Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2026)
събота, 12 септември, 2026
15:00
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
5.06 |
6.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.11 |
3.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.10 |
5.51 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.77 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.85 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.77 |
1.93 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.60 |
2.16 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сотра, а гостите от Берген.
Разстоянието между двата града е 14.1 км.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сотра - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Д2 Група 1 |
Сотра |
3 - 0 |
Видар |
1.15 |
6.92 |
12.18 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Ейк Тьонсберг |
1 - 3 |
Сотра |
4.88 |
4.03 |
1.51 |
| 16.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Сотра |
2 - 1 |
Трефф |
1.61 |
3.82 |
4.38 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Бярг |
1 - 3 |
Сотра |
2.12 |
3.45 |
2.87 |
| 02.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Сотра |
3 - 0 |
Арендал |
1.76 |
3.66 |
3.75 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 0 |
Сотра |
2.75 |
3.38 |
2.22 |
| 28.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сотра |
1 - 3 |
Йерв Гримстад |
2.06 |
3.38 |
3.02 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Квик Халден |
2 - 1 |
Сотра |
2.74 |
3.49 |
2.18 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сотра |
0 - 1 |
Братвог |
1.91 |
3.58 |
3.20 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Арендал |
1 - 1 |
Сотра |
3.64 |
3.60 |
1.78 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Сандвикен Берген - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 0 |
Ейк Тьонсберг |
1.68 |
3.83 |
3.92 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
4 - 4 |
Сандвикен Берген |
1.30 |
5.04 |
7.17 |
| 16.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 2 |
Йерв Гримстад |
4.55 |
4.07 |
1.55 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 0 |
Сандвикен Берген |
1.44 |
4.38 |
5.49 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
4 - 5 |
Квик Халден |
2.68 |
3.50 |
2.22 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Ейк Тьонсберг |
5 - 6 |
Сандвикен Берген |
2.31 |
3.38 |
2.56 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
0 - 4 |
Нутоден |
2.81 |
3.34 |
2.18 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 3 |
Лисеклостер |
1.79 |
3.50 |
3.77 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
2 - 1 |
Сандвикен Берген |
1.34 |
4.60 |
6.71 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
1 - 0 |
Братвог |
4.17 |
3.70 |
1.66 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.04.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
1 - 3 |
Сотра |
4.01 |
3.58 |
1.71 |
| 07.03.2026 |
Приятелски срещи |
Сотра |
1 - 0 |
Сандвикен Берген |
- |
- |
- |
| 26.09.2025 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 1 |
Сотра |
4.22 |
3.75 |
1.64 |
| 23.05.2025 |
Д2 Група 1 |
Сотра |
2 - 2 |
Сандвикен Берген |
1.48 |
4.25 |
4.88 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Сотра имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 12.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йерв Гримстад |
18 |
13 |
3 |
2 |
38 |
17 |
+21 |
42 |
| 2 |
Братвог |
18 |
11 |
3 |
4 |
37 |
20 |
+17 |
36 |
| 3 |
Сотра |
18 |
10 |
3 |
5 |
38 |
17 |
+21 |
33 |
| 4 |
Бярг |
18 |
10 |
2 |
6 |
32 |
24 |
+8 |
32 |
| 5 |
Мьондален |
18 |
10 |
2 |
6 |
30 |
24 |
+6 |
32 |
| 6 |
Нутоден |
18 |
9 |
4 |
5 |
25 |
14 |
+11 |
31 |
| 7 |
Квик Халден |
18 |
9 |
4 |
5 |
28 |
20 |
+8 |
31 |
| 8 |
Трефф |
18 |
8 |
5 |
5 |
34 |
29 |
+5 |
29 |
| 9 |
Арендал |
18 |
6 |
5 |
7 |
25 |
30 |
-5 |
23 |
| 10 |
Порс Футбол |
18 |
5 |
5 |
8 |
20 |
25 |
-5 |
20 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
18 |
5 |
4 |
9 |
29 |
39 |
-10 |
19 |
| 12 |
Лисеклостер |
18 |
3 |
5 |
10 |
19 |
37 |
-18 |
14 |
| 13 |
Видар |
18 |
1 |
4 |
13 |
16 |
49 |
-33 |
7 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
18 |
1 |
1 |
16 |
18 |
44 |
-26 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сотра |
|
| Сандвикен Берген |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сотра |
Сотра |
|
Сандвикен Берген |
Сандвикен Берген |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Йерв Гримстад |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Братвог |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 0 |
4 - 4 |
4 - 4 |
| 3 |
Сотра |
- |
- |
- |
|
1 - 3 |
|
|
| 4 |
Бярг |
1 - 2 |
1 - 3 |
1 - 2 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Мьондален |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 6 |
Нутоден |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 4 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Квик Халден |
|
2 - 1 |
|
|
4 - 5 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Трефф |
2 - 1 |
0 - 2 |
2 - 1 |
|
4 - 2 |
|
|
| 9 |
Арендал |
3 - 0 |
1 - 1 |
3 - 0 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Порс Футбол |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 11 |
Сандвикен Берген |
|
1 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Лисеклостер |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
2 - 3 |
|
|
| 13 |
Видар |
3 - 0 |
1 - 3 |
3 - 0 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
6 - 0 |
1 - 3 |
6 - 0 |
|
2 - 0 |
5 - 6 |
5 - 6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сотра |
Сандвикен Берген |
| Победи |
10 |
5 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
5 |
9 |
| Вкарани Голове |
38 |
29 |
| Получени Голове |
17 |
39 |
| Средно Вкарани |
2.11 |
1.61 |
| Средно Получени |
0.94 |
2.17 |
| Мачове Вкарал |
83% |
67% |
| Мачове Получил |
67% |
72% |
| Гол/Гол |
56% |
50% |
| Над 1.5 |
83% |
67% |
| Над 2.5 |
72% |
61% |
| Над 3.5 |
44% |
56% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
2 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
22 |
13 |
| Получени Голове |
9 |
19 |
| Средно Вкарани |
2.44 |
1.44 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.11 |
| Мачове Вкарал |
89% |
56% |
| Мачове Получил |
56% |
67% |
| Гол/Гол |
44% |
44% |
| Над 1.5 |
89% |
56% |
| Над 2.5 |
89% |
56% |
| Над 3.5 |
44% |
44% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
5.06 |
6.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.08 |
1.11 |
3.07 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.10 |
5.51 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.77 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.85 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.77 |
1.93 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.60 |
2.16 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 12:06.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите