Франция - Купа на Франция (2015 - 2016)
20:00
Сошо
Нант
с резултат 2 - 1 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.20 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.36 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.03.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Монбелиар, а гостите от Нант. Разстоянието между двата града е 629.7 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Огюст Бонал, който има капацитет от 20 005 места. Снимки от Google карта стадион Стад Огюст Бонал. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Сошо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2016 | Лига 2 | Валансиен | 2 - 2 | Сошо | 2.96 | 2.85 | 2.52 |
| 19.02.2016 | Лига 2 | Сошо | 0 - 0 | Ланс | 2.31 | 2.91 | 3.30 |
| 12.02.2016 | Лига 2 | Дижон | 2 - 2 | Сошо | 1.68 | 3.43 | 5.12 |
| 09.02.2016 | Купа на Франция | Сошо | 2 - 1 | Монако | 5.38 | 3.69 | 1.60 |
| 05.02.2016 | Лига 2 | Сошо | 1 - 2 | Ред Стар Париж | 2.22 | 2.88 | 3.52 |
| 02.02.2016 | Лига 2 | Кретей-Луситанос | 1 - 1 | Сошо | 2.99 | 2.99 | 2.44 |
| 29.01.2016 | Лига 2 | Сошо | 1 - 1 | Бурж-Перона | 2.02 | 3.12 | 3.77 |
| 22.01.2016 | Лига 2 | Париж ФК | 0 - 0 | Сошо | 3.64 | 2.95 | 2.12 |
| 19.01.2016 | Купа на Франция | Бастия | 1 - 2 | Сошо | 1.88 | 3.24 | 4.18 |
| 15.01.2016 | Лига 2 | Сошо | 2 - 3 | Шамоа Ниор | 2.28 | 2.94 | 3.26 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Нант - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2016 | Лига 1 | Нант | 0 - 0 | Монако | 2.41 | 3.02 | 3.18 |
| 13.02.2016 | Лига 1 | Нант | 2 - 1 | Лориен | 1.95 | 3.26 | 4.14 |
| 10.02.2016 | Купа на Франция | Бордо | 2 - 2 | Нант | 2.23 | 3.11 | 3.25 |
| 06.02.2016 | Лига 1 | Тулуза | 0 - 0 | Нант | 2.17 | 3.16 | 3.51 |
| 03.02.2016 | Лига 1 | Нант | 3 - 1 | Газелек Аячо | 1.94 | 3.22 | 4.19 |
| 30.01.2016 | Лига 1 | Троа | 0 - 1 | Нант | 3.17 | 3.25 | 2.30 |
| 23.01.2016 | Лига 1 | Нант | 2 - 2 | Бордо | 2.51 | 3.01 | 3.04 |
| 16.01.2016 | Лига 1 | Гингам | 2 - 2 | Нант | 2.27 | 3.00 | 3.47 |
| 10.01.2016 | Лига 1 | Нант | 2 - 1 | Сент Етиен | 2.48 | 2.98 | 3.15 |
| 19.12.2015 | Лига 1 | Лориен | 0 - 0 | Нант | 2.14 | 3.14 | 3.61 |
Общо 4 победи и 6 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2014 | Лига 1 | Сошо | 1 - 0 | Нант | 2.78 | 3.06 | 2.60 |
| 14.09.2013 | Лига 1 | Нант | 1 - 0 | Сошо | 1.82 | 3.31 | 4.56 |
| 23.05.2009 | Лига 1 | Сошо | 2 - 1 | Нант | 1.76 | 3.36 | 4.44 |
| 20.12.2008 | Лига 1 | Нант | 1 - 1 | Сошо | 2.11 | 2.94 | 3.54 |
| 04.03.2007 | Лига 1 | Сошо | 1 - 2 | Нант | 1.74 | 3.11 | 4.80 |
| 14.10.2006 | Лига 1 | Нант | 0 - 2 | Сошо | 2.01 | 2.89 | 3.91 |
| 11.02.2006 | Лига 1 | Нант | 3 - 1 | Сошо | 2.00 | 2.88 | 3.83 |
| 21.09.2005 | Лига 1 | Сошо | 1 - 0 | Нант | 2.21 | 2.85 | 3.24 |
| 21.05.2005 | Лига 1 | Сошо | 1 - 0 | Нант | 2.42 | 3.03 | 2.70 |
| 19.12.2004 | Лига 1 | Нант | 2 - 2 | Сошо | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сошо имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Лига 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дижон | 28 | +27 | 56 |
| 2 | Нанси | 28 | +20 | 52 |
| 3 | Ред Стар Париж | 28 | +8 | 49 |
| 4 | Льо Авър | 28 | +4 | 45 |
| 5 | Метц | 28 | +7 | 44 |
| 6 | Клермонт Фут | 28 | +2 | 44 |
| 7 | Ланс | 28 | +2 | 44 |
| 8 | Оксер | 28 | -1 | 41 |
| 9 | Брест | 28 | -3 | 37 |
| 10 | Аячо | 28 | +1 | 36 |
| 11 | Тур | 28 | 0 | 36 |
| 12 | Лавал | 28 | -4 | 33 |
| 13 | Бурж-Перона | 28 | -8 | 33 |
| 14 | Валансиен | 28 | -7 | 30 |
| 15 | Евиан Тонон | 28 | -1 | 29 |
| 16 | Ним | 28 | -1 | 28 |
| 17 | Шамоа Ниор | 28 | -8 | 27 |
| 18 | Сошо | 28 | -6 | 25 |
| 19 | Кретей-Луситанос | 28 | -18 | 25 |
| 20 | Париж ФК | 28 | -14 | 19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.20 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 1.36 | 1.35 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.03.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра