Ирландия - Висша Дивизия (2026)
събота, 16 май, 2026
21:45
Слиго Роувърс
Голуей Юнайтед
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.20 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Слиго, а гостите от Голуей.
Разстоянието между двата града е 117.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Шоуграундс,
който има капацитет от
3 873 места.
Снимки от Google карта
стадион Шоуграундс.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Слиго Роувърс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Висша Дивизия |
Шелбърн |
0 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.44 |
4.17 |
6.28 |
| 04.05.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
1 - 1 |
Сейнт Патрикс |
4.75 |
3.58 |
1.64 |
| 01.05.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
1 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.86 |
3.40 |
3.78 |
| 25.04.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
2 - 0 |
Дъндолк |
3.32 |
3.31 |
2.02 |
| 18.04.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
2 - 0 |
Уотърфорд |
2.04 |
3.33 |
3.29 |
| 10.04.2026 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 2 |
Слиго Роувърс |
1.32 |
4.58 |
8.13 |
| 06.04.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
0 - 0 |
Дери Сити |
4.09 |
3.38 |
1.79 |
| 03.04.2026 |
Висша Дивизия |
Сейнт Патрикс |
4 - 1 |
Слиго Роувърс |
1.33 |
4.47 |
8.35 |
| 21.03.2026 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
0 - 1 |
Шелбърн |
4.37 |
3.40 |
1.74 |
| 16.03.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
1 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.57 |
3.77 |
5.07 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Голуей Юнайтед - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
1 - 3 |
Шамрок Роувърс |
3.62 |
3.32 |
1.92 |
| 04.05.2026 |
Висша Дивизия |
Дери Сити |
1 - 1 |
Голуей Юнайтед |
1.78 |
3.43 |
4.09 |
| 01.05.2026 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
2 - 2 |
Сейнт Патрикс |
3.85 |
3.37 |
1.85 |
| 24.04.2026 |
Висша Дивизия |
Уотърфорд |
1 - 1 |
Голуей Юнайтед |
2.99 |
3.25 |
2.19 |
| 17.04.2026 |
Висша Дивизия |
Дъндолк |
2 - 1 |
Голуей Юнайтед |
1.94 |
3.36 |
3.50 |
| 06.04.2026 |
Висша Дивизия |
Дрогеда Юнайтед |
2 - 3 |
Голуей Юнайтед |
2.50 |
3.01 |
2.73 |
| 03.04.2026 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
2 - 1 |
Дери Сити |
2.94 |
3.11 |
2.28 |
| 20.03.2026 |
Висша Дивизия |
Шамрок Роувърс |
2 - 0 |
Голуей Юнайтед |
1.50 |
3.78 |
5.90 |
| 16.03.2026 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
4 - 3 |
Уотърфорд |
1.80 |
3.49 |
3.90 |
| 13.03.2026 |
Висша Дивизия |
Бохемианс |
1 - 0 |
Голуей Юнайтед |
1.59 |
3.61 |
5.16 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.02.2026 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
1 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.69 |
3.50 |
4.53 |
| 24.01.2026 |
Приятелски срещи |
Слиго Роувърс |
6 - 0 |
Голуей Юнайтед |
3.04 |
3.38 |
2.07 |
| 22.09.2025 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
0 - 1 |
Слиго Роувърс |
1.80 |
3.51 |
3.88 |
| 23.06.2025 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
2 - 1 |
Голуей Юнайтед |
3.13 |
3.32 |
2.09 |
| 16.05.2025 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
0 - 1 |
Слиго Роувърс |
1.70 |
3.73 |
4.14 |
| 12.04.2025 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
1 - 2 |
Голуей Юнайтед |
3.16 |
3.21 |
2.12 |
| 25.10.2024 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
2 - 2 |
Слиго Роувърс |
1.51 |
3.93 |
5.87 |
| 27.07.2024 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
2 - 0 |
Голуей Юнайтед |
3.10 |
3.16 |
2.22 |
| 10.05.2024 |
Висша Дивизия |
Голуей Юнайтед |
0 - 0 |
Слиго Роувърс |
1.82 |
3.12 |
4.52 |
| 22.04.2024 |
Висша Дивизия |
Слиго Роувърс |
0 - 0 |
Голуей Юнайтед |
2.77 |
2.92 |
2.50 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Слиго Роувърс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Висша Дивизия класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шамрок Роувърс |
16 |
10 |
4 |
2 |
27 |
13 |
+14 |
34 |
| 2 |
Сейнт Патрикс |
16 |
9 |
4 |
3 |
31 |
15 |
+16 |
31 |
| 3 |
Бохемианс |
16 |
6 |
7 |
3 |
21 |
15 |
+6 |
25 |
| 4 |
Дъндолк |
16 |
5 |
7 |
4 |
27 |
26 |
+1 |
22 |
| 5 |
Дери Сити |
16 |
4 |
7 |
5 |
19 |
19 |
0 |
19 |
| 6 |
Дрогеда Юнайтед |
15 |
5 |
4 |
6 |
19 |
24 |
-5 |
19 |
| 7 |
Шелбърн |
15 |
4 |
6 |
5 |
23 |
24 |
-1 |
18 |
| 8 |
Голуей Юнайтед |
15 |
4 |
5 |
6 |
19 |
23 |
-4 |
17 |
| 9 |
Слиго Роувърс |
16 |
4 |
4 |
8 |
11 |
19 |
-8 |
16 |
| 10 |
Уотърфорд |
15 |
0 |
6 |
9 |
13 |
32 |
-19 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Слиго Роувърс |
|
| Голуей Юнайтед |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Слиго Роувърс |
Слиго Роувърс |
|
Голуей Юнайтед |
Голуей Юнайтед |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шамрок Роувърс |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
1 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Сейнт Патрикс |
1 - 1 |
4 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
Бохемианс |
0 - 4 |
1 - 2 |
0 - 4 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Дъндолк |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Дери Сити |
0 - 0 |
2 - 1 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Дрогеда Юнайтед |
2 - 1 |
1 - 0 |
2 - 1 |
|
0 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 7 |
Шелбърн |
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Голуей Юнайтед |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Слиго Роувърс |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 10 |
Уотърфорд |
2 - 0 |
0 - 0 |
2 - 0 |
|
4 - 3 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Слиго Роувърс |
Голуей Юнайтед |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
8 |
6 |
| Вкарани Голове |
11 |
19 |
| Получени Голове |
19 |
23 |
| Средно Вкарани |
0.69 |
1.27 |
| Средно Получени |
1.19 |
1.53 |
| Мачове Вкарал |
44% |
73% |
| Мачове Получил |
69% |
93% |
| Гол/Гол |
31% |
67% |
| Над 1.5 |
56% |
73% |
| Над 2.5 |
31% |
47% |
| Над 3.5 |
12% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
7 |
7 |
| Получени Голове |
9 |
11 |
| Средно Вкарани |
0.88 |
0.88 |
| Средно Получени |
1.12 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
50% |
62% |
| Мачове Получил |
62% |
100% |
| Гол/Гол |
25% |
62% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
25% |
| Над 3.5 |
12% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.20 |
2.50 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.36 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
2.08 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака