Хърватска - Първа Лига (2025 - 2026)
19:45
Славен
Вараждин
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.10 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.30 | 1.47 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Копривница, а гостите от Вараждин. Разстоянието между двата града е 40.8 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Копривница, който има капацитет от 3 800 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Копривница. Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Славен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | Първа Лига | Риека | 2 - 0 | Славен | 1.47 | 3.86 | 6.29 |
| 25.07.2025 | Приятелски срещи | Осиек | 4 - 0 | Славен | 2.57 | 3.28 | 2.38 |
| 23.07.2025 | Приятелски срещи | Славен | 4 - 2 | Рудеш Загреб | - | - | - |
| 14.07.2025 | Приятелски срещи | Младост Д. Гор. | 2 - 6 | Славен | 8.21 | 5.62 | 1.23 |
| 10.07.2025 | Приятелски срещи | Славен | 0 - 2 | Напредак Крушевац | 1.71 | 3.58 | 4.24 |
| 29.06.2025 | Приятелски срещи | Славен | 3 - 0 | Будучност Подгорица | 2.27 | 3.68 | 2.58 |
| 29.05.2025 | Купа на Хърватска | Риека | 1 - 0 | Славен | 1.81 | 3.27 | 3.88 |
| 25.05.2025 | Първа Лига | Риека | 2 - 0 | Славен | 1.51 | 3.90 | 5.43 |
| 18.05.2025 | Първа Лига | Славен | 4 - 0 | ХНК Горица | 1.80 | 3.39 | 4.01 |
| 14.05.2025 | Купа на Хърватска | Славен | 1 - 1 | Риека | 2.96 | 3.04 | 2.24 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Вараждин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.08.2025 | Първа Лига | Вараждин | 1 - 1 | ХНК Горица | 1.67 | 3.44 | 4.74 |
| 31.07.2025 | ЛК Квалификации | Санта Клара | 2 - 0 | Вараждин | 1.36 | 4.52 | 8.02 |
| 24.07.2025 | ЛК Квалификации | Вараждин | 2 - 1 | Санта Клара | 3.39 | 3.13 | 2.13 |
| 17.07.2025 | Приятелски срещи | Вараждин | 2 - 1 | Заря Луганск | 2.06 | 3.46 | 2.99 |
| 12.07.2025 | Приятелски срещи | ФК Сараево | 1 - 2 | Вараждин | 2.75 | 3.55 | 2.17 |
| 11.07.2025 | Приятелски срещи | Алуминий Кидричево | 0 - 2 | Вараждин | - | - | - |
| 25.05.2025 | Първа Лига | Динамо Загреб | 1 - 0 | Вараждин | 1.21 | 5.53 | 11.29 |
| 17.05.2025 | Първа Лига | Вараждин | 2 - 1 | Осиек | 2.11 | 3.11 | 3.28 |
| 11.05.2025 | Първа Лига | Истра 1961 | 0 - 0 | Вараждин | 2.05 | 2.74 | 4.00 |
| 02.05.2025 | Първа Лига | Вараждин | 1 - 1 | Шибеник | 1.76 | 3.15 | 4.69 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2025 | Първа Лига | Славен | 0 - 1 | Вараждин | 2.15 | 2.96 | 3.34 |
| 16.02.2025 | Първа Лига | Вараждин | 0 - 1 | Славен | 2.07 | 3.12 | 3.42 |
| 10.01.2025 | Приятелски срещи | Вараждин | 1 - 0 | Славен | 2.90 | 3.33 | 2.12 |
| 10.11.2024 | Първа Лига | Славен | 1 - 1 | Вараждин | 2.37 | 3.17 | 2.75 |
| 24.08.2024 | Първа Лига | Вараждин | 2 - 0 | Славен | 1.78 | 3.52 | 3.98 |
| 06.04.2024 | Първа Лига | Славен | 0 - 1 | Вараждин | 2.17 | 3.20 | 3.04 |
| 26.01.2024 | Първа Лига | Вараждин | 1 - 2 | Славен | 1.85 | 3.42 | 3.77 |
| 06.10.2023 | Първа Лига | Славен | 3 - 2 | Вараждин | 2.72 | 3.18 | 2.45 |
| 28.07.2023 | Първа Лига | Вараждин | 2 - 2 | Славен | 1.81 | 3.37 | 4.03 |
| 07.04.2023 | Първа Лига | Славен | 1 - 1 | Вараждин | 2.27 | 3.10 | 2.95 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Славен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 10.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Динамо Загреб | 2 | +5 | 6 |
| 2 | Риека | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Локомотив Загреб | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Хайдук Сплит | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Вараждин | 1 | 0 | 1 |
| 5 | ХНК Горица | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Истра 1961 | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Осиек | 2 | -2 | 1 |
| 9 | Славен | 1 | -2 | 0 |
| 10 | Вуковар 1991 | 2 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Славен | |
| Вараждин | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Славен | Вараждин | |
| Позиция | 9 | 5 |
| Точки | 0 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 8 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Славен | Вараждин | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Славен | Вараждин | |
|
Вкарани
Получени |
0
2 |
1
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.10 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.30 | 1.47 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.08.2025 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
