Чехия - Група за Титлата (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
18:00
Слован Либерец
Спарта Прага
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.25 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.30 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Либерец, а гостите от Прага.
Разстоянието между двата града е 87.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стадион у Нису,
който има капацитет от
9 900 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стадион у Нису.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Слован Либерец - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Група за Титлата |
Храдец Кралове |
1 - 0 |
Слован Либерец |
2.46 |
3.16 |
2.69 |
| 09.05.2026 |
Група за Титлата |
Виктория Пилзен |
2 - 0 |
Слован Либерец |
1.56 |
3.98 |
5.00 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Слован Либерец |
1 - 2 |
Славия Прага |
4.48 |
3.60 |
1.69 |
| 25.04.2026 |
1. Лига |
Яблонец |
1 - 2 |
Слован Либерец |
2.24 |
3.24 |
2.96 |
| 18.04.2026 |
1. Лига |
Слован Либерец |
0 - 0 |
Млада Болеслав |
1.73 |
3.72 |
4.13 |
| 12.04.2026 |
1. Лига |
Карвина |
3 - 1 |
Слован Либерец |
2.62 |
3.41 |
2.38 |
| 04.04.2026 |
1. Лига |
Слован Либерец |
2 - 1 |
Словачко |
1.64 |
3.77 |
4.60 |
| 27.03.2026 |
Приятелски срещи |
Пардубице |
1 - 2 |
Слован Либерец |
2.40 |
3.59 |
2.42 |
| 15.03.2026 |
1. Лига |
Слован Либерец |
1 - 1 |
Теплице |
1.74 |
3.36 |
4.48 |
| 07.03.2026 |
1. Лига |
Бохемианс 1905 Прага |
0 - 0 |
Слован Либерец |
2.69 |
3.17 |
2.48 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Спарта Прага - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Група за Титлата |
Спарта Прага |
0 - 0 |
Виктория Пилзен |
2.32 |
3.33 |
2.74 |
| 09.05.2026 |
Група за Титлата |
Славия Прага |
0 - 3 |
Спарта Прага *** |
1.83 |
3.41 |
3.93 |
| 03.05.2026 |
Група за Титлата |
Спарта Прага |
2 - 0 |
Яблонец |
1.58 |
3.86 |
4.97 |
| 25.04.2026 |
1. Лига |
Бохемианс 1905 Прага |
2 - 0 |
Спарта Прага |
4.46 |
3.69 |
1.69 |
| 18.04.2026 |
1. Лига |
Спарта Прага |
3 - 1 |
Яблонец |
1.55 |
3.82 |
5.22 |
| 12.04.2026 |
1. Лига |
Теплице |
0 - 1 |
Спарта Прага |
5.22 |
3.61 |
1.61 |
| 05.04.2026 |
1. Лига |
Спарта Прага |
2 - 0 |
Карвина |
1.27 |
5.30 |
8.19 |
| 19.03.2026 |
ЛК Финали |
Спарта Прага |
0 - 4 |
АЗ Алкмаар |
2.23 |
3.50 |
2.95 |
| 15.03.2026 |
1. Лига |
Спарта Прага |
5 - 2 |
Словачко |
1.30 |
4.84 |
8.66 |
| 12.03.2026 |
ЛК Финали |
АЗ Алкмаар |
2 - 1 |
Спарта Прага |
1.90 |
3.53 |
3.85 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.12.2025 |
1. Лига |
Спарта Прага |
2 - 2 |
Слован Либерец |
1.65 |
3.68 |
4.74 |
| 17.08.2025 |
1. Лига |
Слован Либерец |
0 - 2 |
Спарта Прага |
4.21 |
3.67 |
1.72 |
| 15.03.2025 |
1. Лига |
Слован Либерец |
1 - 0 |
Спарта Прага |
4.36 |
3.46 |
1.75 |
| 19.10.2024 |
1. Лига |
Спарта Прага |
2 - 1 |
Слован Либерец |
1.24 |
5.84 |
9.01 |
| 18.02.2024 |
1. Лига |
Спарта Прага |
2 - 1 |
Слован Либерец |
1.24 |
5.41 |
10.71 |
| 03.09.2023 |
1. Лига |
Слован Либерец |
0 - 2 |
Спарта Прага |
4.49 |
3.83 |
1.66 |
| 30.04.2023 |
1. Лига |
Слован Либерец |
1 - 3 |
Спарта Прага |
6.23 |
4.44 |
1.44 |
| 01.03.2023 |
Купа на Чехия |
Слован Либерец |
2 - 2 |
Спарта Прага |
3.03 |
3.59 |
2.03 |
| 31.07.2022 |
1. Лига |
Спарта Прага |
1 - 2 |
Слован Либерец |
1.30 |
5.27 |
8.56 |
| 28.11.2021 |
1. Лига |
Спарта Прага |
2 - 1 |
Слован Либерец |
1.37 |
4.79 |
7.35 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Слован Либерец имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Група за Титлата класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Славия Прага |
33 |
23 |
8 |
2 |
70 |
28 |
+42 |
77 |
| 2 |
Спарта Прага |
33 |
21 |
7 |
5 |
65 |
33 |
+32 |
70 |
| 3 |
Виктория Пилзен |
33 |
17 |
9 |
7 |
55 |
35 |
+20 |
60 |
| 4 |
Храдец Кралове |
33 |
15 |
8 |
10 |
46 |
38 |
+8 |
53 |
| 5 |
Яблонец |
33 |
15 |
7 |
11 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 6 |
Слован Либерец |
33 |
12 |
10 |
11 |
44 |
35 |
+9 |
46 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Слован Либерец |
|
| Спарта Прага |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Слован Либерец |
Слован Либерец |
|
Спарта Прага |
Спарта Прага |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Славия Прага |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 3* |
0 - 3* |
| 2 |
Спарта Прага |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Виктория Пилзен |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 4 |
Храдец Кралове |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Яблонец |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 6 |
Слован Либерец |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Слован Либерец |
Спарта Прага |
| Победи |
12 |
21 |
| Равни |
10 |
7 |
| Загуби |
11 |
5 |
| Вкарани Голове |
44 |
65 |
| Получени Голове |
35 |
33 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.97 |
| Средно Получени |
1.06 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
70% |
88% |
| Мачове Получил |
67% |
58% |
| Гол/Гол |
45% |
55% |
| Над 1.5 |
73% |
82% |
| Над 2.5 |
39% |
61% |
| Над 3.5 |
21% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
9 |
| Равни |
5 |
3 |
| Загуби |
4 |
4 |
| Вкарани Голове |
20 |
25 |
| Получени Голове |
12 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.56 |
| Средно Получени |
0.75 |
0.75 |
| Мачове Вкарал |
69% |
81% |
| Мачове Получил |
56% |
44% |
| Гол/Гол |
38% |
38% |
| Над 1.5 |
69% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
56% |
| Над 3.5 |
6% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.25 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.30 |
1.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака