Босна и Херцеговина - Висша Лига (2025 - 2026)
18:00
Слога Добой
ФК Сараево
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.77 | 3.44 | 1.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.24 | 1.23 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.85 | 1.34 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.19 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.76 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.26 | 3.45 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.81 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Добой, а гостите от Сараево. Разстоянието между двата града е 35.1 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Слога Добой - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2025 | Висша Лига | Слога Добой | 2 - 1 | Вележ Мостар | 2.65 | 3.10 | 2.50 |
| 02.07.2025 | Приятелски срещи | Нови Пазар | 2 - 2 | Слога Добой | 1.74 | 3.74 | 3.77 |
| 31.05.2025 | Висша Лига | Вележ Мостар | 3 - 0 | Слога Добой | 1.37 | 4.08 | 7.28 |
| 25.05.2025 | Висша Лига | Слога Добой | 0 - 1 | Широки Брег | 2.23 | 3.08 | 2.87 |
| 17.05.2025 | Висша Лига | Слога Добой | 4 - 1 | Слобода Тузла | 1.43 | 3.73 | 6.61 |
| 11.05.2025 | Висша Лига | Железничар Сараево | 1 - 0 | Слога Добой | 1.51 | 4.02 | 4.72 |
| 03.05.2025 | Висша Лига | Слога Добой | 0 - 4 | ФК Сараево | 4.06 | 3.22 | 1.75 |
| 28.04.2025 | Висша Лига | Борац Баня Лука | 3 - 1 | Слога Добой | 1.07 | 7.80 | 21.69 |
| 23.04.2025 | Висша Лига | Слога Добой | 0 - 4 | Жрински Мостар | 4.44 | 3.49 | 1.65 |
| 18.04.2025 | Висша Лига | ГОШК Габела | 1 - 2 | Слога Добой | 5.64 | 3.85 | 1.46 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
ФК Сараево - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | Висша Лига | ФК Сараево | 4 - 4 | Радник Биелина | 1.31 | 4.50 | 7.61 |
| 31.07.2025 | ЛК Квалификации | Университатя Крайова | 4 - 0 | ФК Сараево | 1.68 | 3.69 | 4.80 |
| 24.07.2025 | ЛК Квалификации | ФК Сараево | 2 - 1 | Университатя Крайова | 3.19 | 3.31 | 2.14 |
| 14.07.2025 | Приятелски срещи | Заря Луганск | 0 - 0 | ФК Сараево | 3.02 | 3.64 | 1.95 |
| 12.07.2025 | Приятелски срещи | ФК Сараево | 1 - 2 | Вараждин | 2.75 | 3.55 | 2.17 |
| 09.07.2025 | Приятелски срещи | ФК Сараево | 2 - 0 | Словачко | 2.40 | 3.33 | 2.52 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Нови Пазар | 4 - 3 | ФК Сараево | 2.40 | 3.28 | 2.57 |
| 31.05.2025 | Висша Лига | Посуше | 1 - 2 | ФК Сараево | - | - | - |
| 25.05.2025 | Висша Лига | ФК Сараево | 1 - 1 | Радник Биелина | 1.39 | 4.21 | 6.39 |
| 18.05.2025 | Висша Лига | Вележ Мостар | 2 - 2 | ФК Сараево | 2.75 | 3.00 | 2.38 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | Висша Лига | Слога Добой | 0 - 4 | ФК Сараево | 4.06 | 3.22 | 1.75 |
| 09.02.2025 | Купа БиХ | ФК Сараево | 3 - 1 | Слога Добой | 1.26 | 5.11 | 7.57 |
| 09.11.2024 | Висша Лига | ФК Сараево | 2 - 0 | Слога Добой | 1.24 | 4.76 | 9.41 |
| 12.08.2024 | Висша Лига | Слога Добой | 1 - 3 | ФК Сараево | 3.50 | 3.21 | 1.88 |
| 04.05.2024 | Висша Лига | Слога Добой | 0 - 1 | ФК Сараево | 4.13 | 3.38 | 1.74 |
| 28.10.2023 | Висша Лига | Слога Добой | 3 - 0 | ФК Сараево | 3.33 | 3.22 | 2.02 |
| 30.07.2023 | Висша Лига | ФК Сараево | 1 - 2 | Слога Добой | 1.31 | 4.67 | 8.21 |
| 07.04.2023 | Висша Лига | ФК Сараево | 1 - 1 | Слога Добой | 1.15 | 6.65 | 15.70 |
| 14.10.2022 | Висша Лига | Слога Добой | 1 - 0 | ФК Сараево | 4.05 | 3.41 | 1.75 |
| 30.07.2022 | Висша Лига | ФК Сараево | 4 - 2 | Слога Добой | 1.43 | 4.06 | 7.22 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Слога Добой имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 09.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Борац Баня Лука | 2 | +6 | 4 |
| 2 | Широки Брег | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Железничар Сараево | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Слога Добой | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Радник Биелина | 2 | 0 | 2 |
| 6 | ФК Сараево | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Вележ Мостар | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Посуше | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Рудар Приедор | 2 | -8 | 0 |
| 10 | Жрински Мостар | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Слога Добой | |
| ФК Сараево | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Слога Добой | Слога Добой | ФК Сараево | ФК Сараево | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Борац Баня Лука | |||||||
| 2 | Широки Брег | |||||||
| 3 | Железничар Сараево | |||||||
| 4 | Слога Добой | - | - | - | ||||
| 5 | Радник Биелина | 4 - 4 | ||||||
| 6 | ФК Сараево | - | - | - | ||||
| 7 | Вележ Мостар | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 8 | Посуше | |||||||
| 9 | Рудар Приедор | |||||||
| 10 | Жрински Мостар | |||||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Слога Добой | ФК Сараево | |
| Позиция | 4 | 6 |
| Точки | 3 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Слога Добой | ФК Сараево | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Слога Добой | ФК Сараево | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
4
4 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
1 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.77 | 3.44 | 1.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.24 | 1.23 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.85 | 1.34 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.19 | 1.31 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.76 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.26 | 3.45 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.81 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2025 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
