Словакия - Суперлига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
16:30
Слован Братислава
Тренчин
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Слован Братислава
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
5.71 |
9.07 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.10 |
3.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
7.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.36 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.93 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.79 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
1.96 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Братислава, а гостите от Тренчин.
Разстоянието между двата града е 108.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Техелне поле,
който има капацитет от
22 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Техелне поле.
Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Слован Братислава - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.11.2026 |
ШЛ Група |
ЛАСК Линц |
4 - 0 |
Слован Братислава |
1.34 |
5.51 |
7.50 |
| 31.10.2026 |
Суперлига |
Железарна Подбр. |
1 - 2 |
Слован Братислава |
3.34 |
3.72 |
1.87 |
| 28.10.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
0 - 2 |
Слован Братислава |
5.50 |
4.38 |
1.44 |
| 24.10.2026 |
Суперлига |
Слован Братислава |
2 - 2 |
Дукла Банска Бистрица |
1.31 |
5.03 |
7.19 |
| 20.10.2026 |
ШЛ Група |
Рома |
4 - 0 |
Слован Братислава |
1.12 |
9.33 |
17.93 |
| 17.10.2026 |
Суперлига |
Спартак Търнава |
0 - 3 |
Слован Братислава |
3.10 |
3.52 |
2.02 |
| 14.10.2026 |
ШЛ Група |
Слован Братислава |
0 - 3 |
Щутгарт |
9.02 |
5.99 |
1.28 |
| 10.10.2026 |
Суперлига |
Скалица |
1 - 1 |
Слован Братислава |
5.35 |
4.33 |
1.46 |
| 19.09.2026 |
Суперлига |
Комарно |
1 - 2 |
Слован Братислава |
4.61 |
4.14 |
1.55 |
| 16.09.2026 |
Купа на Словакия |
Нитра |
1 - 3 |
Слован Братислава |
14.49 |
7.44 |
1.09 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 1 загуба
в последните 2 домакинства.
Тренчин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.11.2026 |
Купа на Словакия |
Дукла Банска Бистрица |
2 - 1 |
Тренчин |
2.24 |
3.31 |
2.61 |
| 31.10.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
0 - 5 |
Кошице |
2.95 |
3.73 |
2.02 |
| 28.10.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
0 - 2 |
Слован Братислава |
5.50 |
4.38 |
1.44 |
| 25.10.2026 |
Суперлига |
Комарно |
0 - 0 |
Тренчин |
1.82 |
3.72 |
3.52 |
| 17.10.2026 |
Суперлига |
Скалица |
0 - 2 |
Тренчин |
2.13 |
3.53 |
2.84 |
| 14.10.2026 |
Купа на Словакия |
Локомотив Кошице |
0 - 1 |
Тренчин |
5.39 |
4.09 |
1.42 |
| 10.10.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
0 - 1 |
Дукла Банска Бистрица |
1.91 |
3.60 |
3.31 |
| 19.09.2026 |
Суперлига |
Жилина |
2 - 1 |
Тренчин |
1.35 |
4.86 |
6.49 |
| 12.09.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
1 - 4 |
ДАК Дунайска Стреда |
4.53 |
4.24 |
1.55 |
| 05.09.2026 |
Суперлига |
Земплин Михаловце |
3 - 1 |
Тренчин |
1.97 |
3.57 |
3.16 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.10.2026 |
Суперлига |
Тренчин |
0 - 2 |
Слован Братислава |
5.50 |
4.38 |
1.44 |
| 14.02.2026 |
Суперлига |
Слован Братислава |
0 - 2 |
Тренчин |
1.23 |
5.64 |
8.68 |
| 27.09.2025 |
Суперлига |
Тренчин |
1 - 2 |
Слован Братислава |
5.93 |
4.83 |
1.37 |
| 22.02.2025 |
Суперлига |
Тренчин |
1 - 1 |
Слован Братислава |
5.59 |
4.43 |
1.41 |
| 04.02.2025 |
Купа на Словакия |
Слован Братислава |
3 - 1 |
Тренчин |
1.30 |
4.53 |
7.56 |
| 05.10.2024 |
Суперлига |
Слован Братислава |
1 - 1 |
Тренчин |
1.41 |
4.40 |
5.69 |
| 25.02.2024 |
Суперлига |
Тренчин |
0 - 2 |
Слован Братислава |
3.45 |
3.51 |
1.87 |
| 08.10.2023 |
Суперлига |
Слован Братислава |
2 - 0 |
Тренчин |
1.62 |
3.92 |
4.43 |
| 09.10.2022 |
Суперлига |
Тренчин |
4 - 0 |
Слован Братислава |
3.66 |
3.57 |
1.81 |
| 23.07.2022 |
Суперлига |
Слован Братислава |
4 - 0 |
Тренчин |
1.48 |
4.24 |
5.14 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Слован Братислава имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ДАК Дунайска Стреда |
13 |
11 |
2 |
0 |
39 |
7 |
+32 |
35 |
| 2 |
Слован Братислава |
13 |
8 |
3 |
2 |
30 |
13 |
+17 |
27 |
| 3 |
Жилина |
13 |
7 |
4 |
2 |
33 |
25 |
+8 |
25 |
| 4 |
Спартак Търнава |
13 |
6 |
4 |
3 |
26 |
17 |
+9 |
22 |
| 5 |
Кошице |
13 |
4 |
6 |
3 |
30 |
23 |
+7 |
18 |
| 6 |
Железарна Подбрезова |
13 |
5 |
2 |
6 |
19 |
23 |
-4 |
17 |
| 7 |
Земплин Михаловце |
13 |
4 |
2 |
7 |
12 |
23 |
-11 |
14 |
| 8 |
Дукла Банска Бистрица |
13 |
4 |
2 |
7 |
13 |
25 |
-12 |
14 |
| 9 |
Ружомберок |
13 |
3 |
3 |
7 |
12 |
25 |
-13 |
12 |
| 10 |
Комарно |
13 |
1 |
7 |
5 |
11 |
17 |
-6 |
10 |
| 11 |
Скалица |
13 |
2 |
4 |
7 |
13 |
24 |
-11 |
10 |
| 12 |
Тренчин |
13 |
2 |
3 |
8 |
12 |
28 |
-16 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Слован Братислава |
|
| Тренчин |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Слован Братислава |
Слован Братислава |
|
Тренчин |
Тренчин |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ДАК Дунайска Стреда |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 4 |
|
|
| 2 |
Слован Братислава |
- |
- |
- |
|
0 - 2 |
|
|
| 3 |
Жилина |
3 - 3 |
|
3 - 3 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Спартак Търнава |
|
0 - 3 |
|
|
0 - 4 |
|
|
| 5 |
Кошице |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 5 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 6 |
Железарна Подбрезова |
3 - 0 |
1 - 2 |
3 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Земплин Михаловце |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 8 |
Дукла Банска Бистрица |
2 - 2 |
0 - 4 |
2 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 9 |
Ружомберок |
5 - 0 |
|
5 - 0 |
|
2 - 1 |
|
|
| 10 |
Комарно |
|
1 - 2 |
|
|
1 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Скалица |
|
1 - 1 |
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Тренчин |
|
0 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Слован Братислава |
Тренчин |
| Победи |
8 |
2 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
2 |
8 |
| Вкарани Голове |
30 |
12 |
| Получени Голове |
13 |
28 |
| Средно Вкарани |
2.31 |
0.92 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.15 |
| Мачове Вкарал |
92% |
62% |
| Мачове Получил |
62% |
85% |
| Гол/Гол |
54% |
54% |
| Над 1.5 |
100% |
85% |
| Над 2.5 |
77% |
62% |
| Над 3.5 |
31% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
14 |
8 |
| Получени Голове |
7 |
10 |
| Средно Вкарани |
2.80 |
1.33 |
| Средно Получени |
1.40 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
100% |
83% |
| Мачове Получил |
60% |
67% |
| Гол/Гол |
60% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
83% |
| Над 2.5 |
100% |
67% |
| Над 3.5 |
60% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
5.71 |
9.07 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.05 |
1.10 |
3.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.06 |
7.36 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.36 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.93 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.79 |
1.91 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
1.96 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Слован Братислава
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака