Словакия - 2. Лига (2017 - 2018)
17:30
Славой Требишов
Партизан Бардейов
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.50 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.28 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Требишов, а гостите от Бардейов. Разстоянието между двата града е 80.6 км. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Славой Требишов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | 2. Лига | Славой Требишов | 1 - 1 | Зволен | 1.40 | 4.17 | 5.98 |
| 10.04.2018 | 2. Лига | Локомотив Кошице | 0 - 1 | Славой Требишов | 1.90 | 3.54 | 3.20 |
| 06.04.2018 | 2. Лига | Спишка Нова Вес | 1 - 2 | Славой Требишов | 1.66 | 3.69 | 4.00 |
| 01.04.2018 | 2. Лига | Славой Требишов | 0 - 0 | Похроние Долна Жданя | 2.22 | 3.25 | 2.78 |
| 28.03.2018 | 2. Лига | Славой Требишов | 0 - 3 | Серед | 4.03 | 3.54 | 1.70 |
| 24.03.2018 | 2. Лига | Татран Липт. Микулаш | 0 - 1 | Славой Требишов | 1.32 | 4.69 | 6.44 |
| 19.11.2017 | 2. Лига | Жилина Б | 7 - 1 | Славой Требишов | 1.25 | 4.96 | 8.52 |
| 12.11.2017 | 2. Лига | Славой Требишов | 1 - 0 | ШТК 1914 Шаморин | 2.10 | 3.38 | 2.93 |
| 05.11.2017 | 2. Лига | Славой Требишов | 1 - 1 | Скалица | 4.48 | 4.10 | 1.54 |
| 27.10.2017 | 2. Лига | Нове Место Вахом | 1 - 1 | Славой Требишов | 1.87 | 3.55 | 3.39 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Партизан Бардейов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | 2. Лига | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 0 | Партизан Бардейов | 1.78 | 3.40 | 4.00 |
| 10.04.2018 | 2. Лига | Партизан Бардейов | 1 - 2 | Интер Братислава | 1.49 | 3.94 | 5.04 |
| 07.04.2018 | 2. Лига | Партизан Бардейов | 2 - 0 | Скалица | - | - | - |
| 31.03.2018 | 2. Лига | Нове Место Вахом | 1 - 2 | Партизан Бардейов | 2.50 | 3.33 | 2.38 |
| 27.03.2018 | 2. Лига | Попрад | 3 - 1 | Партизан Бардейов | 1.35 | 4.59 | 5.98 |
| 18.11.2017 | 2. Лига | Партизан Бардейов | 3 - 0 | Зволен | 1.65 | 3.56 | 4.36 |
| 11.11.2017 | 2. Лига | Спишка Нова Вес | 2 - 1 | Партизан Бардейов | 2.00 | 3.35 | 3.16 |
| 03.11.2017 | 2. Лига | Похроние Долна Жданя | 1 - 1 | Партизан Бардейов | 1.74 | 3.64 | 3.74 |
| 28.10.2017 | 2. Лига | Партизан Бардейов | 3 - 3 | Татран Липт. Микулаш | 1.86 | 3.40 | 3.48 |
| 20.10.2017 | 2. Лига | Партизан Бардейов | 7 - 0 | Железарна Подбр. Б | 1.24 | 5.18 | 9.01 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2017 | 2. Лига | Партизан Бардейов | 2 - 1 | Славой Требишов | 1.35 | 4.38 | 6.58 |
| 22.03.2015 | 2. Лига - Изток | Славой Требишов | 0 - 4 | Партизан Бардейов | 4.25 | 3.70 | 1.63 |
| 27.09.2014 | 2. Лига - Изток | Партизан Бардейов | 2 - 1 | Славой Требишов | - | - | - |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Славой Требишов имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
2. Лига класиране към 18.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Серед | 24 | +36 | 52 |
| 2 | Попрад | 24 | +20 | 44 |
| 3 | Скалица | 24 | +8 | 44 |
| 4 | Жилина Б | 24 | +21 | 37 |
| 5 | Локомотив Кошице | 23 | +7 | 37 |
| 6 | Похроние Долна Жданя | 24 | +9 | 32 |
| 7 | ШТК 1914 Шаморин | 24 | +4 | 32 |
| 8 | Интер Братислава | 24 | -5 | 32 |
| 9 | Спишка Нова Вес | 24 | -11 | 30 |
| 10 | Партизан Бардейов | 22 | +3 | 29 |
| 11 | Славой Требишов | 23 | -16 | 29 |
| 12 | Татран Липтовски Микулаш | 24 | 0 | 28 |
| 13 | Зволен | 24 | -18 | 27 |
| 14 | Комарно | 23 | -15 | 26 |
| 15 | Нове Место над Вахом | 23 | -21 | 25 |
| 16 | Железарна Подбрезова Б | 24 | -22 | 21 |
Хронология в първенството
| Славой Требишов | |
| Партизан Бардейов | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Славой Требишов | Славой Требишов | Партизан Бардейов | Партизан Бардейов | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Серед | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 | 0 - 0 | |||
| 2 | Попрад | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 3 | Скалица | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 4 | Жилина Б | 1 - 0 | 7 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 5 | Локомотив Кошице | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 6 | Похроние Долна Жданя | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 7 | ШТК 1914 Шаморин | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Интер Братислава | 1 - 0 | 1 - 2 | 5 - 0 | 5 - 0 | |||
| 9 | Спишка Нова Вес | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | Партизан Бардейов | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Славой Требишов | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 12 | Татран Липтовски Микулаш | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 3 | |||
| 13 | Зволен | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Комарно | 0 - 2 | 0 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 15 | Нове Место над Вахом | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 16 | Железарна Подбрезова Б | 1 - 1 | 7 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Славой Требишов | Партизан Бардейов | |
| Позиция | 11 | 10 |
| Точки | 29 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 14 |
| Точки | 18 | 6 |
Форма в шампионата
| Славой Требишов | Партизан Бардейов | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 10 |
8
5 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 3 |
1
3 7 |
Голове в шампионата
| Славой Требишов | Партизан Бардейов | |
|
Вкарани
Получени |
19
35 |
33
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
12 |
8
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.50 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.28 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
