Словакия - Суперлига (2025 - 2026)
21:30
Слован Братислава
Железарна Подбрезова
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 4.98 | 6.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.11 | 3.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 5.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.49 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.98 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.87 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.28 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.08.2025 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Братислава, а гостите от Подбрезова. Разстоянието между двата града е 193.7 км. Мачът ще се играе на стадион Техелне поле, който има капацитет от 22 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Техелне поле. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Слован Братислава - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2025 | ШЛ Квалификации | Жрински Мостар | 2 - 2 | Слован Братислава | 2.35 | 3.43 | 2.82 |
| 26.07.2025 | Суперлига | Татран Прешов | 2 - 2 | Слован Братислава | 5.70 | 4.14 | 1.45 |
| 22.07.2025 | ШЛ Квалификации | Слован Братислава | 4 - 0 | Жрински Мостар | 1.53 | 4.02 | 5.80 |
| 17.07.2025 | Приятелски срещи | Рача | 1 - 17 | Слован Братислава | - | - | - |
| 13.07.2025 | Приятелски срещи | Слован Братислава | 1 - 4 | Мидтиланд | 3.01 | 3.43 | 2.06 |
| 08.07.2025 | Приятелски срещи | Слован Братислава | 0 - 1 | Висла Краков | 1.48 | 4.25 | 5.04 |
| 01.07.2025 | Приятелски срещи | Слован Братислава | 4 - 1 | Дукла Банска Бистрица | 1.30 | 5.10 | 6.82 |
| 27.06.2025 | Приятелски срещи | Полесия Житомир | 1 - 1 | Слован Братислава | 2.62 | 3.38 | 2.35 |
| 23.06.2025 | Приятелски срещи | Клуж | 4 - 2 | Слован Братислава | 2.16 | 3.48 | 2.78 |
| 17.05.2025 | Група за Титлата | Слован Братислава | 1 - 0 | Кошице | 1.26 | 5.65 | 7.19 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Железарна Подбрезова - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2025 | Суперлига | Железарна Подбр. | 3 - 1 | Кошице | 1.85 | 3.63 | 3.62 |
| 11.07.2025 | Приятелски срещи | Краковия Краков | 2 - 0 | Железарна Подбр. | 1.65 | 4.01 | 4.00 |
| 05.07.2025 | Приятелски срещи | Раков Ченстохова | 4 - 1 | Железарна Подбр. | - | - | - |
| 02.07.2025 | Приятелски срещи | Стал Мелец | 1 - 3 | Железарна Подбр. | - | - | - |
| 28.06.2025 | Приятелски срещи | Железарна Подбр. | 2 - 0 | Татран Прешов | 1.77 | 3.57 | 3.69 |
| 23.05.2025 | Плейофи | ДАК Дунайска Стреда | 3 - 2 | Железарна Подбр. | 1.55 | 3.88 | 4.85 |
| 20.05.2025 | Плейофи | Кошице | 2 - 2 | Железарна Подбр. | 2.00 | 3.28 | 3.24 |
| 17.05.2025 | Група за Титлата | Спартак Търнава | 2 - 1 | Железарна Подбр. | 1.20 | 5.48 | 10.83 |
| 10.05.2025 | Група за Титлата | Железарна Подбр. | 1 - 3 | Слован Братислава | 3.66 | 3.86 | 1.73 |
| 03.05.2025 | Група за Титлата | Железарна Подбр. | 2 - 0 | ДАК Дунайска Стреда | 2.99 | 3.34 | 2.09 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2025 | Група за Титлата | Железарна Подбр. | 1 - 3 | Слован Братислава | 3.66 | 3.86 | 1.73 |
| 29.03.2025 | Група за Титлата | Слован Братислава | 3 - 1 | Железарна Подбр. | 1.36 | 4.61 | 6.19 |
| 02.11.2024 | Суперлига | Железарна Подбр. | 1 - 3 | Слован Братислава | 3.89 | 3.87 | 1.67 |
| 03.08.2024 | Суперлига | Слован Братислава | 1 - 0 | Железарна Подбр. | 1.30 | 5.23 | 6.91 |
| 11.05.2024 | Група за Титлата | Железарна Подбр. | 2 - 1 | Слован Братислава | 3.76 | 3.87 | 1.73 |
| 30.03.2024 | Група за Титлата | Слован Братислава | 2 - 1 | Железарна Подбр. | 1.32 | 4.95 | 7.09 |
| 13.03.2024 | Купа на Словакия | Слован Братислава | 1 - 3 | Железарна Подбр. | 1.41 | 4.30 | 5.87 |
| 09.12.2023 | Суперлига | Железарна Подбр. | 0 - 6 | Слован Братислава | 3.26 | 3.45 | 1.98 |
| 03.09.2023 | Суперлига | Слован Братислава | 3 - 2 | Железарна Подбр. | 1.46 | 4.24 | 5.67 |
| 20.05.2023 | Група за Титлата | Слован Братислава | 0 - 1 | Железарна Подбр. | 1.27 | 5.31 | 8.47 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Слован Братислава имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Суперлига класиране към 02.08.2025
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спартак Търнава | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Железарна Подбрезова | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Тренчин | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Слован Братислава | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Татран Прешов | 1 | 0 | 1 |
| 6 | ДАК Дунайска Стреда | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Земплин Михаловце | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Жилина | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Скалица | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Комарно | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Кошице | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Ружомберок | 1 | -3 | 0 |
Хронология в първенството
| Слован Братислава | |
| Железарна Подбрезова | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Слован Братислава | Железарна Подбрезова | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 1 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Слован Братислава | Железарна Подбрезова | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
1
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Слован Братислава | Железарна Подбрезова | |
|
Вкарани
Получени |
2
2 |
3
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 4.98 | 6.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.11 | 3.04 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 5.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.49 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.98 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.80 | 1.87 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.54 | 2.28 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.08.2025 20:05. Възможни са промени към настоящия момент!
