Лига на Конференциите Квалификации (2024 - 2025)
20:00
Слима Уондърърс
(Малта)
Ной Ереван
(Армения)
с общ резултат 0 - 7
Ной Ереван7 - 0Слима Уондърърс
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.70 | 4.10 | 1.65 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.17 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Слима (Малта), а гостите от Ереван (Армения). Мачът ще се играе в Атард, разстоянието от Атард до Слима е 6.1 км., а от Атард до Ереван е 2 663.6 км. Мачът ще се играе на стадион Национален стадион Та Али, който има капацитет от 16 997 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национален стадион Та Али. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Слима Уондърърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2024 | ЛК Квалификации | Ной Ереван | 7 - 0 | Слима Уондърърс | 1.67 | 3.58 | 4.59 |
| 28.06.2024 | Приятелски срещи | Слима Уондърърс | 1 - 3 | Хамрун Спартанс | - | - | - |
| 12.05.2024 | Купа на Малта | Флориана | 0 - 0 | Слима Уондърърс | 1.86 | 3.22 | 3.80 |
| 08.05.2024 | Купа на Малта | Биркиркара | 0 - 0 | Слима Уондърърс | 2.73 | 3.21 | 2.32 |
| 02.05.2024 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 3 - 0 | Сиренс | 1.26 | 4.69 | 8.88 |
| 27.04.2024 | Премиер Лига | Гудя Юнайтед | 0 - 6 | Слима Уондърърс | - | - | - |
| 20.04.2024 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 0 - 0 | Нашар Лайънс | - | - | - |
| 14.04.2024 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 1 | Слима Уондърърс | 4.42 | 3.33 | 1.73 |
| 07.04.2024 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 0 - 0 | Хибърниънс | 2.04 | 3.20 | 3.27 |
| 30.03.2024 | Купа на Малта | Моста ФК | 1 - 1 | Слима Уондърърс | 5.01 | 3.13 | 1.68 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Ной Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2024 | ЛК Квалификации | Ной Ереван | 7 - 0 | Слима Уондърърс | 1.67 | 3.58 | 4.59 |
| 18.07.2024 | ЛК Квалификации | Шкендия Тетово | 1 - 2 | Ной Ереван | 2.02 | 3.37 | 3.37 |
| 11.07.2024 | ЛК Квалификации | Ной Ереван | 2 - 0 | Шкендия Тетово | 2.01 | 3.28 | 3.39 |
| 25.05.2024 | Висша Лига | Ной Ереван | 3 - 1 | Уест Армения | 1.12 | 6.50 | 18.71 |
| 21.05.2024 | Висша Лига | Пюник Ереван | 3 - 0 | Ной Ереван | 1.82 | 3.34 | 3.80 |
| 16.05.2024 | Висша Лига | Ной Ереван | 2 - 1 | Арарат-Армения | 2.69 | 3.12 | 2.41 |
| 09.05.2024 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Ной Ереван | 4.79 | 3.67 | 1.59 |
| 04.05.2024 | Висша Лига | Ной Ереван | 2 - 1 | Алашкерт Ереван | 1.59 | 3.54 | 5.06 |
| 27.04.2024 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Ной Ереван | 5.38 | 3.51 | 1.56 |
| 23.04.2024 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 1 | Ной Ереван | - | - | - |
Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2024 | ЛК Квалификации | Ной Ереван | 7 - 0 | Слима Уондърърс | 1.67 | 3.58 | 4.59 |
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Слима Уондърърс класиране в Малта - Премиер Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хамрун Спартанс | 26 | +45 | 62 |
| 2 | Флориана | 26 | +34 | 57 |
| 3 | Слима Уондърърс | 26 | +22 | 50 |
| 4 | Марсашлок | 26 | +17 | 43 |
| 5 | Биркиркара | 26 | +1 | 36 |
| 6 | Нашар Лайънс | 26 | -3 | 35 |
| 7 | Хибърниънс | 26 | +1 | 35 |
| 8 | Балзан | 26 | -2 | 34 |
| 9 | Гзира Юнайтед | 26 | +5 | 33 |
| 10 | Моста ФК | 26 | -13 | 31 |
| 11 | Санта Лучия ФК | 26 | -16 | 30 |
| 12 | Валета | 26 | -5 | 27 |
| 13 | Сиренс | 26 | -33 | 16 |
| 14 | Гудя Юнайтед | 26 | -53 | 6 |
Ной Ереван класиране в Армения - Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пюник Ереван | 36 | +56 | 82 |
| 2 | Ной Ереван | 36 | +36 | 80 |
| 3 | Арарат-Армения Ереван | 36 | +39 | 75 |
| 4 | Урарту Ереван | 36 | 0 | 50 |
| 5 | Алашкерт Ереван | 36 | -2 | 45 |
| 6 | Арарат Ереван | 36 | -11 | 45 |
| 7 | Уест Армения Ереван | 36 | -30 | 37 |
| 8 | Ширак Гюмри | 36 | -18 | 33 |
| 9 | Ван Чаренцаван | 36 | -35 | 32 |
| 10 | ЦСКА Ереван | 36 | -35 | 27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.70 | 4.10 | 1.65 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.17 | 1.22 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2024 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра