Чехия - Първа Лига (2025 - 2026)
16:00
Словачко
Славия Прага
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 6.00 | 1.27 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.13 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 8.00 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2025 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ухерске Храдище, а гостите от Прага. Разстоянието между двата града е 246.6 км. Мачът ще се играе на стадион Мирослав Валента, който има капацитет от 8 121 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Мирослав Валента. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Словачко - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2025 | 1. Лига | Злин | 1 - 1 | Словачко | 2.12 | 3.17 | 3.26 |
| 20.07.2025 | 1. Лига | Словачко | 0 - 1 | Сигма Оломоуц | 2.83 | 3.31 | 2.26 |
| 12.07.2025 | Приятелски срещи | Истра 1961 | 1 - 0 | Словачко | 2.46 | 3.49 | 2.43 |
| 09.07.2025 | Приятелски срещи | ФК Сараево | 2 - 0 | Словачко | 2.40 | 3.33 | 2.52 |
| 06.07.2025 | Приятелски срещи | Шахтьор Донецк | 1 - 1 | Словачко | 1.68 | 3.97 | 3.84 |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Словачко | 1 - 4 | Простейов | 1.49 | 4.15 | 4.99 |
| 25.06.2025 | Приятелски срещи | Словачко | 1 - 1 | Баник Острава Б | 1.28 | 5.67 | 6.47 |
| 25.05.2025 | Група за Изпадане | Млада Болеслав | 2 - 2 | Словачко | 1.92 | 3.49 | 3.58 |
| 17.05.2025 | Група за Изпадане | Словачко | 3 - 2 | Дукла Прага | 2.49 | 3.06 | 2.75 |
| 11.05.2025 | Група за Изпадане | Теплице | 1 - 0 | Словачко | 1.81 | 3.33 | 4.14 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Славия Прага - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2025 | 1. Лига | Бохемианс 1905 Прага | 0 - 2 | Славия Прага | 6.72 | 4.47 | 1.39 |
| 20.07.2025 | 1. Лига | Славия Прага | 2 - 2 | Храдец Кралове | 1.23 | 5.48 | 9.14 |
| 13.07.2025 | Приятелски срещи | Славия Прага | 4 - 2 | Динамо Дрезден | 1.42 | 4.43 | 5.49 |
| 05.07.2025 | Приятелски срещи | Славия Прага | 1 - 0 | Блау-Вайс Линц | 1.34 | 4.64 | 6.83 |
| 02.07.2025 | Приятелски срещи | Славия Прага | 5 - 2 | Университатя Клуж | 1.27 | 5.37 | 7.95 |
| 21.06.2025 | Приятелски срещи | Лудогорец Разград | 1 - 2 | Славия Прага | - | - | - |
| 24.05.2025 | Група за Титлата | Славия Прага | 3 - 0 | Баник Острава | 1.82 | 3.75 | 3.62 |
| 18.05.2025 | Група за Титлата | Яблонец | 3 - 2 | Славия Прага | 2.19 | 3.24 | 3.10 |
| 10.05.2025 | Група за Титлата | Славия Прага | 2 - 1 | Спарта Прага | 1.59 | 3.90 | 4.98 |
| 03.05.2025 | Група за Титлата | Славия Прага | 4 - 3 | Виктория Пилзен | 1.63 | 3.75 | 4.72 |
Общо 8 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2025 | 1. Лига | Славия Прага | 2 - 0 | Словачко | 1.08 | 8.67 | 21.31 |
| 21.07.2024 | 1. Лига | Словачко | 0 - 0 | Славия Прага | 6.12 | 4.41 | 1.42 |
| 18.05.2024 | Група за Титлата | Словачко | 1 - 2 | Славия Прага | 6.26 | 4.39 | 1.43 |
| 30.03.2024 | 1. Лига | Словачко | 1 - 3 | Славия Прага | 4.82 | 3.66 | 1.65 |
| 21.10.2023 | 1. Лига | Славия Прага | 2 - 0 | Словачко | 1.26 | 5.43 | 9.52 |
| 27.05.2023 | Група за Титлата | Славия Прага | 4 - 0 | Словачко | 1.26 | 5.59 | 9.67 |
| 26.02.2023 | 1. Лига | Славия Прага | 2 - 0 | Словачко | 1.29 | 5.12 | 9.94 |
| 04.09.2022 | 1. Лига | Словачко | 1 - 1 | Славия Прага | 3.87 | 3.69 | 1.84 |
| 08.05.2022 | Група за Титлата | Славия Прага | 3 - 0 | Словачко | 1.31 | 5.12 | 8.56 |
| 13.02.2022 | 1. Лига | Словачко | 0 - 1 | Славия Прага | 4.01 | 3.46 | 1.85 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 8 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Словачко имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 03.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Злин | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Сигма Оломоуц | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Карвина | 3 | +2 | 6 |
| 4 | Яблонец | 3 | +2 | 5 |
| 5 | Виктория Пилзен | 2 | +4 | 4 |
| 6 | Славия Прага | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Спарта Прага | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Слован Либерец | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Теплице | 2 | +1 | 3 |
| 10 | Бохемианс 1905 Прага | 3 | -4 | 3 |
| 11 | Млада Болеслав | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Словачко | 2 | -1 | 1 |
| 13 | Дукла Прага | 2 | -2 | 1 |
| 14 | Храдец Кралове | 3 | -3 | 1 |
| 15 | Баник Острава | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Пардубице | 2 | -5 | 0 |
Хронология в първенството
| Словачко | |
| Славия Прага | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Словачко | Словачко | Славия Прага | Славия Прага | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Злин | 1 - 1 | ||||||
| 2 | Сигма Оломоуц | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 3 | Карвина | |||||||
| 4 | Яблонец | |||||||
| 5 | Виктория Пилзен | |||||||
| 6 | Славия Прага | - | - | - | ||||
| 7 | Спарта Прага | |||||||
| 8 | Слован Либерец | |||||||
| 9 | Теплице | |||||||
| 10 | Бохемианс 1905 Прага | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 11 | Млада Болеслав | |||||||
| 12 | Словачко | - | - | - | ||||
| 13 | Дукла Прага | |||||||
| 14 | Храдец Кралове | 2 - 2 | ||||||
| 15 | Баник Острава | |||||||
| 16 | Пардубице | |||||||
Класиране в шампионата
| Словачко | Славия Прага | |
| Позиция | 12 | 6 |
| Точки | 1 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 3 |
| Точки | 0 | 3 |
Форма в шампионата
| Словачко | Славия Прага | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
1
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Словачко | Славия Прага | |
|
Вкарани
Получени |
1
2 |
4
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
1 |
2
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 6.00 | 1.27 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.13 | 1.07 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 8.00 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.08.2025 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
