1 |
Тиквеш Кавад. |
6.60 |
4.02 |
1.39 |
| 05.02.2025 |
Приятелски срещи |
Борец Велес |
0 - 2 |
Скопие |
- |
- |
- |
| 26.01.2025 |
Приятелски срещи |
Беса Добри Дол |
3 - 1 |
Скопие |
- |
- |
- |
| 16.11.2024 |
Приятелски срещи |
Скопие |
0 - 0 |
Вардар Скопие |
- |
- |
- |
| 18.09.2024 |
Купа на Сев. Мак. |
Скопие |
0 - 1 |
Пелистер Битоля |
4.66 |
3.66 |
1.58 |
| 04.08.2024 |
Приятелски срещи |
Шкупи Скопие |
4 - 1 |
Скопие |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Тиквеш Кавадарци - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
0 - 1 |
Шк. Арачиново |
1.83 |
3.32 |
3.76 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Башк. Куманово |
0 - 5 |
Тиквеш Кавад. |
- |
- |
- |
| 24.07.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
5 - 1 |
Арсими Чегране |
1.65 |
3.70 |
4.28 |
| 20.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дохук |
2 - 0 |
Тиквеш Кавад. |
- |
- |
- |
| 16.07.2026 |
Приятелски срещи |
Аланияспор |
2 - 2 |
Тиквеш Кавад. |
- |
- |
- |
| 25.05.2026 |
Първа Лига |
Работнички Скопие |
1 - 3 |
Тиквеш Кавад. |
1.66 |
4.03 |
4.06 |
| 16.05.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
2 - 2 |
Пелистер Битоля |
2.75 |
3.28 |
2.25 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Македония ГП |
1 - 4 |
Тиквеш Кавад. |
2.47 |
3.25 |
2.48 |
| 03.05.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
1 - 1 |
Арсими Чегране |
1.53 |
3.90 |
4.95 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
7 - 0 |
Тиквеш Кавад. |
1.16 |
5.62 |
13.18 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.09.2025 |
Купа на Сев. Мак. |
Скопие |
0 - 1 |
Тиквеш Кавад. |
6.60 |
4.02 |
1.39 |
| 10.05.2023 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
4 - 0 |
Скопие |
1.61 |
3.63 |
4.53 |
| 26.02.2023 |
Първа Лига |
Скопие |
0 - 0 |
Тиквеш Кавад. |
3.06 |
2.80 |
2.25 |
| 02.10.2022 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
2 - 0 |
Скопие |
1.70 |
3.19 |
4.47 |
| 17.04.2022 |
Първа Лига |
Скопие |
1 - 2 |
Тиквеш Кавад. |
2.25 |
2.88 |
3.00 |
| 05.03.2022 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
3 - 0 |
Скопие |
1.94 |
2.94 |
3.70 |
| 24.10.2021 |
Първа Лига |
Скопие |
2 - 1 |
Тиквеш Кавад. |
1.86 |
3.28 |
3.95 |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Скопие имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 21.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шкендия Тетово |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
1 |
+8 |
9 |
| 2 |
Силекс Кратово |
3 |
2 |
1 |
0 |
10 |
1 |
+9 |
7 |
| 3 |
Струга Трим-Лум |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
7 |
| 4 |
Тиквеш Кавадарци |
3 |
2 |
0 |
1 |
10 |
2 |
+8 |
6 |
| 5 |
Шкендия Арачиново |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 6 |
Брегалница Щип |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 7 |
Вардар Скопие |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 8 |
Арсими Чегране |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
9 |
-7 |
3 |
| 9 |
Скопие |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
7 |
-6 |
1 |
| 10 |
Башкими Куманово |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
12 |
-12 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Скопие |
|
| Тиквеш Кавадарци |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Скопие |
Скопие |
|
Тиквеш Кавадарци |
Тиквеш Кавадарци |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шкендия Тетово |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Силекс Кратово |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Струга Трим-Лум |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 4 |
Тиквеш Кавадарци |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Шкендия Арачиново |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 6 |
Брегалница Щип |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Вардар Скопие |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Арсими Чегране |
|
|
|
|
5 - 1 |
|
|
| 9 |
Скопие |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Башкими Куманово |
|
|
|
|
|
0 - 5 |
0 - 5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Скопие |
Тиквеш Кавадарци |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
10 |
| Получени Голове |
7 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.33 |
3.33 |
| Средно Получени |
2.33 |
0.67 |
| Мачове Вкарал |
33% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
33% |
33% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
67% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
5 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
5.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.27 |
3.45 |
1.93 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.74 |
1.25 |
1.28 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.46 |
1.48 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.05 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
21.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Тиквеш Кавадарци