Босна и Херцеговина - Висша Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
18:00
18:00
Слога Добой
БСК Баня Лука
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Слога Добой
X 0% за равен
2 0% за БСК Баня Лука
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.87 | 3.19 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.28 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 2.71 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.86 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.21 | 3.66 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 1.78 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.11.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Добой, а гостите от Баня Лука. Разстоянието между двата града е 104.4 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Слога Добой - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Висша Лига | Слога Добой | 0 - 1 | Вележ Мостар | 2.12 | 2.92 | 3.13 |
| 25.10.2026 | Висша Лига | Борац Баня Лука | 2 - 0 | Слога Добой | 1.16 | 5.73 | 11.81 |
| 16.10.2026 | Висша Лига | Слога Добой | 0 - 1 | Широки Брег | 1.95 | 3.06 | 3.46 |
| 11.10.2026 | Висша Лига | Слога Добой | 2 - 6 | Жрински Мостар | 5.21 | 3.40 | 1.56 |
| 20.09.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 2 - 0 | Слога Добой | 1.42 | 3.61 | 6.76 |
| 16.09.2026 | Висша Лига | Слога Добой | 1 - 2 | Борац Баня Лука | 7.98 | 3.91 | 1.35 |
| 13.09.2026 | Висша Лига | Слога Добой | 1 - 1 | Железничар Сараево | 2.09 | 2.88 | 3.30 |
| 05.09.2026 | Висша Лига | Радник Биелина | 1 - 2 | Слога Добой | 2.39 | 2.83 | 2.95 |
| 01.09.2026 | Висша Лига | Слога Добой | 0 - 0 | Челик Зеница | 1.83 | 3.11 | 3.84 |
| 29.08.2026 | Висша Лига | БСК Баня Лука | 0 - 1 | Слога Добой | 2.43 | 3.18 | 2.59 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 домакинства.
БСК Баня Лука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Висша Лига | БСК Баня Лука | 1 - 1 | ФК Сараево | 4.19 | 3.33 | 1.74 |
| 27.10.2026 | Купа БиХ | Игман Кониц | 3 - 3 | БСК Баня Лука | 3.43 | 3.28 | 1.91 |
| 25.10.2026 | Висша Лига | Вележ Мостар | 2 - 3 | БСК Баня Лука | 1.67 | 3.35 | 4.72 |
| 17.10.2026 | Висша Лига | БСК Баня Лука | 1 - 1 | Железничар Сараево | 2.33 | 3.16 | 2.74 |
| 10.10.2026 | Висша Лига | Борац Баня Лука | 2 - 0 | БСК Баня Лука | 1.07 | 8.55 | 24.42 |
| 19.09.2026 | Висша Лига | БСК Баня Лука | 4 - 4 | Радник Биелина | 2.36 | 2.99 | 2.80 |
| 12.09.2026 | Висша Лига | Широки Брег | 1 - 1 | БСК Баня Лука | 1.66 | 3.40 | 4.59 |
| 05.09.2026 | Висша Лига | БСК Баня Лука | 3 - 2 | Челик Зеница | 2.48 | 3.02 | 2.64 |
| 01.09.2026 | Висша Лига | Жрински Мостар | 3 - 1 | БСК Баня Лука | 1.25 | 4.91 | 10.13 |
| 29.08.2026 | Висша Лига | БСК Баня Лука | 0 - 1 | Слога Добой | 2.43 | 3.18 | 2.59 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Висша Лига | БСК Баня Лука | 0 - 1 | Слога Добой | 2.43 | 3.18 | 2.59 |
Висша Лига класиране към 07.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жрински Мостар | 12 | +24 | 33 |
| 2 | Борац Баня Лука | 11 | +14 | 28 |
| 3 | ФК Сараево | 12 | +3 | 19 |
| 4 | Широки Брег | 12 | -2 | 14 |
| 5 | Железничар Сараево | 12 | -7 | 13 |
| 6 | БСК Баня Лука | 12 | -3 | 13 |
| 7 | Радник Биелина | 12 | -4 | 11 |
| 8 | Вележ Мостар | 11 | -8 | 11 |
| 9 | Челик Зеница | 12 | -6 | 10 |
| 10 | Слога Добой | 12 | -11 | 9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Слога Добой | |
| БСК Баня Лука | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Слога Добой | Слога Добой | БСК Баня Лука | БСК Баня Лука | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Жрински Мостар | 2 - 6 | 2 - 6 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 2 | Борац Баня Лука | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 3 | ФК Сараево | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Широки Брег | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Железничар Сараево | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | БСК Баня Лука | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 7 | Радник Биелина | 1 - 2 | 4 - 4 | |||||
| 8 | Вележ Мостар | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 9 | Челик Зеница | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | ||||
| 10 | Слога Добой | - | - | - | 0 - 1 | |||
*** По 4 мача в сезон
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Слога Добой | БСК Баня Лука | |
| Победи | 2 | 3 |
| Равни | 3 | 4 |
| Загуби | 7 | 5 |
| Вкарани Голове | 7 | 17 |
| Получени Голове | 18 | 20 |
| Средно Вкарани | 0.58 | 1.42 |
| Средно Получени | 1.50 | 1.67 |
| Мачове Вкарал | 42% | 75% |
| Мачове Получил | 75% | 92% |
| Гол/Гол | 33% | 67% |
| Над 1.5 | 58% | 83% |
| Над 2.5 | 25% | 42% |
| Над 3.5 | 8% | 33% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 1 |
| Равни | 2 | 1 |
| Загуби | 4 | 4 |
| Вкарани Голове | 4 | 6 |
| Получени Голове | 11 | 11 |
| Средно Вкарани | 0.67 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.83 | 1.83 |
| Мачове Вкарал | 50% | 67% |
| Мачове Получил | 83% | 100% |
| Гол/Гол | 50% | 67% |
| Над 1.5 | 50% | 83% |
| Над 2.5 | 33% | 50% |
| Над 3.5 | 17% | 33% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.87 | 3.19 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.28 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 2.71 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.86 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.21 | 3.66 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.89 | 1.78 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.11.2026 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Слога Добой
X 0% за равен
2 0% за БСК Баня Лука
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака