Чехия - Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.25 |
2.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ухерске Храдище, а гостите от Пардубице.
Разстоянието между двата града е 162.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Мирослав Валента,
който има капацитет от
8 121 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Мирослав Валента.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Словачко - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
1. Лига |
Виктория Пилзен |
1 - 1 |
Словачко |
1.31 |
4.95 |
7.89 |
| 22.08.2026 |
1. Лига |
Млада Болеслав |
2 - 1 |
Словачко |
1.81 |
3.57 |
3.89 |
| 15.08.2026 |
1. Лига |
Словачко |
1 - 2 |
Сигма Оломоуц |
2.95 |
3.24 |
2.26 |
| 09.08.2026 |
1. Лига |
Яблонец |
1 - 0 |
Словачко |
1.72 |
3.61 |
4.38 |
| 01.08.2026 |
1. Лига |
Словачко |
1 - 1 |
Артис Бърно |
1.55 |
3.96 |
5.25 |
| 26.07.2026 |
1. Лига |
Славия Прага |
5 - 1 |
Словачко |
1.15 |
6.82 |
13.90 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Словачко |
1 - 3 |
Скалица |
1.68 |
3.57 |
4.29 |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Словачко |
2 - 1 |
Заря Луганск |
1.94 |
3.56 |
3.16 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Словачко |
1 - 1 |
Спартак Търнава |
2.36 |
3.39 |
2.57 |
| 24.06.2026 |
Приятелски срещи |
Словачко |
1 - 2 |
Височина Ихлава |
1.24 |
5.32 |
9.02 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Пардубице - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
1. Лига |
Пардубице |
1 - 2 |
Артис Бърно |
1.43 |
4.28 |
6.55 |
| 23.08.2026 |
1. Лига |
Сигма Оломоуц |
3 - 1 |
Пардубице |
1.89 |
3.49 |
3.56 |
| 15.08.2026 |
1. Лига |
Пардубице |
1 - 1 |
Млада Болеслав |
2.16 |
3.52 |
2.92 |
| 09.08.2026 |
1. Лига |
Славия Прага |
2 - 1 |
Пардубице |
1.21 |
5.99 |
10.57 |
| 02.08.2026 |
1. Лига |
Пардубице |
0 - 2 |
Яблонец |
2.28 |
3.28 |
2.85 |
| 26.07.2026 |
1. Лига |
Храдец Кралове |
2 - 1 |
Пардубице |
2.13 |
3.28 |
3.12 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Височина Ихлава |
0 - 5 |
Пардубице |
3.60 |
3.59 |
1.80 |
| 09.07.2026 |
Приятелски срещи |
Краковия Краков |
2 - 0 |
Пардубице |
2.08 |
3.58 |
2.79 |
| 01.07.2026 |
Приятелски срещи |
Пардубице |
2 - 2 |
Жилина |
2.40 |
3.56 |
2.39 |
| 10.05.2026 |
Плейофи |
Пардубице |
1 - 2 |
Карвина |
2.09 |
3.42 |
3.10 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.02.2026 |
1. Лига |
Словачко |
2 - 0 |
Пардубице |
2.44 |
3.11 |
2.78 |
| 20.09.2025 |
1. Лига |
Пардубице |
1 - 1 |
Словачко |
2.20 |
3.26 |
3.07 |
| 26.04.2025 |
Група за Изпадане |
Словачко |
1 - 0 |
Пардубице |
1.94 |
3.16 |
3.90 |
| 07.12.2024 |
1. Лига |
Словачко |
1 - 1 |
Пардубице |
1.63 |
3.53 |
5.05 |
| 11.08.2024 |
1. Лига |
Пардубице |
0 - 1 |
Словачко |
3.19 |
3.23 |
2.15 |
| 10.02.2024 |
1. Лига |
Словачко |
1 - 2 |
Пардубице |
1.41 |
4.29 |
7.06 |
| 26.08.2023 |
1. Лига |
Пардубице |
0 - 1 |
Словачко |
3.27 |
3.43 |
2.06 |
| 25.04.2023 |
1. Лига |
Пардубице |
3 - 1 |
Словачко |
3.23 |
3.26 |
2.15 |
| 06.11.2022 |
1. Лига |
Словачко |
1 - 0 |
Пардубице |
1.37 |
4.87 |
7.18 |
| 22.02.2022 |
1. Лига |
Пардубице |
0 - 0 |
Словачко |
4.46 |
3.66 |
1.73 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Словачко имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Славия Прага |
6 |
4 |
2 |
0 |
17 |
5 |
+12 |
14 |
| 2 |
Збройовка Бърно |
6 |
4 |
1 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
13 |
| 3 |
Слован Либерец |
6 |
4 |
1 |
1 |
8 |
3 |
+5 |
13 |
| 4 |
Млада Болеслав |
5 |
3 |
2 |
0 |
11 |
6 |
+5 |
11 |
| 5 |
Сигма Оломоуц |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
10 |
| 6 |
Яблонец |
5 |
3 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
10 |
| 7 |
Теплице |
6 |
3 |
1 |
2 |
12 |
12 |
0 |
10 |
| 8 |
Спарта Прага |
6 |
3 |
0 |
3 |
12 |
10 |
+2 |
9 |
| 9 |
Баник Острава |
5 |
3 |
0 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
9 |
| 10 |
Храдец Кралове |
5 |
2 |
1 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
7 |
| 11 |
Бохемианс 1905 Прага |
5 |
1 |
3 |
1 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 12 |
Виктория Пилзен |
5 |
1 |
3 |
1 |
11 |
12 |
-1 |
6 |
| 13 |
Артис Бърно |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
13 |
-7 |
4 |
| 14 |
Словачко |
6 |
0 |
2 |
4 |
5 |
12 |
-7 |
2 |
| 15 |
Пардубице |
6 |
0 |
1 |
5 |
5 |
12 |
-7 |
1 |
| 16 |
Злин |
6 |
0 |
0 |
6 |
5 |
13 |
-8 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Словачко |
|
| Пардубице |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Словачко |
Словачко |
|
Пардубице |
Пардубице |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Славия Прага |
|
5 - 1 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Збройовка Бърно |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Слован Либерец |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Млада Болеслав |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Сигма Оломоуц |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Яблонец |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
Теплице |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Спарта Прага |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Баник Острава |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Храдец Кралове |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Бохемианс 1905 Прага |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Виктория Пилзен |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 13 |
Артис Бърно |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 14 |
Словачко |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Пардубице |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 16 |
Злин |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Словачко |
Пардубице |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
4 |
5 |
| Вкарани Голове |
5 |
5 |
| Получени Голове |
12 |
12 |
| Средно Вкарани |
0.83 |
0.83 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
83% |
83% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
83% |
83% |
| Над 1.5 |
83% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
67% |
| Над 3.5 |
17% |
17% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
2 |
3 |
| Получени Голове |
3 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.50 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.35 |
3.25 |
2.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.30 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака