Хърватска - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.20 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Копривница, а гостите от Загреб.
Разстоянието между двата града е 76.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Копривница,
който има капацитет от
3 800 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Копривница.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Славен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
3 - 0 |
Славен |
1.60 |
3.83 |
4.70 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Славен |
2 - 0 |
ХНК Горица |
2.64 |
3.26 |
2.42 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
3 - 0 |
Славен |
1.87 |
3.44 |
3.68 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Славен |
1 - 4 |
Вараждин |
2.44 |
3.27 |
2.62 |
| 31.07.2026 |
Първа Лига |
Динамо Загреб |
2 - 0 |
Славен |
1.21 |
5.95 |
9.97 |
| 16.07.2026 |
Приятелски срещи |
Славен |
3 - 5 |
Пакш |
2.22 |
3.61 |
2.61 |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Славен |
1 - 3 |
Санфрече Хирошима |
2.44 |
3.40 |
2.46 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Славен |
0 - 1 |
Дебрецен |
1.92 |
3.51 |
3.33 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Славен |
2 - 3 |
Залаегерсег |
2.26 |
3.47 |
2.62 |
| 22.05.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
2 - 0 |
Славен |
2.04 |
3.32 |
3.21 |
Общо 1 победа и 9 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 5 загуби
в последните 6 домакинства.
Локомотив Загреб - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
2 - 0 |
Локомотив Загреб |
1.42 |
4.32 |
6.16 |
| 21.08.2026 |
Първа Лига |
Рудеш Загреб |
4 - 1 |
Локомотив Загреб |
6.56 |
4.44 |
1.39 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
1 - 0 |
Локомотив Загреб |
1.93 |
3.24 |
3.70 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Локомотив Загреб |
3 - 1 |
ХНК Горица |
1.97 |
3.36 |
3.43 |
| 01.08.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
2 - 3 |
Локомотив Загреб |
2.12 |
3.29 |
3.07 |
| 17.07.2026 |
Приятелски срещи |
Локомотив Загреб |
0 - 0 |
Карпати Лвов |
2.25 |
3.31 |
2.75 |
| 13.07.2026 |
Приятелски срещи |
Локомотив Загреб |
3 - 1 |
Епицентър |
1.77 |
3.75 |
3.86 |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Локомотив Загреб |
2 - 2 |
Партизан Белград |
2.29 |
3.33 |
2.66 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Локомотив Загреб |
3 - 1 |
Браво Любляна |
1.93 |
3.45 |
3.40 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Локомотив Загреб |
2 - 1 |
Вараждин |
2.50 |
3.20 |
2.50 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.04.2026 |
Първа Лига |
Локомотив Загреб |
2 - 1 |
Славен |
2.18 |
3.20 |
3.05 |
| 10.03.2026 |
Купа на Хърватска |
Славен |
1 - 1 |
Локомотив Загреб |
1.99 |
3.30 |
3.28 |
| 13.02.2026 |
Първа Лига |
Славен |
2 - 0 |
Локомотив Загреб |
2.31 |
3.19 |
2.83 |
| 16.01.2026 |
Приятелски срещи |
Славен |
2 - 4 |
Локомотив Загреб |
- |
- |
- |
| 08.11.2025 |
Първа Лига |
Локомотив Загреб |
1 - 1 |
Славен |
2.21 |
3.22 |
2.96 |
| 23.08.2025 |
Първа Лига |
Славен |
1 - 2 |
Локомотив Загреб |
1.88 |
3.45 |
3.63 |
| 18.04.2025 |
Първа Лига |
Локомотив Загреб |
0 - 2 |
Славен |
2.42 |
3.03 |
2.78 |
| 09.02.2025 |
Първа Лига |
Славен |
2 - 1 |
Локомотив Загреб |
2.11 |
3.35 |
3.07 |
| 02.11.2024 |
Първа Лига |
Локомотив Загреб |
0 - 1 |
Славен |
1.92 |
3.37 |
3.59 |
| 17.08.2024 |
Първа Лига |
Славен |
2 - 2 |
Локомотив Загреб |
2.61 |
3.36 |
2.39 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 3 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Славен имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Осиек |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
5 |
+7 |
12 |
| 2 |
Вараждин |
5 |
4 |
0 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
12 |
| 3 |
Динамо Загреб |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
3 |
+8 |
10 |
| 4 |
Хайдук Сплит |
5 |
3 |
1 |
1 |
11 |
5 |
+6 |
10 |
| 5 |
Риека |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 6 |
Локомотив Загреб |
5 |
2 |
0 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
6 |
| 7 |
Истра 1961 |
5 |
1 |
2 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
5 |
| 8 |
Рудеш Загреб |
5 |
1 |
0 |
4 |
6 |
15 |
-9 |
3 |
| 9 |
Славен |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
3 |
| 10 |
ХНК Горица |
5 |
0 |
1 |
4 |
2 |
9 |
-7 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Славен |
|
| Локомотив Загреб |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Славен |
Славен |
|
Локомотив Загреб |
Локомотив Загреб |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Осиек |
|
3 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Вараждин |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
|
|
|
| 3 |
Динамо Загреб |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Хайдук Сплит |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Риека |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Локомотив Загреб |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Истра 1961 |
|
3 - 0 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 8 |
Рудеш Загреб |
|
|
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 9 |
Славен |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
ХНК Горица |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
3 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Славен |
Локомотив Загреб |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
4 |
3 |
| Вкарани Голове |
3 |
7 |
| Получени Голове |
12 |
10 |
| Средно Вкарани |
0.60 |
1.40 |
| Средно Получени |
2.40 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
40% |
60% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
20% |
60% |
| Над 1.5 |
100% |
80% |
| Над 2.5 |
60% |
60% |
| Над 3.5 |
20% |
60% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
3 |
4 |
| Получени Голове |
4 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.25 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.20 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.33 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака