Чехия - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 26 юли, 2026
16:00
5 - 1
(4 - 1, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
6.25 |
15.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.02 |
1.11 |
5.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
13.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.07.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Прага, а гостите от Ухерске Храдище.
Разстоянието между двата града е 246.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фортуна Арена,
който има капацитет от
19 370 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Фортуна Арена.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Славия Прага - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Славия Прага |
2 - 0 |
Лион |
- |
- |
- |
| 12.07.2026 |
Приятелски срещи |
Славия Прага |
3 - 0 |
Ружомберок |
1.48 |
4.53 |
5.33 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Славия Прага |
0 - 1 |
Слован Братислава |
2.01 |
3.60 |
3.00 |
| 05.07.2026 |
Приятелски срещи |
Виечиста Крак. |
2 - 2 |
Славия Прага |
- |
- |
- |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Славия Прага |
1 - 2 |
Влашим |
1.12 |
8.70 |
14.25 |
| 20.06.2026 |
Приятелски срещи |
Динамо Киев |
1 - 1 |
Славия Прага |
1.59 |
3.87 |
4.65 |
| 24.05.2026 |
Група за Титлата |
Славия Прага |
3 - 0 |
Виктория Пилзен |
1.93 |
3.58 |
3.43 |
| 17.05.2026 |
Група за Титлата |
Храдец Кралове |
3 - 1 |
Славия Прага |
3.11 |
3.38 |
2.11 |
| 13.05.2026 |
Група за Титлата |
Славия Прага |
5 - 1 |
Яблонец |
1.38 |
4.56 |
6.60 |
| 09.05.2026 |
Група за Титлата |
Славия Прага |
0 - 3 |
Спарта Прага *** |
1.83 |
3.41 |
3.93 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 3 загуби
в последните 7 домакинства.
Словачко - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Словачко |
1 - 3 |
Скалица |
1.68 |
3.57 |
4.29 |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Словачко |
2 - 1 |
Заря Луганск |
1.94 |
3.56 |
3.16 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Словачко |
1 - 1 |
Спартак Търнава |
2.36 |
3.39 |
2.57 |
| 24.06.2026 |
Приятелски срещи |
Словачко |
1 - 2 |
Височина Ихлава |
1.24 |
5.32 |
9.02 |
| 31.05.2026 |
Плейофи |
Словачко |
3 - 0 |
Артис Бърно |
1.48 |
4.26 |
5.44 |
| 27.05.2026 |
Плейофи |
Артис Бърно |
1 - 4 |
Словачко |
2.89 |
3.24 |
2.27 |
| 23.05.2026 |
Група за Изпадане |
Злин |
1 - 0 |
Словачко |
2.28 |
3.35 |
2.82 |
| 16.05.2026 |
Група за Изпадане |
Словачко |
0 - 3 |
Млада Болеслав |
1.97 |
3.50 |
3.33 |
| 12.05.2026 |
Група за Изпадане |
Словачко |
2 - 1 |
Баник Острава |
2.53 |
3.35 |
2.48 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Дукла Прага |
0 - 1 |
Словачко |
2.42 |
3.21 |
2.73 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 загуба
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.11.2025 |
1. Лига |
Славия Прага |
3 - 0 |
Словачко |
1.14 |
6.76 |
14.46 |
| 03.08.2025 |
1. Лига |
Словачко |
0 - 1 |
Славия Прага |
9.48 |
5.45 |
1.26 |
| 19.04.2025 |
1. Лига |
Славия Прага |
2 - 0 |
Словачко |
1.08 |
8.67 |
21.31 |
| 21.07.2024 |
1. Лига |
Словачко |
0 - 0 |
Славия Прага |
6.12 |
4.41 |
1.42 |
| 18.05.2024 |
Група за Титлата |
Словачко |
1 - 2 |
Славия Прага |
6.26 |
4.39 |
1.43 |
| 30.03.2024 |
1. Лига |
Словачко |
1 - 3 |
Славия Прага |
4.82 |
3.66 |
1.65 |
| 21.10.2023 |
1. Лига |
Славия Прага |
2 - 0 |
Словачко |
1.26 |
5.43 |
9.52 |
| 27.05.2023 |
Група за Титлата |
Славия Прага |
4 - 0 |
Словачко |
1.26 |
5.59 |
9.67 |
| 26.02.2023 |
1. Лига |
Славия Прага |
2 - 0 |
Словачко |
1.29 |
5.12 |
9.94 |
| 04.09.2022 |
1. Лига |
Словачко |
1 - 1 |
Славия Прага |
3.87 |
3.69 |
1.84 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 8 победи,
гостите
нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Славия Прага имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Първа Лига класиране към 26.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Збройовка Бърно |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 1 |
Слован Либерец |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 1 |
Теплице |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 4 |
Баник Острава |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 5 |
Злин |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 6 |
Бохемианс 1905 Прага |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 6 |
Виктория Пилзен |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 6 |
Спарта Прага |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 9 |
Артис Бърно |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Млада Болеслав |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Пардубице |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Сигма Оломоуц |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Славия Прага |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Словачко |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Храдец Кралове |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Яблонец |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Славия Прага |
Словачко |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
6.25 |
15.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.02 |
1.11 |
5.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.04 |
13.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.50 |
1.14 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.62 |
2.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.25 |
1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.07.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите