Чехия - Купа на Чехия (2016 - 2017)
сряда, 12 април, 2017
19:45
5 - 2
(2 - 1, 3 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
5.25 |
15.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.03 |
1.17 |
4.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
13.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.04.2017 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Прага, а гостите от Карвина.
Разстоянието между двата града е 295.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фортуна Арена,
който има капацитет от
19 370 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Фортуна Арена.
Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Славия Прага - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.04.2017 |
1. Лига |
Карвина |
1 - 2 |
Славия Прага |
5.30 |
3.54 |
1.61 |
| 02.04.2017 |
1. Лига |
Славия Прага |
1 - 1 |
Спарта Прага |
1.93 |
3.22 |
3.79 |
| 18.03.2017 |
1. Лига |
Слован Либерец |
1 - 1 |
Славия Прага |
3.37 |
3.16 |
2.09 |
| 12.03.2017 |
1. Лига |
Славия Прага |
2 - 1 |
Теплице |
1.39 |
4.17 |
7.43 |
| 05.03.2017 |
1. Лига |
Славия Прага |
1 - 0 |
Виктория Пилзен |
1.89 |
3.32 |
3.83 |
| 25.02.2017 |
1. Лига |
Прибрам |
1 - 8 |
Славия Прага |
6.51 |
4.08 |
1.44 |
| 18.02.2017 |
1. Лига |
Славия Прага |
2 - 0 |
Височина Ихлава |
1.24 |
5.32 |
10.41 |
| 05.02.2017 |
Приятелски срещи |
Краснодар |
1 - 2 |
Славия Прага |
- |
- |
- |
| 02.12.2016 |
1. Лига |
Злин |
0 - 4 |
Славия Прага |
3.05 |
3.16 |
2.24 |
| 26.11.2016 |
1. Лига |
Славия Прага |
2 - 1 |
Млада Болеслав |
1.86 |
3.37 |
3.91 |
Общо 8 победи и 2 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Карвина - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.04.2017 |
1. Лига |
Карвина |
1 - 2 |
Славия Прага |
5.30 |
3.54 |
1.61 |
| 01.04.2017 |
1. Лига |
Слован Либерец |
2 - 0 |
Карвина |
1.57 |
3.63 |
5.67 |
| 19.03.2017 |
1. Лига |
Карвина |
2 - 3 |
Виктория Пилзен |
3.55 |
3.18 |
2.02 |
| 11.03.2017 |
1. Лига |
Височина Ихлава |
2 - 4 |
Карвина |
1.95 |
3.28 |
3.69 |
| 05.03.2017 |
1. Лига |
Карвина |
1 - 0 |
Злин |
2.63 |
3.00 |
2.65 |
| 25.02.2017 |
1. Лига |
Дукла Прага |
0 - 0 |
Карвина |
1.44 |
4.08 |
6.64 |
| 19.02.2017 |
1. Лига |
Карвина |
1 - 1 |
Млада Болеслав |
3.49 |
3.21 |
2.02 |
| 03.12.2016 |
1. Лига |
Збройовка Бърно |
1 - 1 |
Карвина |
1.72 |
3.45 |
4.57 |
| 30.11.2016 |
Купа на Чехия |
Карвина |
1 - 1 |
Дукла Прага |
2.96 |
3.14 |
2.28 |
| 26.11.2016 |
1. Лига |
Карвина |
3 - 0 |
Бохемианс 1905 Прага |
2.31 |
3.15 |
2.92 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.04.2017 |
1. Лига |
Карвина |
1 - 2 |
Славия Прага |
5.30 |
3.54 |
1.61 |
| 01.10.2016 |
1. Лига |
Славия Прага |
1 - 0 |
Карвина |
1.30 |
4.71 |
9.32 |
| 25.11.2009 |
Купа на Чехия |
Славия Прага |
2 - 0 |
Карвина |
1.23 |
5.25 |
9.39 |
| 14.11.2009 |
Купа на Чехия |
Карвина |
1 - 0 |
Славия Прага |
4.43 |
3.41 |
1.70 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Славия Прага имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Славия Прага класиране в Първа Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Виктория Пилзен |
23 |
16 |
5 |
2 |
35 |
14 |
+21 |
53 |
| 2 |
Славия Прага |
23 |
15 |
7 |
1 |
47 |
17 |
+30 |
52 |
| 3 |
Спарта Прага |
23 |
12 |
7 |
4 |
37 |
20 |
+17 |
43 |
| 4 |
Млада Болеслав |
23 |
10 |
8 |
5 |
34 |
23 |
+11 |
38 |
| 5 |
Злин |
23 |
9 |
8 |
6 |
29 |
25 |
+4 |
35 |
| 6 |
Теплице |
23 |
9 |
7 |
7 |
30 |
22 |
+8 |
34 |
| 7 |
Яблонец |
23 |
8 |
8 |
7 |
35 |
28 |
+7 |
32 |
| 8 |
Словачко |
23 |
6 |
11 |
6 |
24 |
27 |
-3 |
29 |
| 9 |
Карвина |
23 |
8 |
5 |
10 |
31 |
36 |
-5 |
29 |
| 10 |
Дукла Прага |
23 |
7 |
6 |
10 |
27 |
26 |
+1 |
27 |
| 11 |
Бохемианс 1905 Прага |
23 |
6 |
6 |
11 |
17 |
27 |
-10 |
24 |
| 12 |
Збройовка Бърно |
23 |
3 |
14 |
6 |
23 |
32 |
-9 |
23 |
| 13 |
Слован Либерец |
23 |
5 |
8 |
10 |
17 |
24 |
-7 |
23 |
| 14 |
Храдец Кралове |
23 |
6 |
3 |
14 |
22 |
36 |
-14 |
21 |
| 15 |
Височина Ихлава |
23 |
3 |
8 |
12 |
16 |
37 |
-21 |
17 |
| 16 |
Прибрам |
23 |
4 |
3 |
16 |
16 |
46 |
-30 |
15 |
Карвина класиране в Национална Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сигма Оломоуц |
21 |
15 |
4 |
2 |
43 |
13 |
+30 |
49 |
| 2 |
Баник Острава |
21 |
13 |
6 |
2 |
34 |
15 |
+19 |
45 |
| 3 |
Опава |
21 |
11 |
5 |
5 |
39 |
23 |
+16 |
38 |
| 4 |
Чешке Будьовице |
21 |
9 |
7 |
5 |
26 |
19 |
+7 |
34 |
| 5 |
Зноймо |
21 |
9 |
6 |
6 |
36 |
31 |
+5 |
33 |
| 6 |
Влашим |
21 |
9 |
5 |
7 |
34 |
28 |
+6 |
32 |
| 7 |
Виктория Жижков |
21 |
9 |
6 |
6 |
38 |
23 |
+15 |
30 |
| 8 |
Таборско |
21 |
7 |
7 |
7 |
27 |
32 |
-5 |
28 |
| 9 |
Фридек-Мистек |
21 |
7 |
6 |
8 |
36 |
40 |
-4 |
27 |
| 10 |
Варнсдорф |
21 |
7 |
4 |
10 |
28 |
31 |
-3 |
25 |
| 11 |
Усти над Лабем |
21 |
7 |
4 |
10 |
21 |
29 |
-8 |
25 |
| 12 |
Тринец |
21 |
6 |
6 |
9 |
30 |
35 |
-5 |
24 |
| 13 |
Пардубице |
21 |
6 |
5 |
10 |
17 |
29 |
-12 |
23 |
| 14 |
Баник Соколов |
21 |
4 |
8 |
9 |
21 |
34 |
-13 |
20 |
| 15 |
Витковице |
21 |
5 |
2 |
14 |
22 |
35 |
-13 |
17 |
| 16 |
Простейов |
21 |
2 |
3 |
16 |
16 |
51 |
-35 |
9 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
5.25 |
15.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.03 |
1.17 |
4.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
13.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.04.2017 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите