България - Първа ПФЛ (2026 - 2027)
понеделник, 20 юли, 2026
19:15
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.50 |
4.10 |
1.46 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
1.22 |
1.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.00 |
1.17 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.07.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от София.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 5.4 км.
Треньорът на домакините е Ратко Достанич (Сър), а на гостите Христо Янев (Бъл).
Мачът ще се играе на стадион
Александър Шаламанов,
който има капацитет от
25 556 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Александър Шаламанов.
Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Славия - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Славия |
7 - 2 |
Монтана |
1.65 |
3.53 |
4.49 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Септември София |
2 - 3 |
Славия |
- |
- |
- |
| 22.05.2026 |
Група за Изпадане |
Славия |
2 - 0 |
Монтана |
1.57 |
3.85 |
5.03 |
| 18.05.2026 |
Група за Изпадане |
Локомотив София |
2 - 0 |
Славия |
1.52 |
4.01 |
5.32 |
| 13.05.2026 |
Група за Изпадане |
Славия |
0 - 2 |
Добруджа Добрич |
2.64 |
3.26 |
2.46 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Спартак Варна |
2 - 1 |
Славия |
2.18 |
3.34 |
3.01 |
| 06.05.2026 |
Група за Изпадане |
Славия |
2 - 1 |
Септември София |
2.68 |
3.37 |
2.37 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Берое |
3 - 0 |
Славия |
2.00 |
3.44 |
3.29 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Славия |
1 - 1 |
Ботев Враца |
2.53 |
3.22 |
2.59 |
| 16.04.2026 |
Първа ПФЛ |
Монтана |
0 - 0 |
Славия |
3.86 |
3.41 |
1.84 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
ЦСКА София - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.07.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Дери Сити |
1 - 2 |
ЦСКА София |
3.70 |
3.74 |
1.84 |
| 09.07.2026 |
ЛЕ Квалификации |
ЦСКА София |
3 - 2 |
Дери Сити |
1.23 |
5.53 |
11.47 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
ЦСКА София |
3 - 0 |
Марек Дупница |
- |
- |
- |
| 28.06.2026 |
Приятелски срещи |
Одра Ополе |
2 - 3 |
ЦСКА София |
4.79 |
3.98 |
1.55 |
| 24.06.2026 |
Приятелски срещи |
ЦСКА София |
0 - 4 |
Полесия Житомир |
2.21 |
3.28 |
2.76 |
| 25.05.2026 |
Група за Титлата |
Лудогорец Разград |
1 - 0 |
ЦСКА София |
1.65 |
3.65 |
4.72 |
| 20.05.2026 |
Купа на България |
Локомотив Пловдив |
1 - 1 |
ЦСКА София |
5.90 |
3.81 |
1.49 |
| 16.05.2026 |
Група за Титлата |
Левски София |
2 - 0 |
ЦСКА София |
2.16 |
3.30 |
3.02 |
| 13.05.2026 |
Група за Титлата |
ЦСКА София |
1 - 1 |
ЦСКА 1948 София |
2.03 |
3.21 |
3.53 |
| 08.05.2026 |
Група за Титлата |
ЦСКА 1948 София |
0 - 1 |
ЦСКА София |
2.87 |
3.16 |
2.34 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.02.2026 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА София |
1 - 0 |
Славия |
1.30 |
4.74 |
9.52 |
| 30.08.2025 |
Първа ПФЛ |
Славия |
2 - 2 |
ЦСКА София |
5.76 |
3.91 |
1.52 |
| 08.02.2025 |
Първа ПФЛ |
Славия |
1 - 0 |
ЦСКА София |
4.48 |
3.61 |
1.68 |
| 17.08.2024 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА София |
0 - 1 |
Славия |
1.42 |
4.14 |
6.63 |
| 05.12.2023 |
Купа на България |
Славия |
0 - 1 |
ЦСКА София |
5.31 |
3.51 |
1.61 |
| 01.12.2023 |
Първа ПФЛ |
Славия |
1 - 1 |
ЦСКА София |
5.38 |
3.49 |
1.63 |
| 06.08.2023 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА София |
1 - 1 |
Славия |
1.31 |
4.54 |
9.38 |
| 09.04.2023 |
Първа ПФЛ |
Славия |
0 - 2 |
ЦСКА София |
6.20 |
3.59 |
1.52 |
| 11.09.2022 |
Първа ПФЛ |
ЦСКА София |
2 - 0 |
Славия |
1.58 |
3.64 |
5.44 |
| 06.05.2022 |
Група за Титлата |
ЦСКА София |
3 - 1 |
Славия |
1.52 |
3.81 |
5.93 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Славия имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Първа ПФЛ класиране към 20.07.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Левски София |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 2 |
Лудогорец Разград |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Спартак Варна |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 3 |
ЦСКА 1948 София |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 5 |
Арда Кърджали |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 5 |
Ботев Враца |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 5 |
Септември София |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 5 |
Черно море |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 9 |
Дунав Русе |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 10 |
Локомотив Пловдив |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 11 |
Ботев Пловдив |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Локомотив София |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Славия |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
ЦСКА София |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Славия |
ЦСКА София |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.50 |
4.10 |
1.46 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
1.22 |
1.10 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.00 |
1.17 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.07.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите