Ирландия - Висша Дивизия (2026)
събота, 17 октомври, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.90 |
3.90 |
1.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.22 |
1.22 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.25 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Слиго, а гостите от Дъндалк.
Разстоянието между двата града е 137.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Шоуграундс,
който има капацитет от
3 873 места.
Снимки от Google карта
стадион Шоуграундс.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Слиго Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Висша Дивизия |
Шелбърн |
5 - 1 |
Слиго Роувърс |
1.29 |
5.02 |
8.37 |
| 19.09.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
0 - 1 |
Сейнт Патрикс |
7.33 |
4.64 |
1.34 |
| 14.09.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
1 - 3 |
Голуей Юнайтед |
3.06 |
3.44 |
2.09 |
| 11.09.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
2 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.72 |
3.55 |
4.34 |
| 04.09.2026 |
Купа на Ирландия |
Уотърфорд |
3 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.56 |
3.93 |
4.56 |
| 28.08.2026 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
3 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.23 |
5.57 |
9.94 |
| 21.08.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
0 - 0 |
Уотърфорд |
2.78 |
3.47 |
2.23 |
| 15.08.2026 |
Купа на Ирландия |
Слиго Роувърс |
4 - 0 |
Кери |
1.53 |
3.80 |
4.65 |
| 07.08.2026 |
Висша Дивизия |
Дери Сити |
2 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.40 |
4.33 |
6.69 |
| 31.07.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
1 - 1 |
Слиго Роувърс |
1.40 |
4.52 |
6.27 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Дъндолк - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.10.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
1 - 2 |
Бохемианс |
4.07 |
3.93 |
1.68 |
| 18.09.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
2 - 3 |
Шелбърн |
2.35 |
3.45 |
2.64 |
| 14.09.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
0 - 4 |
Сейнт Патрикс |
3.08 |
3.50 |
2.06 |
| 11.09.2026 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
1 - 1 |
Дъндолк |
2.36 |
3.48 |
2.60 |
| 06.09.2026 |
Купа на Ирландия |
Дери Сити |
4 - 2 |
Дъндолк |
1.83 |
3.38 |
3.49 |
| 28.08.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
2 - 3 |
Дъндолк |
3.04 |
3.31 |
2.16 |
| 21.08.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
1 - 2 |
Голуей Юнайтед |
1.72 |
3.80 |
4.01 |
| 07.08.2026 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
3 - 2 |
Дъндолк |
1.64 |
3.78 |
4.54 |
| 31.07.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
1 - 1 |
Слиго Роувърс |
1.40 |
4.52 |
6.27 |
| 24.07.2026 |
Висша Дивизия |
Сейнт Патрикс |
1 - 1 |
Дъндолк |
1.53 |
4.01 |
5.13 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.07.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
1 - 1 |
Слиго Роувърс |
1.40 |
4.52 |
6.27 |
| 25.04.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
2 - 0 |
Дъндолк |
3.32 |
3.31 |
2.02 |
| 16.03.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
1 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.57 |
3.77 |
5.07 |
| 18.07.2025 |
Купа на Ирландия |
Дъндолк |
0 - 2 |
Слиго Роувърс |
2.30 |
3.25 |
2.70 |
| 21.09.2024 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
2 - 1 |
Дъндолк |
1.87 |
3.60 |
3.62 |
| 13.06.2024 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
1 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.88 |
3.34 |
3.91 |
| 19.04.2024 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
1 - 1 |
Дъндолк |
2.11 |
3.10 |
3.33 |
| 04.03.2024 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
0 - 5 |
Слиго Роувърс |
2.10 |
3.18 |
3.39 |
| 20.10.2023 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
0 - 2 |
Дъндолк |
2.71 |
3.29 |
2.46 |
| 11.08.2023 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
1 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.88 |
3.34 |
3.78 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Слиго Роувърс имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Висша Дивизия класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шамрок Роувърс |
33 |
19 |
8 |
6 |
54 |
33 |
+21 |
65 |
| 2 |
Сейнт Патрикс |
32 |
17 |
8 |
7 |
52 |
25 |
+27 |
59 |
| 3 |
Бохемианс |
33 |
17 |
8 |
8 |
58 |
40 |
+18 |
59 |
| 4 |
Шелбърн |
33 |
10 |
13 |
10 |
47 |
46 |
+1 |
43 |
| 5 |
Дери Сити |
32 |
9 |
14 |
9 |
45 |
42 |
+3 |
41 |
| 6 |
Дъндолк |
33 |
10 |
11 |
12 |
50 |
55 |
-5 |
41 |
| 7 |
Голуей Юнайтед |
32 |
9 |
11 |
12 |
42 |
48 |
-6 |
38 |
| 8 |
Уотърфорд |
32 |
7 |
13 |
12 |
44 |
54 |
-10 |
34 |
| 9 |
Дрогеда Юнайтед |
33 |
8 |
10 |
15 |
39 |
54 |
-15 |
34 |
| 10 |
Слиго Роувърс |
33 |
5 |
8 |
20 |
25 |
59 |
-34 |
23 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Слиго Роувърс |
|
| Дъндолк |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Слиго Роувърс |
Слиго Роувърс |
|
Дъндолк |
Дъндолк |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шамрок Роувърс |
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
|
1 - 0 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 2 |
Сейнт Патрикс |
0 - 1 |
2 - 0 |
0 - 1 |
|
0 - 4 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Бохемианс |
1 - 3 |
3 - 0 |
1 - 3 |
|
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Шелбърн |
2 - 2 |
5 - 1 |
2 - 2 |
|
2 - 3 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Дери Сити |
0 - 0 |
2 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 6 |
Дъндолк |
2 - 0 |
1 - 1 |
2 - 0 |
|
- |
- |
- |
| 7 |
Голуей Юнайтед |
1 - 3 |
3 - 2 |
1 - 3 |
|
1 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Уотърфорд |
0 - 0 |
4 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 3 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 9 |
Дрогеда Юнайтед |
2 - 2 |
2 - 0 |
2 - 2 |
|
1 - 2 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 10 |
Слиго Роувърс |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Слиго Роувърс |
Дъндолк |
| Победи |
5 |
10 |
| Равни |
8 |
11 |
| Загуби |
20 |
12 |
| Вкарани Голове |
25 |
50 |
| Получени Голове |
59 |
55 |
| Средно Вкарани |
0.76 |
1.52 |
| Средно Получени |
1.79 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
52% |
91% |
| Мачове Получил |
82% |
85% |
| Гол/Гол |
45% |
76% |
| Над 1.5 |
73% |
91% |
| Над 2.5 |
48% |
64% |
| Над 3.5 |
30% |
39% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
5 |
8 |
| Загуби |
8 |
4 |
| Вкарани Голове |
15 |
24 |
| Получени Голове |
26 |
28 |
| Средно Вкарани |
0.94 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.62 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
62% |
88% |
| Мачове Получил |
75% |
94% |
| Гол/Гол |
50% |
81% |
| Над 1.5 |
75% |
94% |
| Над 2.5 |
50% |
56% |
| Над 3.5 |
38% |
44% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.90 |
3.90 |
1.70 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
1.22 |
1.22 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.25 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака