Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
17:00
Слима Уондърърс
Валета
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.75 | 1.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.25 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.11.2016 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Слима, а гостите от Валета. Мачът ще се играе в Атард, разстоянието от Атард до Слима е 6.1 км., а от Атард до Валета е 6.9 км. Мачът ще се играе на стадион Национален стадион Та Али, който има капацитет от 16 997 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национален стадион Та Али. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Слима Уондърърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Балзан | 3.04 | 3.39 | 2.03 |
| 30.10.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Моста ФК | 1.71 | 3.47 | 4.06 |
| 23.10.2016 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 1 | Слима Уондърърс | 3.82 | 3.81 | 1.70 |
| 15.10.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 3 | Слима Уондърърс | 3.23 | 3.39 | 1.97 |
| 01.10.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 3 - 1 | Флориана | - | - | - |
| 25.09.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 1 | Таршин Рейнбоус | 2.65 | 3.51 | 2.23 |
| 21.09.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 3 - 0 | Слима Уондърърс | 5.35 | 4.73 | 1.40 |
| 18.09.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 1 | Биркиркара | 5.48 | 4.01 | 1.48 |
| 10.09.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | Слима Уондърърс | 3.07 | 3.67 | 1.93 |
| 26.08.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 0 - 1 | Хибърниънс | 4.03 | 4.01 | 1.63 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Валета - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 3 | Валета | 5.24 | 4.04 | 1.48 |
| 28.10.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 0 | Валета | 9.62 | 5.96 | 1.20 |
| 22.10.2016 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 1.50 | 4.05 | 4.94 |
| 15.10.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 3 | Валета | 5.31 | 4.26 | 1.45 |
| 30.09.2016 | Премиер Лига | Валета | 1 - 1 | Биркиркара | 2.73 | 3.47 | 2.18 |
| 25.09.2016 | Премиер Лига | Валета | 0 - 2 | Хибърниънс | 2.26 | 3.47 | 2.64 |
| 21.09.2016 | Премиер Лига | Флориана | 2 - 0 | Валета | 5.36 | 4.43 | 1.42 |
| 17.09.2016 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 2 | Валета | 3.79 | 4.10 | 1.67 |
| 10.09.2016 | Премиер Лига | Валета | 5 - 1 | Пембрук Атлета | 1.20 | 5.95 | 8.82 |
| 26.08.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 1 | Валета | 6.07 | 4.80 | 1.36 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2016 | Премиер Лига | Валета | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 1.28 | 5.10 | 7.39 |
| 06.03.2016 | Група за Титлата | Слима Уондърърс | 0 - 3 | Валета | 9.03 | 5.26 | 1.22 |
| 01.12.2015 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 4 | Валета | 6.58 | 4.00 | 1.40 |
| 28.08.2015 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Слима Уондърърс | 1.15 | 6.41 | 12.71 |
| 17.04.2015 | Група за Титлата | Слима Уондърърс | 3 - 3 | Валета | 8.55 | 5.80 | 1.22 |
| 21.12.2014 | Премиер Лига | Валета | 3 - 1 | Слима Уондърърс | 1.42 | 4.26 | 5.91 |
| 21.09.2014 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 0 - 5 | Валета | 4.40 | 3.84 | 1.61 |
| 30.03.2014 | Група за Титлата | Слима Уондърърс | 0 - 2 | Валета | 4.00 | 3.60 | 1.70 |
| 23.02.2014 | Група за Титлата | Валета | 1 - 1 | Слима Уондърърс | 1.53 | 4.00 | 5.00 |
| 12.01.2014 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Слима Уондърърс | 1.42 | 4.00 | 5.75 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 7 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Слима Уондърърс имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 19.11.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 11 | +9 | 24 |
| 2 | Хибърниънс | 11 | +5 | 23 |
| 3 | Валета | 11 | +8 | 21 |
| 4 | Биркиркара | 11 | +17 | 20 |
| 5 | Флориана | 11 | +3 | 18 |
| 6 | Слима Уондърърс | 11 | +2 | 17 |
| 7 | Хамрун Спартанс | 11 | -2 | 14 |
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 11 | -5 | 13 |
| 9 | Таршин Рейнбоус | 11 | -6 | 10 |
| 10 | Гзира Юнайтед | 11 | -9 | 9 |
| 11 | Пембрук Атлета | 11 | -11 | 7 |
| 12 | Моста ФК | 11 | -11 | 3 |
Хронология в първенството
| Слима Уондърърс | |
| Валета | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Слима Уондърърс | Слима Уондърърс | Валета | Валета | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 2 | Хибърниънс | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | ||||
| 3 | Валета | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 4 | Биркиркара | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 5 | Флориана | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 6 | Слима Уондърърс | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 7 | Хамрун Спартанс | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||||
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 9 | Таршин Рейнбоус | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Гзира Юнайтед | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 11 | Пембрук Атлета | 0 - 1 | 5 - 1 | |||||
| 12 | Моста ФК | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Слима Уондърърс | Валета | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 17 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 11 | 11 |
Форма в шампионата
| Слима Уондърърс | Валета | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 4 |
6
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 1 |
3
2 1 |
Голове в шампионата
| Слима Уондърърс | Валета | |
|
Вкарани
Получени |
14
12 |
18
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
6 |
9
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.75 | 1.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.25 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.11.2016 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
