Норвегия - Първа Дивизия (2026)
сряда, 21 октомври, 2026
20:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
4.27 |
4.66 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.15 |
1.17 |
2.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.26 |
3.42 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.61 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.08 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.90 |
1.81 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.38 |
2.77 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Согндал, а гостите от Рауфос.
Разстоянието между двата града е 197.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Фосшугане Кампус,
който има капацитет от
5 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Фосшугане Кампус.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Согндал - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.10.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
3 - 3 |
Согндал |
1.77 |
4.02 |
3.48 |
| 14.10.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
0 - 1 |
Од БК |
3.09 |
4.00 |
1.90 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
Осане |
2 - 1 |
Согндал |
2.45 |
3.77 |
2.33 |
| 20.09.2026 |
Първа Дивизия |
Стабек |
2 - 1 |
Согндал |
1.31 |
5.47 |
6.56 |
| 16.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Сотра |
1 - 1 |
Согндал |
- |
- |
- |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
1 - 1 |
Стрьомен |
1.89 |
3.94 |
3.21 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хаугесунд |
2 - 0 |
Согндал |
1.28 |
5.70 |
6.91 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
2 - 3 |
Стрьомгодсет |
4.72 |
4.72 |
1.48 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Мос |
2 - 2 |
Согндал |
2.09 |
3.82 |
2.79 |
| 16.08.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
2 - 0 |
Саннес Улф |
1.96 |
3.84 |
3.08 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Рауфос - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.10.2026 |
Първа Дивизия |
Хьодд |
5 - 1 |
Рауфос |
1.83 |
3.75 |
3.46 |
| 14.10.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
1 - 1 |
Рауфос |
1.23 |
5.84 |
8.64 |
| 11.10.2026 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
1 - 2 |
Мос |
3.64 |
3.90 |
1.76 |
| 06.10.2026 |
Купа на Норвегия |
Рауфос |
1 - 5 |
Старт Кристиансанд |
5.14 |
4.10 |
1.49 |
| 20.09.2026 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
0 - 2 |
Стрьомгодсет |
7.70 |
5.75 |
1.26 |
| 16.09.2026 |
Купа на Норвегия |
Елверум |
0 - 3 |
Рауфос |
4.03 |
4.22 |
1.62 |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
2 - 1 |
Од БК |
5.70 |
4.82 |
1.40 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
9 - 1 |
Рауфос |
1.21 |
6.31 |
8.75 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
0 - 3 |
Саннес Улф |
2.51 |
3.51 |
2.39 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомен |
3 - 1 |
Рауфос |
1.85 |
3.70 |
3.46 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.06.2026 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
3 - 1 |
Согндал |
2.88 |
3.72 |
2.08 |
| 21.03.2026 |
Приятелски срещи |
Согндал |
1 - 1 |
Рауфос |
- |
- |
- |
| 22.10.2025 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
1 - 3 |
Согндал |
2.74 |
3.49 |
2.27 |
| 31.05.2025 |
Първа Дивизия |
Согндал |
2 - 2 |
Рауфос |
1.89 |
3.50 |
3.59 |
| 02.09.2024 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
4 - 1 |
Согндал |
2.71 |
3.27 |
2.36 |
| 22.05.2024 |
Първа Дивизия |
Согндал |
1 - 1 |
Рауфос |
1.75 |
3.69 |
4.01 |
| 16.03.2024 |
Приятелски срещи |
Рауфос |
1 - 5 |
Согндал |
- |
- |
- |
| 23.08.2023 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
3 - 0 |
Согндал |
2.65 |
3.56 |
2.32 |
| 06.05.2023 |
Първа Дивизия |
Согндал |
2 - 1 |
Рауфос |
2.04 |
3.56 |
3.13 |
| 26.03.2023 |
Приятелски срещи |
Согндал |
0 - 0 |
Рауфос |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Согндал имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 4 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 21.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стрьомгодсет |
27 |
18 |
6 |
3 |
76 |
33 |
+43 |
60 |
| 2 |
Конгсвингер |
27 |
18 |
5 |
4 |
81 |
42 |
+39 |
59 |
| 3 |
Хаугесунд |
27 |
19 |
2 |
6 |
78 |
45 |
+33 |
59 |
| 4 |
Стабек |
27 |
16 |
4 |
7 |
64 |
34 |
+30 |
52 |
| 5 |
Од БК |
27 |
13 |
6 |
8 |
54 |
41 |
+13 |
45 |
| 6 |
Брюне |
27 |
12 |
3 |
12 |
37 |
38 |
-1 |
39 |
| 7 |
Хьодд |
27 |
11 |
5 |
11 |
47 |
53 |
-6 |
38 |
| 8 |
Ранхайм |
27 |
10 |
5 |
12 |
68 |
67 |
+1 |
35 |
| 9 |
Айерсун |
27 |
9 |
7 |
11 |
42 |
53 |
-11 |
34 |
| 10 |
Стрьомен |
27 |
9 |
6 |
12 |
48 |
59 |
-11 |
33 |
| 11 |
Лин Осло |
27 |
9 |
4 |
14 |
41 |
57 |
-16 |
31 |
| 12 |
Мос |
27 |
8 |
5 |
14 |
40 |
56 |
-16 |
29 |
| 13 |
Саннес Улф |
27 |
7 |
5 |
15 |
37 |
54 |
-17 |
26 |
| 14 |
Согндал |
26 |
6 |
6 |
14 |
42 |
59 |
-17 |
24 |
| 15 |
Осане |
27 |
6 |
5 |
16 |
37 |
61 |
-24 |
22 |
| 16 |
Рауфос |
26 |
6 |
2 |
18 |
29 |
69 |
-40 |
20 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Согндал |
|
| Рауфос |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Согндал |
Согндал |
|
Рауфос |
Рауфос |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Стрьомгодсет |
2 - 3 |
3 - 0 |
2 - 3 |
|
0 - 2 |
6 - 1 |
6 - 1 |
| 2 |
Конгсвингер |
|
5 - 1 |
|
|
1 - 3 |
9 - 1 |
9 - 1 |
| 3 |
Хаугесунд |
5 - 1 |
2 - 0 |
5 - 1 |
|
3 - 4 |
7 - 2 |
7 - 2 |
| 4 |
Стабек |
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 2 |
|
0 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 5 |
Од БК |
0 - 1 |
4 - 0 |
0 - 1 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Брюне |
0 - 2 |
3 - 3 |
0 - 2 |
|
3 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Хьодд |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 1 |
5 - 1 |
5 - 1 |
| 8 |
Ранхайм |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
5 - 1 |
5 - 1 |
| 9 |
Айерсун |
4 - 2 |
3 - 3 |
4 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Стрьомен |
1 - 1 |
2 - 3 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 11 |
Лин Осло |
0 - 3 |
3 - 2 |
0 - 3 |
|
0 - 1 |
|
|
| 12 |
Мос |
2 - 4 |
2 - 2 |
2 - 4 |
|
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Саннес Улф |
2 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
|
0 - 3 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 14 |
Согндал |
- |
- |
- |
|
3 - 1 |
|
|
| 15 |
Осане |
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 0 |
|
1 - 2 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 16 |
Рауфос |
|
3 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Согндал |
Рауфос |
| Победи |
6 |
6 |
| Равни |
6 |
2 |
| Загуби |
14 |
18 |
| Вкарани Голове |
42 |
29 |
| Получени Голове |
59 |
69 |
| Средно Вкарани |
1.62 |
1.12 |
| Средно Получени |
2.27 |
2.65 |
| Мачове Вкарал |
73% |
73% |
| Мачове Получил |
92% |
92% |
| Гол/Гол |
65% |
65% |
| Над 1.5 |
96% |
88% |
| Над 2.5 |
73% |
73% |
| Над 3.5 |
58% |
35% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
2 |
| Равни |
2 |
1 |
| Загуби |
5 |
10 |
| Вкарани Голове |
23 |
13 |
| Получени Голове |
21 |
47 |
| Средно Вкарани |
1.92 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.75 |
3.62 |
| Мачове Вкарал |
75% |
77% |
| Мачове Получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
58% |
77% |
| Над 1.5 |
92% |
92% |
| Над 2.5 |
58% |
85% |
| Над 3.5 |
50% |
46% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
4.27 |
4.66 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.15 |
1.17 |
2.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.26 |
3.42 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.61 |
1.06 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
3.08 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.90 |
1.81 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.38 |
2.77 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака