Франция - Купа на Франция (2024 - 2025)
18:30
Сошо
Клермонт Фут
с резултат 5 - 3 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.00 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.12.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монбелиар, а гостите от Клермон-Феран. Разстоянието между двата града е 343.0 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Огюст Бонал, който има капацитет от 20 005 места. Снимки от Google карта стадион Стад Огюст Бонал. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Отговорна Игра
Сошо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2024 | Лига 3 | Дижон | 0 - 0 | Сошо | 2.21 | 3.02 | 3.04 |
| 06.12.2024 | Лига 3 | Сошо | 2 - 2 | Шатору | 1.51 | 3.69 | 5.56 |
| 22.11.2024 | Лига 3 | Сошо | 2 - 1 | Вилфранш-Б. | 1.72 | 3.30 | 4.39 |
| 08.11.2024 | Лига 3 | Версай 78 | 1 - 1 | Сошо | 2.33 | 2.83 | 3.07 |
| 01.11.2024 | Лига 3 | Сошо | 1 - 0 | Конкарно | 2.03 | 3.14 | 3.33 |
| 23.10.2024 | Лига 3 | Руан | 0 - 0 | Сошо | 2.46 | 3.04 | 2.64 |
| 18.10.2024 | Лига 3 | Сошо | 2 - 0 | Валансиен | 1.96 | 3.15 | 3.56 |
| 04.10.2024 | Лига 3 | Ним | 1 - 1 | Сошо | 2.82 | 3.00 | 2.33 |
| 27.09.2024 | Лига 3 | Сошо | 0 - 0 | Орлеан | 2.21 | 3.09 | 2.97 |
| 20.09.2024 | Лига 3 | Обан Еър Бел | 0 - 1 | Сошо | 3.29 | 3.15 | 2.05 |
Общо 4 победи и 6 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Клермонт Фут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2024 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Родес | 2.44 | 3.34 | 2.69 |
| 06.12.2024 | Лига 2 | Анси | 2 - 0 | Клермонт Фут | 2.31 | 3.11 | 2.99 |
| 22.11.2024 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 1 | Метц | 3.36 | 3.09 | 2.17 |
| 08.11.2024 | Лига 2 | Аячо | 2 - 0 | Клермонт Фут | 2.70 | 2.87 | 2.74 |
| 01.11.2024 | Лига 2 | Клермонт Фут | 2 - 1 | Лориен | 3.88 | 3.48 | 1.85 |
| 29.10.2024 | Лига 2 | Лавал | 1 - 2 | Клермонт Фут | 2.41 | 2.98 | 2.98 |
| 25.10.2024 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 1 | Мартиг | 1.67 | 3.58 | 4.88 |
| 18.10.2024 | Лига 2 | Бастия | 0 - 0 | Клермонт Фут | 2.14 | 3.04 | 3.43 |
| 05.10.2024 | Лига 2 | Клермонт Фут | 4 - 1 | Гингам | 2.69 | 3.18 | 2.53 |
| 27.09.2024 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 3 - 0 | Клермонт Фут | 2.39 | 3.17 | 2.85 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2022 | Приятелски срещи | Клермонт Фут | 0 - 1 | Сошо | 1.79 | 3.66 | 3.60 |
| 08.05.2021 | Лига 2 | Клермонт Фут | 3 - 1 | Сошо | 1.39 | 4.37 | 8.28 |
| 08.01.2021 | Лига 2 | Сошо | 0 - 0 | Клермонт Фут | 3.37 | 2.86 | 2.36 |
| 06.03.2020 | Лига 2 | Клермонт Фут | 2 - 0 | Сошо | 1.84 | 3.12 | 4.81 |
| 04.10.2019 | Лига 2 | Сошо | 4 - 0 | Клермонт Фут | 2.91 | 2.83 | 2.70 |
| 01.02.2019 | Лига 2 | Сошо | 2 - 1 | Клермонт Фут | 4.02 | 3.15 | 1.98 |
| 24.08.2018 | Лига 2 | Клермонт Фут | 1 - 0 | Сошо | 2.09 | 3.17 | 3.45 |
| 04.05.2018 | Лига 2 | Сошо | 1 - 3 | Клермонт Фут | 3.45 | 3.44 | 1.95 |
| 15.12.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 2 | Сошо | 1.93 | 3.30 | 3.77 |
| 20.01.2017 | Лига 2 | Сошо | 3 - 3 | Клермонт Фут | 2.07 | 2.94 | 3.79 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сошо имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Лориен | 16 | +15 | 33 |
| 2 | Париж ФК | 16 | +11 | 31 |
| 3 | Дюнкерк | 16 | +5 | 31 |
| 4 | Метц | 16 | +11 | 29 |
| 5 | Анси | 16 | +5 | 27 |
| 6 | Лавал | 16 | +8 | 25 |
| 7 | Гингам | 16 | +4 | 25 |
| 8 | Амиен | 16 | -1 | 23 |
| 9 | Бастия | 16 | +2 | 22 |
| 10 | По | 16 | -1 | 22 |
| 11 | Родес | 16 | +3 | 20 |
| 12 | Гренобъл Фут 38 | 16 | -2 | 18 |
| 13 | Троа | 16 | -4 | 18 |
| 14 | Ред Стар Париж | 16 | -12 | 18 |
| 15 | Клермонт Фут | 16 | -5 | 17 |
| 16 | Каен | 16 | -6 | 15 |
| 17 | Аячо | 16 | -7 | 15 |
| 18 | Мартиг | 16 | -26 | 9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.00 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.33 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.12.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра